Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam da ben herkesi yener diye atmadım ki. Yenme meselesi Oda'ya kalmış bir şey. Atıyorum Akainu'nun Big Mom'ı yenebileceğini düşünmüyorum ama yenerse de hiç şaşırmam.
Spiderman'ın Hulk'u yenebilme ihtimali var mı? Bence yok. Ama kimi Marvel çizerleri bunu yaptı, Spiderman Hulk'u yendi mesela kimi çizgi romanlarda :)

Her şey çizerin insiyatifine bağlı. Örneğin ben çiziyor olsaydım şuan Kizaru Op evreninin tanrısı gibi bir şey olurdu.

Spiderman'ın Hulk'u yenebilme ihtimali var mı? Bence yok. Ama kimi Marvel çizerleri bunu yaptı, Spiderman Hulk'u yendi mesela kimi çizgi romanlarda :)

Her şey çizerin insiyatifine bağlı. Örneğin ben çiziyor olsaydım şuan Kizaru Op evreninin tanrısı gibi bir şey olurdu.
Bir de Wolverine Hulk'u öldürüyordu çizgi romanda. Öyle değişik şeyler var.

Bir de Wolverine Hulk'u öldürüyordu çizgi romanda. Öyle değişik şeyler var.
Oda çizdiği karakterlere çok değer veriyor. Bu güzel bir şey aslında bu yüzden hepsinin bir hikâyesi oluyor. Yani kalkıp Baby 5 için bile üzülebiliyoruz. Bir yandan da bu kadar değer verince öldüremiyor ya da hikâyeden saf dışı bırakamıyor kimseyi. Bunu da "Shounen" mantığının arkasına sığınarak yapıyor işte.

Keşke şu seride mesela Kaido olan dövüşe dair biraz içimde kuşku olsaydı mesela. Tayfadan birine bir şey olur mu lan acaba diye. Ama biliyoruz ki %99 olmayacak. Ha olsun ister miyim? İstemem. Ama hani endişe duyabilmek isterdim. Mesela Nami'ye bir şey olur mu falan diye.

Spaydi saf güç olarak en güçlü marvellerden biri ve çok zeki hulku yenme ihtimali var yani.Yense hiç şaşırmam.

Kuzuri

Birisinin ölecegi veya kim kimi yenecegi tamamen yazarin karari bunun en buyuk orneklerinde biri akainudur. Oda normalde akainuyu MF de oldurmek istiyordu fakat son anda kararini degistirmis ve adami ne noktalara yukseltti. Yani hic ummadiginiz veya beklemediginiz kisiler sükse yapabilir bu e.oda ya kalmis bisey. (sanjiyi kastediyorum :)).

Birisinin ölecegi veya kim kimi yenecegi tamamen yazarin karari bunun en buyuk orneklerinde biri akainudur. Oda normalde akainuyu MF de oldurmek istiyordu fakat son anda kararini degistirmis ve adami ne noktalara yukseltti. Yani hic ummadiginiz veya beklemediginiz kisiler sükse yapabilir bu e.oda ya kalmis bisey. (sanjiyi kastediyorum :)).
Aynen öyle olabilir.Ama onun ölmememesi bir hataydi bence wb tarafi ve wb çok küçümsenmiş oldu bu yuzden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık