Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl tavşan hafife alınıyor. Ben Oda'nın bir karakterin gücüne bu kadar vurgu yaptığını görmedim. Fiziksel gücü, hızı ve savaşcılığı çok ön planda.

Kız her tehdite atar yaptı. Hiç korkmadı. Dövüştü. Yonkou adamlarından birine tek attı.

@Daredewill

Aklıma geldide şimdi. Dragon bu dünya toplantısı arcında öldü gösterilebilir. Daha sonra lufy raftelde one pieceyi bulunca ortaya çıkar orda. Çünkü dünyaya meydan okumada Dragonda yanında olmalı
Dragon'un öldüğü söylentisi devrimcilere büyük darbe vurur. Fidel Castro öldü denseydi, ve buna inanılsaydı Küba'da devrim sürer miydi, sürmezdi.

Yanlış düşünüyorsun. O sahne ile Luffy'nin her tür zehrin üstesinden gelemeyeceğini gördük. Böyle bir sahne olmasa, zehir tabanlı gücü olan birine karşı Luffy'nin kolayca kazanabileceğini düşünürdük.

Robin olayında demek istediğimi anlamamışsın, o yüzden uzun uzun tekrar anlatmayacağım.
Aslında Balık Adam adasında zehire hala daha reaksiyon gösterdiğini gördük. Buna zehirli iğne fırlatılmıştı. Bağışıklığı olmasına rağmen çok ciddi bir durum olmasa bile reksiyon göstermişti. Benim demek istediğim belli. Gerek yok böyle sahnelere. Kaç kişinin bu şekilde zehire bağışıklığı olup olmadığını öğreniyoruz da Luffy'nin ki bir zorunluluk oluyor bu şekilde kurgulanması için. Yani hiçbir şey eksiltmez bunu o şekilde öğrenmemek.

Asıl tavşan hafife alınıyor. Ben Oda'nın bir karakterin gücüne bu kadar vurgu yaptığını görmedim. Fiziksel gücü, hızı ve savaşcılığı çok ön planda.

Kız her tehdite atar yaptı. Hiç korkmadı. Dövüştü. Yonkou adamlarından birine tek attı.

@Daredewill
Bu saatten sonra Choppi'den bir halt olmaz, asıl alanında icraat yapmıyor ki, dövüşte bir numara yapsın. Bandaj yapmaktan öteye gitmedi, hayalinde ilerleyemeyen tek kişi Chopper sanırım. Tavşan gözcü olacak, çok bariz ben buradayım diye bağırıyor. Bu birliktelikten sonra okyanus görme merakı da olduğuna göre tayfada devam eder. Bir ihtimal, Pedro yeni kaptan olur, Pekoms falan mink korsanları tavşanda orada olur. Bu ihtimal düşük gibi duruyor.

Aslında Balık Adam adasında zehire hala daha reaksiyon gösterdiğini gördük. Buna zehirli iğne fırlatılmıştı. Bağışıklığı olmasına rağmen çok ciddi bir durum olmasa bile reksiyon göstermişti. Benim demek istediğim belli. Gerek yok böyle sahnelere. Kaç kişinin bu şekilde zehire bağışıklığı olup olmadığını öğreniyoruz da Luffy'nin ki bir zorunluluk oluyor bu şekilde kurgulanması için. Yani hiçbir şey eksiltmez bunu o şekilde öğrenmemek.
Gerek yok diyon ama Oda aklına koymuş işte zamanı gelince Luffy balına KK oldu diyecek birileri tüm bunların sebebi bu. Birileri derken forumdan değil tıpkı Garp'ın yaptığı yorum gibi birileri yorum yapacak demek istiyorum yoksa o sahnenin varlığının bal durumu hariç herhangi bir şeyi açıkladığı yok en azından önemli bi şeyi diyeyim.

Gerek yok diyon ama Oda aklına koymuş işte zamanı gelince Luffy balına KK oldu diyecek birileri tüm bunların sebebi bu. Birileri derken forumdan değil tıpkı Garp'ın yaptığı yorum gibi birileri yorum yapacak demek istiyorum yoksa o sahnenin varlığının bal durumu hariç herhangi bir şeyi açıkladığı yok en azından önemli bi şeyi diyeyim.
Bana kalırsa çok fazla takılıyorsunuz bu konulara. Diğerleri hiç mi hata yapmamış. Yani hiçbirinde mi böyle olaylar olmamış. Bunun bazen bir kurgu olduğu unutuluyor. Verilmek istenen asıl şeye odaklanmak lazım.

Bana kalırsa çok fazla takılıyorsunuz bu konulara. Diğerleri hiç mi hata yapmamış. Yani hiçbirinde mi böyle olaylar olmamış. Bunun bazen bir kurgu olduğu unutuluyor. Verilmek istenen asıl şeye odaklanmak lazım.
Vermek istenen asıl şey bu diyoruz zaten yoksa düşün bi, o atraksiyonların tamamına ne gerek var ? Sanji kızı kurtaracaz dediğinde Luffy hayır mı diyecekti de, orda hayatı kurtuldu da şimdi evet mi diyor ?

Bunun daha önce gerçekleşmiş bir hali var Hasan Garp eşiti olduğu iddaa edilen kk için söylemiş, yani bir dayanağı var ve üzerine çizilen onlarca gerekli gereksiz sahne var.

Vermek istenen asıl şey bu diyoruz zaten yoksa düşün bi, o atraksiyonların tamamına ne gerek var ? Sanji kızı kurtaracaz dediğinde Luffy hayır mı diyecekti de, orda hayatı kurtuldu da şimdi evet mi diyor ?

Bunun daha önce gerçekleşmiş bir hali var Hasan Garp eşiti olduğu iddaa edilen kk için söylemiş, yani bir dayanağı var ve üzerine çizilen onlarca gerekli gereksiz sahne var.
Şans ile KK oldudan kasıt neye? Gücüne mi? Yani burda bu gibi sözlerin bazıları tarafından kendi fikirlerini destekleyici yönde kullanıldığını düşünüyorum. Aynen Roger pekte güçlü değildi. Dövüşlerinde çok şanslıydı. Yoksa imkanı yok WB ile aynı seviyede dövüşemezdiye mi getiriyorsun olayı?

Roger için Garp o tarz bir konuşma yapıyor. Ama Shiki de Garp ve Sengoku'ya siz ezik denizciler mi onu yakaladınız diyor. O adamın gücüne şahit oldum felan diyor. Yani bana kalırsa bazıları baya lafı eğiyor büküyor istediği gibi kullanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık