Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger son sefer diye bir şey yapıyor ve üç yılda sona ulaşıyor. Bana kalırsa adam zaten iyiydi, sadece bir amacı yoktu. Hastalığını ve D meselesini öğrenince böyle bir işe kalkıştı. Onu kıstas almak doğru olmaz sanırım.
Haklısın. Ama adam gibi
ne olumlu ne olumsuz veri var elimizde. Linlin'in ne kadar sürede yonkou oldugunu bilseydik keske...

Bence denize açıldığı dönemde de güçlüydü Brook'un kulağına gitmemiştir.
Tam tersi Brook'un kulağına gidecek kadar iyi bir çaylakmis.

Animeden de hatırlıyorum bu sahneyi yanlış değilse epey güzel aktarmışlardı.Shanks oturur pozisyonda konum değiştiriyordu saliselik şekilde.

Bunları geç basit bir tastan bile işkilleniyor adam çok açık radarı sürekli biçimde.Zaten beyazsakal adamlarını bayıltması da buna verdiği önem yüzünden.
Burada sadece Luffy'nin Shabaody'de yaptığı gibi başını oynatıyor gibi bir şey.

Shanks'tan beklenti büyük.

Burada sadece Luffy'nin Shabaody'de yaptığı gibi başını oynatıyor gibi bir şey.

Shanks'tan beklenti büyük.
Başını oynatmaktan ziyade ya WB yanına fırlatıyor ya da kendi oturur vaziyette konum değiştiriyor. Animede de bu şekilde gösterilmişti. Adam ya. Bir de biz doğru düzgün göremeden harcamasın Oda bu adamı çok üzülürüm

Anime ile mangada farklılık var işte.
Sayfadaki efektlerden falan mı kafasını çeviriyor diye düşündün yoksa sadece çizimden mi? Animenin etkisinde kalmış olabilirim ama bana oturduğu yerden sıyrılıyor yada WB yanına fırlatıyor gibi geldi. Yani WB vurmaya çalıştıysa kalkmadan kenara kaymış hissi uyandırdı bana.

Shanks meyvesiz çıkarsa ki çıkmalı.Her tür hakide zirve, B.H da zirveyi yonkoular ile paylaşır diye düşünüyorum
Katılıyor ve arttırıyorum b.hakide de en iyisi olduğunu düşünüyorum yoksa diğer yonkoularla nasıl eşitlensin baksanıza şu azmanlara bigmom o saldırıdırıyı bile tınlamıyor bebeyken daha kadın darbe almıyordu Bide üstüne shanks gibi B.hakisi varsa bu karı boşa oturuyor gitsin kk olsun

Sayfadaki efektlerden falan mı kafasını çeviriyor diye düşündün yoksa sadece çizimden mi? Animenin etkisinde kalmış olabilirim ama bana oturduğu yerden sıyrılıyor yada WB yanına fırlatıyor gibi geldi. Yani WB vurmaya çalıştıysa kalkmadan kenara kaymış hissi uyandırdı bana.
Animede yerinden yok olup başka yerde beliriyor gibi gösterilmiş. Mangada bunu ortaya koyan net bir şey yok. Bana animede abartılmış gibi geliyor.

Animede yerinden yok olup başka yerde beliriyor gibi gösterilmiş. Mangada bunu ortaya koyan net bir şey yok. Bana animede abartılmış gibi geliyor.
Tamam ışınlanmasnı da kaysın bari. Hiç olmadı kral hakisiyle gemi tahtalarını oynatarak kaydırsın kendini. Koskoca Shanks bu.

[Şeyh uçmaz mürid uçurur : )) ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık