Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy özgürlüğüne düşkün biri denizci olabileceğini sanmıyorum. En özgür adam olmak isteyen biri denizci olur mu sence?
Sağa sola çekip duruyorsun. Luffy'nin idolü Shanks. Oda üstüne bastıra bastıra göstermiş Luffy'nin idolü olduğunu. Korsanlığa başlamasının en büyük sebebi. Belki yine korsan olurdu ama farklı bir Luffy ve farklı bir Op görürdük. Büyük ihtimalle çok ciddi bir Luffy olurdu. Bu karakterden ötürü belki de şuan tayfadakilerin bir çoğu olmazdı.

Shanks en azından kaptanına tekme atmamıştır

Kirli oynamaya başladım.:ehe:

Sağa sola çekip duruyorsun. Luffy'nin idolü Shanks. Oda üstüne bastıra bastıra göstermiş Luffy'nin idolü olduğunu. Korsanlığa başlamasının en büyük sebebi. Belki yine korsan olurdu ama farklı bir Luffy ve farklı bir Op görürdük. Büyük ihtimalle çok ciddi bir Luffy olurdu. Bu karakterden ötürü belki de şuan tayfadakilerin bir çoğu olmazdı.

Shanks tekme atmaya çalışsaydı bir bacağı da eksikti şimdi :a:

Ve ayrıca Oda Viking hayranı işin içine katarsak Shanks'ın Viking tanrsı.... Nerden bakarsan Shanks :good::good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık