Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dayanıklılık yönünden tamam da Dof'tan güçlü bir hayvanı düşünemiyorum bile. :(
Zaten senden güçlü demiyor diye hatırlıyorum. Onları yenmek için g4 formuna ihtiyacım vardı gibi birşey diyor. Rayleigh ile fb'ye baktığımızda g4't yetmiyor KingKong öğreniyor.
Yani Rayleigh adada bulunduğu sürede çoğu hayvanı yenmiş diyebiliriz muhtemelen hepsini yenmiştir sonuçta Rayleigh tek başına bırakmazdı.
Daha sonra ise Rayleigh adada olmadığı sürece 6 ay kendini daha geliştirmiş. Hayvanlar Dofi'den güçlü değildir ama Luffy'nin g4'e ihtiyacı olduğu söylenince g2+g3 halinden güçlü hayvanlar vardır.

Dofi'den güçlü hayvan var mı dersek belki Ejdehalar o güçte olabilir. Sabo bile benim pençelerim ejderha pençeleri kadar güçlüdür diye ellerini övüyor.
Punk Hazard'ta sahte Ejdeha bile oldukça güçlüydü gerçeği Dofi'yi yener mi bilmiyorumda zorlayabilir.

Luffy fiziksel gücüne lafı edilecek bir gelişim kazandıramamış. Ne zaman ki başı sıkışsa meyvesi üzerinden gücünü artırıyor. Misal normal şartlarda indiremeyeceği bir rakibi fiziksel gücünü arttırdığı bir teknikle indirdiğini göremedik. Gördüysek de çok nadir herhalde. O yüzden bu çocuğun fiziksel özellikleri gelişmiyor. Ufak seviyelerde belki.. Buna da gelişim diyebilir miyiz tartışılır.

Luffy fiziksel gücüne lafı edilecek bir gelişim kazandıramamış. Ne zaman ki başı sıkışsa meyvesi üzerinden gücünü artırıyor. Misal normal şartlarda indiremeyeceği bir rakibi fiziksel gücünü arttırdığı bir teknikle indirdiğini göremedik. Gördüysek de çok nadir herhalde. O yüzden bu çocuğun fiziksel özellikleri gelişmiyor. Ufak seviyelerde belki.. Buna da gelişim diyebilir miyiz tartışılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık