Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gene sitenin iyi günlerine denk gelmişsin :D
Zamanında Zoro, Monet'i kesmezken bir iki bölüme Tashigi gelmişti millet Monet Zoro'nun dengi ama hakisi olmadığından Tashigi'de haki var o yüzden ikisi alırlar diyordu ve bunu ciddi ciddi en objektifler(?) yapıyordu. Bugünler güzel günler Law ve Zoro kıyası falan süper yani :bilmem:

Hody>Zoro
Smoker>Zoro
Law>Zoro
CC>Zoro
Vergo>Zoro
Chinjao>Zoro (Kral hakisiz biri ile eşit olamaz)
Burgess>Zoro

Şimdiye kadar haklı çıktıkları bi Dof'u sayabiliriz ama adamların hakkını yemeyelim haklı çıkma oranları yüksek:a:
Geçiniz efenim bu ayakları. :artiz: Geçmişte haterlar abuk sabuk karakterlere Zoro'yu yedirmiş diye gerçekleri saptırırsan karşına dikilirim!! Bir Dof'ta haklı çıktılar demişsin. O zaman Law'da haksız çıkmış oluyoruz sana göre. Ben göremedim ama sen aydınlat beni. Tam olarak hangi manga sayfasında vardı bu? :S

Yok o Sanjiye futbol, Orlumbusa bowling topu olmaya devam edecek kalan hayatında :( Başka kimlere top olur bilemiyorum ilerleyen zamanda :/

Yok yav Bastilleyi de alır artık o kadar da vasıfsız değildir heralde :( Yoksa Saboyu nasıl geçecek bu adam :(
Sabo mu. :( Elini tam pençe yapmasına bile gerek yok, serçe ver baş parmağıyla kırar kılıcını. Ona yetişmeyi rüyasında bile göremez Zoro. :(

Ben başka şeyden bahsediyorum. Yani sen sevdiğin karakteri birisi uçururken görmezden gelebiliyorsun, yok ya o kadar da değil diyemiyorsan, sevmediğin karakter biraz şişirilince ah şu fanlar falan komik oluyor.

Biraz soru sorayım sana izin verirsen?
Mihawk sence ne seviyede?
Şimdiki Luffy sence ne seviyede?
Cevaplıyorum
1- Amiral
2- Yonkou Komutanı
Benim açımdan böyle

Geçiniz efenim bu ayakları. :artiz: Geçmişte haterlar abuk sabuk karakterlere Zoro'yu yedirmiş diye gerçekleri saptırırsan karşına dikilirim!! Bir Dof'ta haklı çıktılar demişsin. O zaman Law'da haksız çıkmış oluyoruz sana göre. Ben göremedim ama sen aydınlat beni. Tam olarak hangi manga sayfasında vardı bu? :S
Law tartışma konusu oldu diye haklı çıkmadılar diyorum bak :D Diğerlerinden herhangi birini Zoro yener dediğimde ban yiyordum lan :hhh:
Chinjao'nun boş adam olduğunu söylediğimde insanlar Kral hakisi olmayan kimse ile eşit tutulmaz diyorlardı. Bugün nasıl Jack, Kedi, Köpek görünürde haklı sebeplerden üstün gösteriliyorlarsa o zaman bu saydıklarımda öyleydi. Yani işin özeti Zoro'nun gücünü görmeden bana filanca daha iyidir bu daha kötüdür dedirtemez hiçkimse. Kedi'yi de alır köpeği de alır :a:

O onların bileceği iş. Ama bu Yonkou Kaptanları düşecek elbet di mi? O zaman anlayacağız kimin şansı varmış yokmuş diye. Ve Akainu'nun şansı olduğu da ortaya bir kanıt gibi çıkacaktır o sıra. Ne olmasını bekliyorsunuz anlamadım. Yahu ℅ 70' ine gelmişiz serinin.:(
Elbet düşecek onda da hem fikiriz ama Luffy'nin harcı değil şuanlık. Hele arada 1-2 adam daha harcasın bakarız orasına. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık