Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E.oda'nin manga renklendirilmelerinde hiç siyahi karakter yoktur. Aokiji bile beyaz tenli. Irkçı herif.

Eyvallah, unutmuştum bunu, şimdi bi sorun kalmadı bence amazon lily'nin sosyal yapısıyla ilgili..
El birliğiyle bu büyük gizemi çözmüş olduk :) Ama hala doğan tüm çocukların kız olması sorunsalı var. Ona da @GeraltOfRivia ben mangaka olsam genetik, lanet vs gibi bir şey der içinden çıkarım demişti. Ya da doğan erkek bebekleri başka bir adaya götürüp yetimhaneye falan bırakıyor olabilirler :)

El birliğiyle bu büyük gizemi çözmüş olduk :) Ama hala doğan tüm çocukların kız olması sorunsalı var. Ona da @GeraltOfRivia ben mangaka olsam genetik, lanet vs gibi bir şey der içinden çıkarım demişti. Ya da doğan erkek bebekleri başka bir adaya götürüp yetimhaneye falan bırakıyor olabilirler :)
Ben onu Oda'nın her şeye bir kulp bulabileceğini söylemek için demiştim:D

Tabi yetimhane olabilir.

Arkadaşlar bu çok mantıksız bişey değil. Mesela yüksek gerilimde çalışan kişilerin genellikle çocukları kız olur. Niyedir bilinmez ama bariz böyle bir sonuç var. Adayla ilgili buna benzer bişey olabilir. Ama velakin çocuğun cinsiyeti babanın sperme bağlı babada adada değil. Ve cinsiyet ilk anda bellidir yani sonradan belli olan bişey değilki adada belli olsun. Mantık çerçevesinde ilişki Ada'nın dışında olduğu sürece etkilemez. Saçmalayalım dersek haki ile sadece xli (dişi yapan ) speemleri çekiyorlar olabilir. Ams yıllarca erkek görmemiş kız o anda haki kullancak ... Yeme bizi oda kendinden geçer :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık