Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou gücünü belirtmek için güzel yazmışsın. Streusen'in gerçeğini öğrendiğimiz andan itibaren Şah ve Veziri, Streusen ve Carmel olarak düşündüm açıkçası.
Eyvallah :)
Vezir satrançın en güçlü taşı olduğu için ve İngilizce orjinli adı queen olduğu için Moma daha çok yakışıyor bence.
Bunun dışında Tamago ve Pekomsun öncü olarak gitmeleri ve Big Momun habercileri olmalarını At ve piyonun ilk hamleleri yapması kuralına bir gönderme olarak düşünülebilir. Buradan teori çıkart yürürsün :D

Eyvallah :)
Vezir satrançın en güçlü taşı olduğu için ve İngilizce orjinli adı queen olduğu için Moma daha çok yakışıyor bence.
Bunun dışında Tamago ve Pekomsun öncü olarak gitmeleri ve Big Momun habercileri olmalarını At ve piyonun ilk hamleleri yapması kuralına bir gönderme olarak düşünülebilir. Buradan teori çıkart yürürsün :D
:D Sen yapma bare, mesaj atıyorlar 2 cümle ile buradan bir teori yapsana diye. Mom satranç tahtasında ki bir taş değil oyuncu bana göre. Ama şu da olabilir, Streusen ve Carmel'in dönüşü ile manipüle edilen bir Mom kalırsa ortada, oyuncularda onlar olur. Mom şah iken, Pudding konumundan ötürü vezir durur. Mom'un eski feda ettiği verizi de Lola'idi zaten.

@Raiden

Sen Mihawkın haki emme gücünü mü hafife alıyorsun yoksa ? Mihawk emdiği hakilerden vermese Şenkse şu anda Doff seviyesi filandı Şnks.Biz de diyoruz ki bu adam bayagı normal ama nasıl bu canavarlar ile baş edebiliyor.Mihawktan dolayı imiş meģerse.

Ölüp ölmemesi bizi ilgilendirmez. Gerçekten geçmek isteseydi hemen geçebilir miydi diye sorsam? Sen de "Evet xD" diyeceksin doğal olarak. Ben de kanıtın var mı diyeceğim. Sen de bir şeyler söyleyeceksin ama tutmayacak. :/ He korkma, biz Sabo fanları sizler gibi abartı şeylerden bahsetmeyiz. :artiz: Fuji elbette Sabo'yu indirirdi ama bu iş biraz uzun sürerdi. O süre içerisinde de zaten Luffy, Dof'un işini bitirmiş olurdu. Sonuç olarak gene Sabo istediğini elde etmiş olacaktı. Hadi eyvallah. :sapkali:
Sabo'yu indirmezdi merak etme postun pahalı olduğunu görünce daha önemli işlerim var diyip giderdi :hhh:
En büyük başarısı binlerce yıldır saklı olan adayı ifşa etmek olan Sabo'ya fanlık yaparken başarılar diliyorum :sapkali:

Luffy'den timsahla ilgili bir saldırı bekliyorum. Çünkü eğitim yaptığı adadan ayrıldığı vakit timsah, aslan ve goril gösterildi. Aslan Leo Bazuka, goril King Gun/King Kong Gun olarak karşımıza çıktı. Zaten diğer sitelerde de yazılmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık