Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Ne kadar da Amiralci bir erkek :(

@Raiden

Hükümet dengelemek için yeni birilerini bulmaz, Saka da sevmiyor zaten onları bi Kuma kaldı içlerinde. Mihawk pasif hiç bir şeye karışmıyor, Wb Jr tam tersi alayina rest. Luffy ile müttefik olur gibime geliyor.
Kuma da bi garip bazilari devrim ordusunun acani felan diyor ama hayirlisi.

Yalnız düşününce hükümetin dof ve Law yerine iki yeni schibukai alması gerekiyor. Acaba bu konu one piece'de işlenir mi?

Yalnız düşününce hükümetin dof ve Law yerine iki yeni schibukai alması gerekiyor. Acaba bu konu one piece'de işlenir mi?
Reverie de shichilik temizlenir diye düşünüyorum. Çünkü her kaybedilen lord hükümetin prestijini sarsar hale getiriyor. 2 yıl öncesinde Luffy 2 tanesini indirmişken, 2 yıl sonra sahneye çıktığında Law'ı yanına alıp, Doffy'u da indirdi. Jinbei'i söylemiyorum bile. Hükümetin güç için yaptığı hamle belli ki çok büyük. Hem Jinbei hemde Doffy bunu üstüne basarak belirtti. Ve gene belli ki bu güç Shicihibukai'ler ile alakalı değil. Güçler dengesi hükümetin saflarına doğru kaymış. 7 Lord'un bu sarsıntılı durumuna rağmen hükümetin gücü tartışılmayacak durumdaysa. Fujitora, Reverie de istediğini elde edebilir.

Don Krieg ve Kaptan Kuro'nun bu koltuklara layık olduğunu düşünüyorum.
İkisinden biri güçlenip o seviyeye gelse tamam da ikisi birden fazla oldu sanki.
Reverie de shichilik temizlenir diye düşünüyorum. Çünkü her kaybedilen lord hükümetin prestijini sarsar hale getiriyor. 2 yıl öncesinde Luffy 2 tanesini indirmişken, 2 yıl sonra sahneye çıktığında Law'ı yanına alıp, Doffy'u da indirdi. Jinbei'i söylemiyorum bile. Hükümetin güç için yaptığı hamle belli ki çok büyük. Hem Jinbei hemde Doffy bunu üstüne basarak belirtti. Ve gene belli ki bu güç Shicihibukai'ler ile alakalı değil. Güçler dengesi hükümetin saflarına doğru kaymış. 7 Lord'un bu sarsıntılı durumuna rağmen hükümetin gücü tartışılmayacak durumdaysa. Fujitora, Reverie de istediğini elde edebilir.
Fujitora Reverie'e geliyor mu Ki? Bence filo amirali orada olur sadece. Dediğin gibi schibukai sistemi eninde sonunda kalacak ama bu kadar çabuk kalkması erken olur bence. Reverie Arc editörün açıklamasına göre kısa bir Arc. Yani şu andan 20 bölüm sonra falan bitmiş olur bence. Ki hükümetin her şeye rağmen Mihawk ve Weevil gibi iki sağlam adamdan vazgeçeceğini düşünmüyorum.

Kuzuri

Reverie ye buyuk bir ihtimalle dragonun da katilacagini dusuniyorum dünyaya iki çift lafi olacak.

Fujitora Reverie'e geliyor mu Ki? Bence filo amirali orada olur sadece. Dediğin gibi schibukai sistemi eninde sonunda kalacak ama bu kadar çabuk kalkması erken olur bence. Reverie Arc editörün açıklamasına göre kısa bir Arc. Yani şu andan 20 bölüm sonra falan bitmiş olur bence. Ki hükümetin her şeye rağmen Mihawk ve Weevil gibi iki sağlam adamdan vazgeçeceğini düşünmüyorum.
Kaplan'ın Reverie'ye geleceği belli değil. İstediğini elde edebilir derken, amacına yönelik bir karar çıkabilir demek istedim. Birde 7 Lord sistemi kaldırılırsa ve bu karar Akainu ile birlikte alınırsa. Mariejoe da Shicihibukai'lerin katılması zorunlu bir toplantı düzenleyip, hepsini infaz eder. Ben Akainu olsam bu haberi yayınlatmaz ve Mihawk, Weevil gibilerin denizlerde taşkınlık yapmasını göze almamak için öldürtürdüm. Elimde fırsat varken.

7 savaş lordunun ve hükümetin ilk toplantısında Mihawk kapıdan girdiğinde 'hükümet ve korsanların asla anlaşamayacağını söyleyip, yuvarlak bir masada oturmanın anlamsız olduğunu söyledi. Aynı yuvarlak masada bunları infaz eder Akainu. Tabi gelecek için rol oynayan Mihawk gibi karakterler o toplantıya katılmaz.

Yani demek istediğim Alabasta ve Dressrosa'nın savaş lordları altında ezilmesi ve hükümetin bu ünvan ile denge kurarken ülkeleri yıpratması, Fujitora gibi Akainu'nun adaletine de ters gelirse, bunları görebiliriz. Akainu doğruluktan ziyade Alabasta gibi bir krallığı elinde tutmak içinde bu düşünceye destek verebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık