Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha güzel bir cevap bekliyordum :artiz: Adam sürekli K. Haki açık mı geziyor? Burgess öldü sandı bıraktı büyük ihtimalle. Zaten bu Baltigo olayının Dragon'un oyunu olduğunu düşünüyorum. Sahalara dönecek.
Daha ne diyeyim sana, k haki gezsin gezmesin sonuçta en büyük başarısı o adayı ifşa etmek mi değil mi ?
Baltigo Dragon'un oyunu diyelim hadi öyle kabul edek o baltigo oyununa ne gerek var ? Toplantıyı Baltigo ifşa olmadan basamıyorlar mı :bilmem: Yani biz adamların toplantısını basacaz o zaman en azından bizim ana üs göçsün mü demişler ? Bilmiyorum ama değişik fantazileri var Sabo fanlarının :hhh:

Daha ne diyeyim sana, k haki gezsin gezmesin sonuçta en büyük başarısı o adayı ifşa etmek mi değil mi ?
Baltigo Dragon'un oyunu diyelim hadi öyle kabul edek o baltigo oyununa ne gerek var ? Toplantıyı Baltigo ifşa olmadan basamıyorlar mı :bilmem: Yani biz adamların toplantısını basacaz o zaman en azından bizim ana üs göçsün mü demişler ? Bilmiyorum ama değişik fantazileri var Sabo fanlarının :hhh:
Zoro fanlarından neyimiz eksik :D Kabul et Sabo'yu gömmek için yer arıyorsun :D Adam herkesi toplayın dedi zaten. Neyse açıklanır yakında :artiz:

Zoro fanlarından neyimiz eksik :D Kabul et Sabo'yu gömmek için yer arıyorsun :D Adam herkesi toplayın dedi zaten. Neyse açıklanır yakında :artiz:
Niye yer arıyayım ya sadece yanlış yerlerden övülmesinde sıkıntı var :)
Düşün Fuji zaten Luffy üzerine bahse girmişken çıkıp diyorlar ki nasıl Amirali tuttu ama :mincika: La arkadaş Fuji'yi bıraksan o gidiş hızıyla ve isteğiyle zaten dövüş bitene kadar ulaşamazdı Luffy'e :hhh: Geriye yaptığı ne kalıyor ? Baltigo'yu ifşa etmesi mi ?

Burgess'i dövdü diye övünebilir ama ne meyveyi yemesi ne de Fuji'yi oyalamasında bir espiri yok çünkü Fuji zaten geçmeye meyilli değil meyveyide zaten Luffy pişirmişti finale kalarak :bilmem:

Niye yer arıyayım ya sadece yanlış yerlerden övülmesinde sıkıntı var :)
Düşün Fuji zaten Luffy üzerine bahse girmişken çıkıp diyorlar ki nasıl Amirali tuttu ama :mincika: La arkadaş Fuji'yi bıraksan o gidiş hızıyla ve isteğiyle zaten dövüş bitene kadar ulaşamazdı Luffy'e :hhh: Geriye yaptığı ne kalıyor ? Baltigo'yu ifşa etmesi mi ?

Burgess'i dövdü diye övünebilir ama ne meyveyi yemesi ne de Fuji'yi oyalamasında bir espiri yok çünkü Fuji zaten geçmeye meyilli değil meyveyide zaten Luffy pişirmişti finale kalarak :bilmem:
Haklı olduğun kısımlar var ama sürekli Baltigo örneğinin verilmesi sinir bozucu :artiz:

Luffy'den timsahla ilgili bir saldırı bekliyorum. Çünkü eğitim yaptığı adadan ayrıldığı vakit timsah, aslan ve goril gösterildi. Aslan Leo Bazuka, goril King Gun/King Kong Gun olarak karşımıza çıktı. Zaten diğer sitelerde de yazılmış.
Bu soru yıllardır aklımda niye Croco çıkmaz diyordum?
G4 finalvuruşu olabilir mi acep?
Belkide G5'a saklıyor.

Goril,Aslan, Fil, Geredan, Şahin, Piton çıkanlar.

Geriye kaplan ve timsah kalıyor galiba.:rolleyes:

Luffy'ye antrenman olsun diye anormal güçlü hayvanlar çıkarmış Oda. Halbuki bebeyken dövdükleri kaplandan falan hiç de farklı durmuyorlar. :( Boyutları da aynı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık