Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şans ile KK oldudan kasıt neye? Gücüne mi? Yani burda bu gibi sözlerin bazıları tarafından kendi fikirlerini destekleyici yönde kullanıldığını düşünüyorum. Aynen Roger pekte güçlü değildi. Dövüşlerinde çok şanslıydı. Yoksa imkanı yok WB ile aynı seviyede dövüşemezdiye mi getiriyorsun olayı?

Roger için Garp o tarz bir konuşma yapıyor. Ama Shiki de Garp ve Sengoku'ya siz ezik denizciler mi onu yakaladınız diyor. O adamın gücüne şahit oldum felan diyor. Yani bana kalırsa bazıları baya lafı eğiyor büküyor istediği gibi kullanıyor.
Ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yok kral olma işi şansa kalmış anlamı çıkarıyorum. Şansın yoksa olamıyorsun :bilmem:

Şans ile KK oldudan kasıt neye? Gücüne mi? Yani burda bu gibi sözlerin bazıları tarafından kendi fikirlerini destekleyici yönde kullanıldığını düşünüyorum. Aynen Roger pekte güçlü değildi. Dövüşlerinde çok şanslıydı. Yoksa imkanı yok WB ile aynı seviyede dövüşemezdiye mi getiriyorsun olayı?

Roger için Garp o tarz bir konuşma yapıyor. Ama Shiki de Garp ve Sengoku'ya siz ezik denizciler mi onu yakaladınız diyor. O adamın gücüne şahit oldum felan diyor. Yani bana kalırsa bazıları baya lafı eğiyor büküyor istediği gibi kullanıyor.
Garp, Roger'ın şans eseri Korsan Kral olduğunu söylemiyor. Şansı sayesinde hayatta kalabildiğini söylüyor. Aynı durun Luffy için de geçerli. Balık sahnesinde olduğu gibi. Çünkü o da Roger gibi umursamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık