Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfanın en güzel hali Luffy-Zoro-Nami üçlüsünden oluşuyorkenki haliydi. Her ne kadar çok ilginç bir arc olsa da Zoro'suz tadı çıkmıyor be. Luffy'nin önüne atılıp kaptanımla muhattab olacak adam değilsiniz deyişini özledik reisin.

Tayfanın en güzel hali Luffy-Zoro-Nami üçlüsünden oluşuyorkenki haliydi. Her ne kadar çok ilginç bir arc olsa da Zoro'suz tadı çıkmıyor be. Luffy'nin önüne atılıp kaptanımla muhattab olacak adam değilsiniz deyişini özledik reisin.
Cidden Zoro'suz olmuyor. Tayfaya kaç kişi gelirse gelsin o üçlünün yeri ayrı bende.

Bremın adam bacadan çıkamıyor. Luffy iki binayı iterek temelinden yıkıyor. Zoro'da bir devi düz bir yumrukla yıkacak fiziksel bir güç yok.
Canın sağolsun aplacan. :D
Fiziksel güç ve dayanikliligi kariştirmayalim kiliçsiz ve diable jumpsuz bir sanji vs zoro da sanji herturlu alir cunku sanji fiziksel saldirilarda uzmanlaşmiş fakat zoro kiliç ustasi. Ama zoro daha dayaniklidir orasi ayri. Luffy nin fiziksel gucu de tayfadaki herkesden ustundur herhalde.
Fiziksel güç ve dayanıklılık konusunda üstündür her türlü. :a: Ayrıca sanji okamalarla uğraşsın, kılıçsız tatsumaki yapar Zoro araki sanjiyi bulasın. :D

869 spoiler
Seninde canın sağolsun bıremın. :D
Senle @Alpamis in bunları atacağını tahmin etmiştim, yanılmadım tahminimde. :D

Canın sağolsun aplacan. :D
Fiziksel güç ve dayanıklılık konusunda üstündür her türlü. :a: Ayrıca sanji okamalarla uğraşsın, kılıçsız tatsumaki yapar Zoro araki sanjiyi bulasın. :D

Seninde canın sağolsun bıremın. :D
Senle @Alpamis in bunları atacağını tahmin etmiştim, yanılmadım tahminimde. :D
Durum bu bremin ne yapalım :) Rikanın da dediği gibi;
Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz, görünür şahsın rütbe-i kuvveti eserinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık