Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav ne alakası var ne fanı olduğum ile.Beni kendin gibi veya başkaları gibi hardfan olarak göremezsin.Benim Kid>Luffy gibi bir beklentim de yok.Luffyi de gayette severim.Sevmem onu güç olarak bir Wb-Roger olacak gibi görmemi gerektirmiyor.
Hadi öyle olsun. :D Senin görmen ile alakası yok. Su an bu serinin işlediği hikayedir. Kanıtı da zaten sonu ve sonundaki Luffy'nin güç seviyesi olur. Yani bizim beklentimizle alakası yok bunun.

Hadi öyle olsun. :D Senin görmen ile alakası yok. Su an bu serinin işlediği hikayedir. Kanıtı da zaten sonu ve sonundaki Luffy'nin güç seviyesi olur. Yani bizim beklentimizle alakası yok bunun.
Sen beklentine göre Luffy Rogerı aşacak demiyor musun sürekli.Benim beklentime göre ise aşamayacak işte.Kanıt sunmak için çok erken.Narutoda da bana göre Naruto eski nesili aşamadı.Keza bleach ve Torikoda da o şekilde.40 lı 50 li yaşlara geldiğinde aşar ama biz seri sonunda Luffynin maksimum 20 yaşındaki halini göreceğiz time skip olmaz ise.Bunun yolu da müttefikler ile yapılıyor.Yonkouya danaya girer gibi giriyorlar.Hükümet kısmında ise koskoca devrim ordusu var.Durumu Rogerdan çok farklı Luffynin.

Çünki biri korsanların zirvesi diğeri denizcilerin kahramanı. Bırak da denk olsunlar, olsunlar ki diğer taraf eziklenmesin. Birbiriyle dengeli olabilsinler.

Abi bıraksana Allasen, 100 bin kişi bayıltırlar demek aynı güçte oldukları anlamına gelmiyor ki. Hakileri ile sınırları o demek. KK sağ kolu şuan ki Yonkoularla eşitse Yonkouları aşağılamak oluyor bu, KK gemisi sanki tüm dünyayı toza dumana katmış gücüyle gibi konuşmayın. Adamlar şans da yardım etmiş öyle KK olmuş yoksa geleni geçeni dümdüz ederek KK olmamışlar ki, hal böyleyken bu adamın sağ kolu suan ki Yonkoularla eşit diyorsan bildiğin aşağılıyorsun. Genç Ray istediği kadar haki master olsun şuan ki Kaido dümdüz eder bunu. BM'nin gücü gördük. Yonkou Amiral seviyesi bambaşka. Sağ kollar anca ve anca karşılık verebilir onun dışında Amiraller ve Yonkou kaptanları aksi söylenene kadar bu serinin zirveleri. Aşma mevzusu Luffy'i Roger'ı nasıl aşar? Onun yapamadıklarını yaparak, onun yenemediklerini yenerek. Yani Roger'ın edindiği düşmanlardan daha güçlü düşmanlar edinerek.
Kizaru ,Luffy'nin yanına gitmeye çalışıp Rayleigh bunu durdurdu. Sonra ne oldu Rayleigh genç olsam seni geçip Luffy'lere yardım ederdim demedi mi ? Dedi...

Bu açıkça şu anlama geliyor. Ben yaşlı halimde sana Luffy'lerin yanına gitmene izin vermiyorum ama genç olsaydım senin yapmadığını yapıp seni geçer ve Luffy'lere yardım ederdim demek.

Basit bir matematik yap...
Yaşlı Rayleigh ile Kizaru arasındaki fark = X
Genç Rayleigh - Kizaru = X+

veya

Yaşlı Rayleigh ... 10,0
Kizaru ... 11,0
Genç Rayleigh ... 12,1 (en az)

Bunun yanında Garp açıkça demedi mi denizciler 2 efsane ile kapışamaz diye. Yani adamı direk Wb gibi efsane olarak görüyor.

Yani söylemlerin tamamiyle kendi fikirlerim manga ile uyuşmayan saptamalar.

Son düzenleme:
Kizaru ,Luffy'nin yanına gitmeye çalışıp Rayleigh bunu durdurdu. Sonra ne oldu Rayleigh genç olsam seni geçip Luffy'lere yardım ederdim demedi mi ? Dedi...

Bu açıkça şu anlama geliyor. Ben yaşlı halimde sana Luffy'lerin yanına gitmene izin vermiyorum ama genç olsaydım senin yapmadığını yapıp seni geçer ve Luffy'lere yardım ederdim demek.

Basit bir matematik yap...
Yaşlı Rayleigh ile Kizaru arasındaki fark = X
Genç Rayleigh - Kizaru = X+

veya

Yaşlı Rayleigh ... 10,0
Kizaru ... 11,0
Genç Rayleigh ... 12,1 (en az)

Bunun yanında Garp açıkça demedi mi denizciler 2 efsane ile kapışamaz diye. Yani adamı direk Wb gibi efsane olarak görüyor.

Fazla uçmuşsun.Orada genç olsam oraya da yardım edebilirdim diyor.Sen ise direk Kizaruyu aldırıp öteki tarafa geçirmişsin.Üstelik öteki tarafa geçmesi için 10 15dk ye alması lazim Kizaruyu.Kuma zaten 2 dakikalik iş Ray için de Kizaru işi yaş.Genç olsa bile alabilir diyemiyorum ben gönül rahatlığı ile ama aşağı yukarı denklerdir genç hali ile.

Fazla uçmuşsun.Orada genç olsam oraya da yardım edebilirdim diyor.Sen ise direk Kizaruyu aldırıp öteki tarafa geçirmişsin.Üstelik öteki tarafa geçmesi için 10 15dk ye alması lazim Kizaruyu.Kuma zaten 2 dakikalik iş Ray için de Kizaru işi yaş.Genç olsa bile alabilir diyemiyorum ben gönül rahatlığı ile ama aşağı yukarı denklerdir genç hali ile.
Ben yener oraya yardım eder demiyorum.
Nasıl Kizaru yanından sıyrılıp Luffylerin yanına gitmeye çalıştı ama yapamadı.

Rayleigh genç olsa bir şekilde sıyrılıp Luffylerin oraya gidebilir bunu Kizaru`yu yaralar veya slash ile geri savurur orasını bilemem.

Ama Rayleigh`in dediği açıkça yukarıda ki yazdıklarıma işaret ediyor.

Puanlama kişiden kişiye değişir.

Yaşlı Ray 10.0
Kizaru 11.0
Genç Ray 12.1 ( min)

Ama kesin olan şey Rayleigh`in o yaşında Kizaru`ya geçmesine izin vermeyip genç olsaydım seni geçip Luffylere yardım ederdim demesi.

Yaşlı Ray ile Kizaru arasında 1 puan fark varsa ve bu fark ile Ray,Kizaru`yu durduruyorsa Genç Rayleigh`in hiç olmazsa 1,1 pyan fark olması lazım ki Kizaru`nun yapamadığını yapıp Luffylere yardım etsin.

Son düzenleme:
Ben yener oraya yardım eder demiyorum.
Nasıl Kizaru yanından sıyrılıp Luffylerin yanına gitmeye çalıştı ama yapamadı.

Rayleigh genç olsa bir şekilde sıyrılıp Luffylerin oraya gidebilir bunu Kizaru`yu yaralar veya slash ile geri savurur orasını bilemem.

Ama Rayleigh`in dediği açıkça yukarıda ki yazdıklarıma işaret ediyor.

Puanlama kişiden kişiye değişir.

Yaşlı Ray 10.0
Kizaru 11.0
Genç Ray 12.1 ( min)

Ama kesin olan şey Rayleigh`in o yaşında Kizaru`ya geçmesine izin vermeyip genç olsaydım seni geçip Luffylere yardım ederdim demesi.
Onu bilemem orası dediğin gibi olabilir.Kizaruyu atlatabilir.Zaten atlattıktan sonraki iş basit.Ya tek atar ya da yarısı boşa gider.Yorumundan alır geçer diye bir anlam çıkarttim da ondan öyle yazdim.

Akainunu koca anayı indirebileceğini bir imparator indirebileceğini düşünüyor musun ?
Sakazuki bu seride ki herkesi indirecek potansiyele, karaktere ve meyveye sahip. Bu hepsini alır demek olmuyor bak lafları başka yönlere çekmeyin. Potansiyel var mı? Kesinlikle. Bu potansiyeli kullanmak karaktere kalmış artık. Çünki adamda ki meyve serinin en yıkıcı meyvesi. Sıfır hata ile savaşman gerekiyor. Bir anlık Saka hakini aşarsa pertsin. Ya organ ya da bi yerler gidiyor. Örneklerini gördük.

Arkadaş benim yerime cevap vermiş zaten benim yazmama gerek yok. Yardım edebiliri direkt olarak yener olarak algılıyorsun. Daha fazla tartışmayalım bence vakit kaybı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık