Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belli olmayan bir şeyi sınırlandırdığının farkındamısın ?
Sınır biçmen için belli olması gerekir aksi halde istediğin her yere koyarsın.
Tamam Dof Zorodan güçlü değil mi hem fikiriz ya da Enel Zorodan güçlü hem fikiriz değil mi? Zoro nun hakisinin ne kadar olduğunu bilmediğimiz için bunların önüne koymak mantıklı mı? Sen eğer belli değil ya da evet mantıklı diyeceksen ben daha sana bir şey demem .. :S

Tamam Dof Zorodan güçlü değil mi hem fikiriz ya da Enel Zorodan güçlü hem fikiriz değil mi? Zoro nun hakisinin ne kadar olduğunu bilmediğimiz için bunların önüne koymak mantıklı mı? Sen eğer belli değil ya da evet mantıklı diyeceksen ben daha sana bir şey demem .. :S
Zoro'nun ne kadar güçlü olduğunu nerden biliyorsun ?
Neyse boşver salla kafamıza takmayalım :artiz:

karolla

Bu arada craker acıdan nefret ediyormuş. Yara falan da almak istemiyor belli ki. Luffy buna sağlam bir tane tutturabilirse bir kaç vuruşla işini bitirmesi muhtemeldir belki. Acıya dayanıklılığı yoktur falan.

Zoro şuan Crackerin kuklasını alamaz bırakın bu işleri Luffy'nin bile düştüğü durum belli.
Adam gördüğüm en iyi B.haki dedi. Bu adam Rayleighde de gördü, B.haki ama durum ortada :)
Cracker boş adam Oda'nın heyecan yaratmasından başka bişey değil. Ağzına bir iki tane yer yemez göçüp gidecek. Jack'de çok güçlüydü :hhh:
Oda birine en büyük ödülü, diğerine en güçlü haki falan verdim diyecek ki insanlar eğlensin.
Luffy son zaman kimi görse şöylesin böylesin diyor zaten...

@Sir Crocodile Ya bir kere yazacağım daha sonra benimle Mingo tartışmasına girme Mingonun sınırı belli güçleri belli hakileri belli.... Kırakerin ki belli Luffy den g4 yumruk yiyip ayağa kalktı ne kadar acayip hiç beklemiyorduk sanki. Bir zahmet kalksın ama Dofun final de yediği yumruğu yese ne olur hiç düşündün mü? Düşünmeden o yüzden 3 sayfalık Kırakeri gelip bana burda savunma Oda sence Luffy i ona aldırmadan başka adaya geçirir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık