Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Milleti ruh hastası yaptı Oda :) Kötü değil çizimleri zaten. Bazı karakterleri muazzam çiziyor hatta. Bu biraz da manga içeriğiyle ilgili dediğin gibi. Inoue böyle bir mangayi kendi tarzı ile çizseydi seriye başlamadan 8-10 yıl önce hazırlık yapmaya başlamalıydı. Vagabond dışında çizdiği Slam Dunk var bi, onu biliyorum. Onun dışında ne tarz çizdiği konusunda bir bilgim yok ama uzun soluklu serilerin adamı değil sanırım Inoue. Çok detaylı ve emek isteyen bir çizim tarzı var çünkü. Sadece çizebilseydi çok güzel olurdu diye sesli düşündüm. Yoksa Oda da fena değil dediğim gibi.
Daha yeni gördük ki herifin biri onbinlerce panel incelemiş. Tek derdi de karakterlerin kaç kere göründüğünü saymak. Sanırsın evrenin sırrını çözüyor. :(

kör topal

Çok önceden birisi BM hakkında ruh meyvesi diye bi tahmin yürütmüştü ama kimse dönüp yüzüne bile bakmamıştı adamın. Helal olsun xD.

Henüz teoride olan ruh meyvesinin kullanıcıyı ruh haline göre güçlendirmesi/zayıflatmasının diğer örneklerinide görmüş olabilir miyiz sizce gençler?

Teach mesela bu meyve beni seçti Ace diyor, Karanlık meyvesi meyveyi yiyen kişinin kötülük derecesine göre kullanıcısını güçlendiriyor olabilir mi? Lastik meyveside Luffy'i seçmiş olabilir bu bağlamda.
Akainu mesela magma meyvesi yemiş ve aşırı sinirli fokur fokur kaynıyor eleman.
Fujitora yerçekimi meyvesi yedi desek onun meyveside teraziyi anımsatıyor bana ve kendisi aşırı adaletli birisi.

Demek istediğim kullanıcının meyveyi yemeden önceki kişiliği,ruh hali o ruh haline en yakın ya da o ruh haliyle birebir aynı ruhu paylaşan şeytan meyveleri tarafından seçiliyor ve bu kullanıcıyı daha güçlü bir hale getiriyor olabilir.
Aynen öyle. Daha önce ben de başkaları da yazmıştı bunu. Meyvelerin seçim yapabilmesi bir iradesi ve ruhu olduğuna işaret.

Basketbol oynayan birinin basketbol ayakkabısı giymesi performansını net bir şekilde yansıtabilmesi için önemlidir. Aynı adam kramponla oynasa istediği gibi hareket edemez ya da istediği hareketleri yapamaz. Aynı hesap meyveler de birer ayakkabıdır dersek sahibinin ayağına uymaları ve onunla bütünleşmeleri performansı üst seviyeye taşıyacaktır diyebiliriz.

Luffy Cracker'in kalkanın dibinde nasıl G4 açmıştı. Normalde hava basıyordu parmağından göstermelik , sonradan onu da geçti direk açıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık