Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim tartışacak bir şeyimiz yok ki zaten hak veriyoruz birbirimize. :( Babalığı gömeni Allah taş yapar yav. Sadece şurası şöyle burası böyle olsaydı dedim.
Biraz algı ile ilgili. Caponların en korkulu rüyası deprem. Haliyle Odanın hedef kitlesine göre yerinde bi meyve. Ama Wb tam istediği gibi kullanamadı bence. Öyle yapsa kendi adamları, Ace malı falan da güme gidebilirdi. Teachten ne görürsek bence Wb çok daha fazlasını yapabiliyordur şartlar uygun olunca. Teachi bekle.

Kuzuri

Ada zıpladı, yer gök inledi, yer yarıldı gibi söylemlerden bahsetmişsin hep. OP'ta çevreyi bozmak zor iş değil zaten. Önemli olan kişilere verdiğin zarardır. Ben yukarıda örneği verdim zaten. X karakterinin kafaya Akainu ve Wb vurduğunda Akainu kesin öldürür ama Wb için aynısını söyleyemeyiz dedim, ki bu konuda da haklı olduğuma eminim.

Deprem meyvesinin hakkını yemiyorum zaten. Çok sağlam olduğu aşikar ama ben daha da sağlam olmasını isterdim. Öbürü vurdu mu delik açıyorsa, Wb vurdu mu da iç organları kullanılamaz hale getirebilirdi mesela.
Yok hayir sen haksizsin demiyorum tabikide akainu vurdumu delip geçer sadece senin yazdigin meyve yorumuna degendim.

Kuzuri

Biraz algı ile ilgili. Caponların en korkulu rüyası deprem. Haliyle Odanın hedef kitlesine göre yerinde bi meyve. Ama Wb tam istediği gibi kullanamadı bence. Öyle yapsa kendi adamları, Ace malı falan da güme gidebilirdi. Teachten ne görürsek bence Wb çok daha fazlasını yapabiliyordur şartlar uygun olunca. Teachi bekle.
Aynen katiliyorum WB çogunlukla tek elle dovustu akainuyu tek elle havaya atip tek elle vurdu ne bilim sanki butun bedenini dovuse vermedi ve tum gucunu kullanmadi gibi geldi bana ve ayrica WB nin vucududa delik desikti. Ama soyle bisey de var tüm gucunu çevredeki korsanlar yuzunde kullanamadi sonucta kendi adamlari da mezara giderdi. Ama dedigin gibi teach merhamet gostermeden kullanacaktir meyveyi.

@Sakata Gintoki
Aynen Teach reyizi bekleyeceğiz artık. Oda ketumluk yapıp tee Luffy'nin KK olacağı zamanlarda görürsek çok bekleriz ama.

@Kuzuri
:good:

@Akainu Sakazuki
Zaten bir ara rolleri değiştik. Ben Akainu'yu, sen de Wb'yi savundun. :/ Yok hacı bir türlü amirallere ısınamıyorum. Soğuk geliyorlar bana. Yalnız seriye büyük kalite katıyorlar.

@Raiden

Biz o ikisini hep savunuyoruz zaten :D sen kılıç seven adamsın Fuji tam giderdi bak sana, tam bi azman bi o kadar da narin adam kumarı da seviyor :( yalnız senin ses tonu Kuzan'ın sese benziyordu hee

@Sakata Gintoki
Aynen Teach reyizi bekleyeceğiz artık. Oda ketumluk yapıp tee Luffy'nin KK olacağı zamanlarda görürsek çok bekleriz ama.

@Kuzuri

@Akainu Sakazuki
Zaten bir ara rolleri değiştik. Ben Akainu'yu, sen de Wb'yi savundun. :/ Yok hacı bir türlü amirallere ısınamıyorum. Soğuk geliyorlar bana. Yalnız seriye büyük kalite katıyorlar.
Olur ya sen görürsün ve ben hayatta olmazsam benim yerime de yad edersin bu zamanları. Benim yerime de bak demiştik dersin.

Kuzuri

@Sakata Gintoki

@Kuzuri

@Akainu Sakazuki
Aynen amiraller cok buyuk bir soru işareti. karakterlerin birturlu güç seviyelerini kestiremiyoruz. Hele dofi dunyayi denizciler yönetiyor dedikten sonra iyice hyplandim. Amiral olarak aokiji hayraniydim ama mağlum reis ayrildi jandarmadan.

@Akainu Sakazuki
Ahhaha ses tonumdan olaya girmeni beklemiyordum. :D Bu arada belirtmeyi unutmuşum, Fuji reyizi cidden severim bak onun yeri ayrıdır. Böylesine kaliteli bir adama vasıfsız denilmesi baya üzüyor beni. :S

@Sakata Gintoki
Allah korusun. :S Beraber yorumlarız o bölümleri.

@Raiden

Onu diyenler farkındaysan dof fanları hep, saniyorlar ki dof ile Fuji ayni siklette fazla üzerlerine gitmemek lazım durumlari vahim zaten :( ada turunun şokunu atlatamadilar daha :( hatbi öyleydi ama la kavga edecekken kank olmakta ayrı bi yetenek bu arada :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık