Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu'nun meyvesi en yıkıcı mı bilmem de Wb'nin meyvesinden daha tehlikeli olduğu kesin. En güçlü paramecia meyvesi olarak olarak geçiyor ama biraz hayal kırıklığı yarattı diyebilirim. Tamam çok güçlü saldırılar falan yapabiliyor ama aynı karaktere savunmasızken Akainu vurdu mu o karakter ölür ama Wb vurdu mu en fazla geçici olarak hareketsiz kalır veya bilemedin komaya girer. Bundan dolayı diyorum ki magma>deprem.

Karakter kısmı hariç katılıyorum.
Asıl buraya katılmanı beklerdim. Çünki karakteri, azmi, hırsı aynı Luffy. Dövüştükce açılan, dayak yedikçe daha da rakibin üzerine giden bir tip. Luffy'e benzediği bu yönleri mevcut ve bana göre Saka'yı korkutucu yapan bu özellikleri.

. Bundan dolayı diyorum ki magma>deprem.
Aokiji olmayaydı MF pertti yalnız 2 dakka içinde hacı onu napacağız :D

Asıl buraya katılmanı beklerdim. Çünki karakteri, azmi, hırsı aynı Luffy. Dövüştükce açılan, dayak yedikçe daha da rakibin üzerine giden bir tip. Luffy'e benzediği bu yönleri mevcut ve bana göre Saka'yı korkutucu yapan bu özellikleri.

Aokiji olmayaydı MF pertti yalnız 2 dakka içinde hacı onu napacağız :D
Kötü yerden vurdun. :D Yalnız kalbur üstü adamlar pek bir rahattı tsunami gelirken. Aokiji'ye güvendiklerinden olmasa gerek. Kendi başlarına bir şeyler yaparlardı sanırsam? Bilemedim şimdi. Örneğimi karakterler üzerinden düşün en iyisi. :/

Mesela Mihawk deneme tahtası olsun xD Savunmasız bir şekilde dursun. Akainu ve Wb bunun kafasına sırasıyla tüm güçleriyle vursunlar. Sence sonuç ne olurdu? Wb vurdu mu dikiş, Akainu vurdu mu toprak atarlardı. Olaya bu yönden baktım ben.

Mesela Mihawk deneme tahtası olsun xD Savunmasız bir şekilde dursun. Akainu ve Wb bunun kafasına sırasıyla tüm güçleriyle vursunlar. Sence sonuç ne olurdu? Wb vurdu mu dikiş, Akainu vurdu mu toprak atarlardı. Olaya bu yönden baktım ben.
Bu yönden sen haklısın ben sadece ikisinin de farklı avantajları var demek istedim. Şöyle toparlayalım, yakın mesafede Saka daha etkili ama uzak mesafeden WB daha etkili ve daha yıkıcı olabiliyor. Mf bi el hareketi yaptı Sabondy sallandı, ya da Shanks ve WB gözetliyen 22 gemi saniyeler içersinde tuz buz olmuştu, düşünsene öyle boş boş bakarken bi bakıyon bi el hareketiyle 22 gemi toz buz olmuş. Korkunç bi güç :D

Bu yönden sen haklısın ben sadece ikisinin de farklı avantajları var demek istedim. Şöyle toparlayalım, yakın mesafede Saka daha etkili ama uzak mesafeden WB daha etkili ve daha yıkıcı olabiliyor. Mf bi el hareketi yaptı Sabondy sallandı, ya da Shanks ve WB gözetliyen 22 gemi saniyeler içersinde tuz buz olmuştu, düşünsene öyle boş boş bakarken bi bakıyon bi el hareketiyle 22 gemi toz buz olmuş. Korkunç bi güç :D
O yönden de sen haklısın hacı. Dur şimdi zaten deprem meyvesine çöp demedim aman ha. :D Çok güçlü elbette. Lakin yakın dövüşte orantısız fark vardı cidden de. Akainu vuruyor Wb'nin kafasının yarısı gidiyor, ne bileyim hollow deliği falan açılıyor. Daha sonra Wb vuruyor, Akainu geçici olarak kilitleniyor bildiğin ama sonrasında bir şey olmamış gibi kalkıp komutan avına çıkmaya kalkıyor. Daha kalıcı bir hasar beklerdim ben.

Edit: Bu arada o sahneleri hatırladım da Wb harbiden efsane ya. Sen Akainu'dan o kadar yara al, savaş boyunca 200 küsür mermi, top, kılıç yarası falan al, üstüne de BB korsanları gelsin seni saldırı yağmuruna tutsun ve hala ölmeyip son konuşmanı yap. Diyecek laf yok. :a:

Kuzuri

Akainu'nun meyvesi en yıkıcı mı bilmem de Wb'nin meyvesinden daha tehlikeli olduğu kesin. En güçlü paramecia meyvesi olarak olarak geçiyor ama biraz hayal kırıklığı yarattı diyebilirim. Tamam çok güçlü saldırılar falan yapabiliyor ama aynı karaktere savunmasızken Akainu vurdu mu o karakter ölür ama Wb vurdu mu en fazla geçici olarak hareketsiz kalır veya bilemedin komaya girer. Bundan dolayı diyorum ki magma>deprem.
Hani akainu da buyuk bir potansiyel var buna karsi kimse gelemez ama WB nin meyvesi komaya sokmaz hareketsiz de birakmaz seni bildigin yerin dibine gömer buna emin ol. Adam tsunami yaratti daha napsin bunu da yarali bir sekilde yapti. Tek yumrukla adayi yariya boluyordu nerdeyse yapmayin etmeyin yazik gunah :)

Hani akainu da buyuk bir potansiyel var buna karsi kimse gelemez ama WB nin meyvesi komaya sokmaz hareketsiz de birakmaz seni bildigin yerin dibine gömer buna emin ol. Adam tsunami yaratti daha napsin bunu da yarali bir sekilde yapti. Tek yumrukla adayi yariya boluyordu nerdeyse yapmayin etmeyin yazik gunah :)
Ada zıpladı, yer gök inledi, yer yarıldı gibi söylemlerden bahsetmişsin hep. OP'ta çevreyi bozmak zor iş değil zaten. Önemli olan kişilere verdiğin zarardır. Ben yukarıda örneği verdim zaten. X karakterinin kafaya Akainu ve Wb vurduğunda Akainu kesin öldürür ama Wb için aynısını söyleyemeyiz dedim, ki bu konuda da haklı olduğuma eminim.

Deprem meyvesinin hakkını yemiyorum zaten. Çok sağlam olduğu aşikar ama ben daha da sağlam olmasını isterdim. Öbürü vurdu mu delik açıyorsa, Wb vurdu mu da iç organları kullanılamaz hale getirebilirdi mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık