Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Cracker'in kalkanın dibinde nasıl G4 açmıştı. Normalde hava basıyordu parmağından göstermelik , sonradan onu da geçti direk açıyor.
G2 de aynı olmuştu. Onda da ilk başta 5-10 saniyede açarken sonradan alıştıkça hiç bir hareket yapmadan kolaucak açmaya başlamıştı(yani öyle hatırlıyorum). G4 de buna benzerdir. Alıştıkça daha rahat kullanıyordur. Tabi Cracker'den önce sadece Dof ile dövüştü. Bu dövüş sonucu ne kadar g4'e uyum sağlamıştır muamma.

WB: " Senin kadar güçlü bir adam East Blueye gidip tek kolu olmadan dönünce herkes şaşırdı! " cümlesi yeterli.
Luffy'de güçlü biri ama yonkou değil?
Durumun saçmalığının farkındayım. Amacım kol kaptırması saçma değildir demek değil. Sadece Shanks o zaman şimdiki düzeyinin baya altındadır gibi geliyor bana.

WB: " Senin kadar güçlü bir adam East Blueye gidip tek kolu olmadan dönünce herkes şaşırdı! " cümlesi yeterli.
O sözünün üstüne "Sonradan basamakları iyi çıktın ama." sözünü ne yapacaz? :D Yonkou olan birisi daha ne basamaklarını çıkacak? (Animeden takip ettim o sahneleri.)

Edit: Mobil bir türlü senin adını doğru yazmama izin vermiyor xD

Luffy'de güçlü biri ama yonkou değil?
Durumun saçmalığının farkındayım. Amacım kol kaptırması saçma değildir demek değil. Sadece Shanks o zaman şimdiki düzeyinin baya altındadır gibi geliyor bana.
Zaten @Shakky Yonkou demiyor ki dikkatli oku.

O sözünün üstüne "Sonradan basamakları iyi çıktın ama." sözünü ne yapacaz Talha? :D Yonkou olan birisi daha ne basamaklarını çıkacak?
Talha değil Taha :D Zaten benim cevap verdiğim şey bir önceki sayfada @Shakky'nin
Koskoca yonkou gücündeki Shanks'in deniz canavarına kolunu kaybetmesi de biraz şey değil mi? :rolleyes:
mesajına verilen şu cevaba verilen cevaptı;
10 sene önce de yonkou muydu bilmiyoruz.
Veya bilgi verdilerde ben mi kaçırdım?
:D

@Nekomamushi tamam işte gücünü kastediyorum bende. One Piecede ki kişilerin güçlerinin doruğunun 40-50li civarında ki yaşlar olduğunu düşünürsek Shanks 37 yaşında biri olarak şuan bile gelişiyor olabilir. Bu durumda 10 sene önce çok güçlü bile olsa şuan ki gücünde değildir. Bunu anlatmak istemiştim.

O mesajımın editine bak. :D Görmedim o mesajını. Bİlmiyorum da o zamanlar Shanks'ın yonkou olmadığı belli bence.
Yonkou olması ya da olmaması önemsiz. Oda soruyu cevapladı zaten. :(
B.hakisini sonradan uyandırmış. :( (bu şaka)
Editör işi o zaten çok takılma. Oda ona sebep gücü azalmadı diyor. Yani bi halt yedi artık ama onu öyleymiş gibi değerlendirmeyin demiş bize ima ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık