Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O mesajımın editine bak. :D Görmedim o mesajını. Bİlmiyorum da o zamanlar Shanks'ın yonkou olmadığı belli bence.
Bende diyorum bu mühendis nasıl olurda böyle küçük bir hata yapar. :D
Biliyorum Yonkou olmadığını zaten mesele o değil ki Mustafa mesajların en başından oku şimdi ben anlatırsam arap saçına döner herşey :D

@Nekomamushi tamam işte gücünü kastediyorum bende. One Piecede ki kişilerin güçlerinin doruğunun 40-50li civarında ki yaşlar olduğunu düşünürsek Shanks 37 yaşında biri olarak şuan bile gelişiyor olabilir. Bu durumda 10 sene önce çok güçlü bile olsa şuan ki gücünde değildir. Bunu anlatmak istemiştim.
İstediği kadar gelişme aşamasında olsun bu adam üç haki türünden en nadirini kullanıyor silahlanma hakisini bilmemesine imkan yok. WB tarafından gelişme aşamasında olan birisi senin kadar güçlü bir adamın east blueye gidip tek kolu olmadan dönmesi herkesi şaşırttı demeside bence hiç gelişme aşamasındaki birisini övermiş gibi durmuyor.
Gelişme aşamasında olan birisi 2 yıl boyunca yel değirmeni köyünde içip içip yan yatmazdı :D

G2 de aynı olmuştu. Onda da ilk başta 5-10 saniyede açarken sonradan alıştıkça hiç bir hareket yapmadan kolaucak açmaya başlamıştı(yani öyle hatırlıyorum). G4 de buna benzerdir. Alıştıkça daha rahat kullanıyordur. Tabi Cracker'den önce sadece Dof ile dövüştü. Bu dövüş sonucu ne kadar g4'e uyum sağlamıştır muamma.
Luffy G4ü belki de yılı aşkındır kullanıyor. :(
Daha Ray adadayken kkg saldırısına kadar gelmişti zaten. Sonrasında Ray ne kadar kaldı bilinmez ama 6 ay erken dönüyor o adadan. Sonrasında Dof vssi de var. Yani epey zamandır kullanıyor Luffy bunu.

İstediği kadar gelişme aşamasında olsun bu adam üç haki türünden en nadirini kullanıyor silahlanma hakisini bilmemesine imkan yok. WB tarafından gelişme aşamasında olan birisi senin kadar güçlü bir adamın east blueye gidip tek kolu olmadan dönmesi herkesi şaşırttı demeside bence hiç gelişme aşamasındaki birisini övermiş gibi durmuyor.
Gelişme aşamasında olan birisi 2 yıl boyunca yel değirmeni köyünde içip içip yan yatmazdı :D
Shanks yatarken gelişiyor. Tarzı böyle:ehe:

Sen şimdi ciddi ciddi(yonkou olup olmamasını geçtim. Sadece güç bakımından.) Luffy'i kurtarırken ile şuan ki hali eşit güçtedir mı diyorsun?
Gerçi elimizde delil yok ne desek boş.

@Sakata Gintoki @Nekomamushi
Ben tartışmalardan bağımsız ortaya atladım sadece. :( Vermek istediğim mesaj "Yonkou değildi." idi. Verdiğime göre artık gidebilirim. :/
Verdiğin mesajı flash tv dizileri bile üşenip vermezdi. O kadar da dalga geçmeyelim halkımızla derlerdi. :( O nasıl mesaj la?
Takılıyorum işte ya, hikaye kurbanı olduğu az çok belli adamın :p
Aslında hikaye de değil. İşsiz Editörün suçu. Yeterince dramatik değilmiş. Tabi serinin ilk başlarında daha fazla dikkat çekti belki ama sonrasında hikayede bir leke olarak kaldı.

O sözünün üstüne "Sonradan basamakları iyi çıktın ama." sözünü ne yapacaz? :D Yonkou olan birisi daha ne basamaklarını çıkacak? (Animeden takip ettim o sahneleri.)

Edit: Mobil bir türlü senin adını doğru yazmama izin vermiyor xD
Amiral vardır o zamanlar. Yoksa Wb lafını yapmaya değer bulmazdı. Luffy kadar Zoro kadar güçlü olsa öyle der miydi ? Mama içinde Jinbe'nin olduğu gruba sinek muamelesi yapıyor. Biz bir de Roger'la dövüşmüş adamdan bahsediyoruz :)

Luffy G4ü belki de yılı aşkındır kullanıyor. :(
Daha Ray adadayken kkg saldırısına kadar gelmişti zaten. Sonrasında Ray ne kadar kaldı bilinmez ama 6 ay erken dönüyor o adadan. Sonrasında Dof vssi de var. Yani epey zamandır kullanıyor Luffy bunu.
Biliyorum. Ama Dof ile savaşırken G4 açtığı sıra @Jason'ın dediği gibi üflüyor o yüzden ilk vs olarak Dof vs sini saydım.
Sen de bizi iyice Op cahili yaptın. Tamam cahilim ama o kadar da değil.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık