Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'yi yüceltip Zoro'yu gömmek için her arc istisnasız Zoro ile Luffy arasına 15-20 adam koyulur.
Bu istikrarla Yonkou arc'ında adam kalmayınca Mihawk'ı koycaklar araya herhalde.

Zoro>Luffy.

Luffy'yi yüceltip Zoro'yu gömmek için her arc istisnasız Zoro ile Luffy arasına 15-20 adam koyulur.
Bu istikrarla Yonkou arc'ında adam kalmayınca Mihawk'ı koycaklar araya herhalde.

Zoro>Luffy.
Seviyorum senin yorumları. :D Adam dürüst bir şekilde Zoro>Luffy diyor. Denk saçmalığından her türlü iyidir. :S

Law'dan değil ama Luffy'den güçlü ve 2 kılıç hamlesiyle alır dersen sana fan derim. Sende bana hater demekte özgürsün o zaman.
Sen Luffy g4 ile Zoro'yu tekler dersen ben sana bal gibi fan derim. Gel şöyle anlaşalım.
Zoro, Law'ı tekleyemeden, yener.
Luffy, Zoro'ya g4 ile tek atamaz, yener.
Ne diyosun bence kafi anlaşma?

Bu çocuk olmamış bi daha eğit diye :( Bence Dragonun yanına yollasın 2 haki öğretirler. Hem Kuma falan hala bağlantılıysa geri dönüşü kolay olur :/
İvankov da varsa belki geppo falan öğretir de beyzbol topu olmaz bi dahakine.
Seviyorum senin yorumları. :D Adam dürüst bir şekilde Zoro>Luffy diyor. Denk saçmalığından her türlü iyidir. :S
En azından net. :)

Arkadaş şurada kimse Zoro haterı değil. Herkes Zoro'ya giydiriyor. Neden?
Çünkü Zoro fanları her buldukları fırsatta Zoro'yu öyle bir yüceltiyolarki Zoro fanı olmayıp normal bir şekilde Zoro'yu seven kısım dayanamayıp. Zoro'nun eksiklerini saymaya başlıyor. Ondan sonra Zoro haterı diye yaftalanıyor.
Alakası yok, Luffy bire birde herkese şansı var diyenlerde vari üstüne Luffy'yi uçuranlar da, şimdi sen onları görmeyip, Zorocular gözüne batıyorsa tarafsız değilsindir, gerisi hikaye. Bana bir karakteri övsen de görüşüm değişmez ama aksine sallasan da sinir olmam.

Sen Luffy g4 ile Zoro'yu tekler dersen ben sana bal gibi fan derim. Gel şöyle anlaşalım.
Zoro, Law'ı tekleyemeden, yener.
Luffy, Zoro'ya g4 ile tek atamaz, yener.
Ne diyosun bence kafi anlaşma?
Anlaşma için buna gerek yok ki ben zaten böyle düşünüyorum. Sadece law kısmından emin değilim. 2 tarafa da şans veriyorum.
Olay benim için Luffy>Zoro>=Law

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık