Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıkışınca alakasız örnekler vermenize hastayım Wb gibi. :D Bir topluluk yatkınken milyonlarca kişi arasından aynı yatkınlıkta bireyler çıktığı zaman bu geçersiz mi olacak.O milyonlar arasından çıkıyor hatırlatırım.O kadar adamın arasından elbet birileri çıkacak bu normal.Ama belli bir topluluğun aşiretin tamamen yatkın olması normal değil.Seri de zaten bunu D.iradesi ve savaşmak kanlarında var diyerek açıklamaya temellendirmeye çalışıyor.Çünkü ortada açıklanması gereken bir durum var tesadüf değil.

Onun dışında gelelim Zoro'ya.Zoro acaba dövüşe yatkın mıydı savaşmak kanında var mıydı ?
Zoro veletken kılıç dövüşünde defalarca Kuina'ya yenilmiyormuydu bu konuda doğuştan gelen bir becerisi yoktu gördüğümüz üzere.Hatta baya baya beceriksizdi.Kuina ondan daha iyiydi o zamanlar ama erkek değildi.Kuina'nın ölümüyle hırslandı ve çok çalışarak kılıcı ve dövüşmeyi öğrendi.Sonra da Mihawk öğretti ama o üst düzeye giriyor zaten gerek yok.Yani Zoro örneğin zaten baştan yanlış.
Bu dediklerinin aynısı Luffy için de geçerli.

Luffy çocukken de o 3'lü arasında en güçsüz olandı, Ace öldü. Sabo kaldı geriye, Luffy şuan yine Sabo'yu yenemez.

Ayrıca Luffy de Rayliegh'den eğitim aldı.

Luffy de defalarca bir çok kişiye yenilmesine rağmen içindeki hırs onu hep yeniden savaşa girmesini sağladı.

Zoro sadece Kuina'yı yenemiyordu. Kendi yaşıtları arasındakileri doğruyordu la.:D Ki Kuina ile de arasındaki fark yaştan kaynaklanıyordu.:D Neyse yeter bu kadar tartışma.:D

Ah unutmuşum ama Kuina ile arasında çok yaş farkı da yoktu.Zoro da sıradan vatandaş değil zaten Zoro bu sonuçta bakalım hangi shogunun wanonun önemli ailesinden çıkacak.Özellikle saklıyor mangaka kökenini.

Şimdi diğerlerinden birkaç adım önde olan isimler her daim olacaktır zaten bu dünyanın kuralı bu.Bizim dediğimiz D.lerde bunun yaygın olması ve belki birkaç adım değil birer metre önde başlamaları.Onun dışında önceden söylediklerimde ısrarlıyım.

Luffy'nin potansiyeli>Ace'in ve diğer herkesin potansiyeli. Potansiyel ne demek peki? Doğuştan içinde olan bir şey mi yoksa potansiyel çalışarak mı elde ediliyor?

Saygılar.

Ah unutmuşum ama Kuina ile arasında çok yaş farkı da yoktu.Zoro da sıradan vatandaş değil zaten Zoro bu sonuçta bakalım hangi shogunun wanonun önemli ailesinden çıkacak.Özellikle saklıyor mangaka kökenini.

Şimdi diğerlerinden birkaç adım önde olan isimler her daim olacaktır zaten bu dünyanın kuralı bu.Bizim dediğimiz D.lerde bunun yaygın olması ve belki birkaç adım değil birer metre önde başlamaları.Onun dışında önceden söylediklerimde ısrarlıyım.
Öyle bişey yok, Zoro'num özel olması kendisine hususi bir durum :gamyon:

Öyle bişey yok, Zoro'num özel olması kendisine hususi bir durum :gamyon:
Seri sonunda hükümetle savaşırken rakiplerinden biri çıkıp diyecek sen şu şu soylunun oğlusun saçından tanıdım.Kanın çok güçlü bu ayaktakımıyla ne işin var gel bize katıl diyecek.Zoro da önce güldüm sonra bastım eksiyi diyecek.Soyunuz sopunuz batsın diye alayını bölecek ikiye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık