Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesi müsait kendi değil.
O meyve bayağı sağlam. Kuzan kullansa mesela dehşet bir güç.( Malum fiziksel fark ve haki ile )

Enel ölmüştür, yeniden oluşan meyveyi de denizciler ele geçirip yeni amiral olan Ryokugyu'ya vermişlerdir. Olay Enel değil, meyve zaten. :)

Enel'in meyvesinden bahsedince bir kez daha saygı duydum Cracker'e, ulan biskivit nedir. Kendi konumundaki düşmanlarına; antik meyveler, elmaslar ver ama bu gariban biskivit.
inanılmaz becerikli bir adam bu Cracker bir kez daha helal olsun.
Diğerleri gibi op bir meyve yese düşünemiyorum şuan ulaşabileceği gücü. :/

Enel'in meyvesinden bahsedince bir kez daha saygı duydum Cracker'e, ulan biskivit nedir. Kendi konumundaki düşmanlarına; antik meyveler, elmaslar ver ama bu gariban biskivit.
inanılmaz becerikli bir adam bu Cracker bir kez daha helal olsun.
Diğerleri gibi op bir meyve yese düşünemiyorum şuan ulaşabileceği gücü. :/
Yok öyle deme. Püskevit ama inanılmaz sert bir püskevit. Luffy gibi bir azmanın yolladığı G3'ü bildiğin geri sektirdi. Bugüne kadar hiçbir düşmandan görmedik bunu. Kim diyordu ya" Bir sürü Chinjao yaratıyor." diye. Haklı da. Belki de daha güçlüsü hatta ve sınırsız. O yüzdendir ki bence müthiş bir meyve.

Yok öyle deme. Püskevit ama inanılmaz sert bir püskevit. Luffy gibi bir azmanın yolladığı G3'ü bildiğin geri sektirdi. Bugüne kadar hiçbir düşmandan görmedik bunu. Kim diyordu ya" Bir sürü Chinjao yaratıyor." diye. Haklı da. Belki de daha güçlüsü hatta ve sınırsız. O yüzdendir ki bence müthiş bir meyve.
la inanılmaz sert olmasının nedeni yine Cracker. :D
Onlarca kafa dede yaratma marifedide yine Carcker.

Usoppa ver o meyveyi bak ne oliy :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık