Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sir Crocodile
Wb'ye mi daldı?:D Hani sen güç çıkarıyorsun ya durumdan. Wb'ye dalan Kizaru'yu marco engelledi. Mihawk'ı Jozu ve Croco'yu ise Luffy.:D
Alabasta'da ezik Luffy bu Croco'yu parçaladı. Şimdiki haliyle belki yarım atar. 40 senede bu kadar ilerleyen adam 2 senede uçacak değil mi? Çünkü Luffy'den 1000 kat potansiyelli.:D Söylerken biraz inan ya.:D

Gearsız, hakisiz Luffy aldı Croco'yu.

Savunman yanlış deyip, Dof'un kılıcı olsa keserdi mantığına gitmen cidden objektiflikte çığır açıyorsunuz :)

Adam G4 Luffy'i 3 hamlede ağzını burnunu kaydırıyor. G4'ü kesiyor ve senin yaptığın savunmaya bak, bir de bana diyorsun.
Tamam da ben oraya sana yarım sayfa savunma yazsam sen gene istediklerini kendine yorumlayıp benim önüme getireceksin niye manga sayfaları var çünkü ve Kıraker ayağa kalktı ve Luffy kolunu kesti tamam :D

Tamam da ben oraya sana yarım sayfa savunma yazsam sen gene istediklerini kendine yorumlayıp benim önüme getireceksin niye manga sayfaları var çünkü ve Kıraker ayağa kalktı ve Luffy kolunu kesti tamam :D
Bak anlamıyorsun ve hala adamın yaptıklarını küçünsüyorsun.
Dof 1 darbe yeyip şehir diğer ucuna uçuyor.
Aynı darbeyi 2 kere yeyip olduğu yerden biraz ileriye giden bir adam var. Üstüne daha gerçek vücudu hasar almamış. Daha sonra Luffy G4 ile atak yapıyor ve adamı kesiyor. Luffy'nin seviyesi belli. Adamı kesiyorsa Luffy'nin dediği gibi şuana kadar gördüğü en iyi B.haki ye sahip.
Ama sen Dof'u üste çıkaracam diye adamın yaptıklarını küçük görüyorsun. Bu yüzden Dof fanlarıyla pek tartışmak istemiyorum ama napalım :D

Bak anlamıyorsun ve hala adamın yaptıklarını küçünsüyorsun.
Dof 1 darbe yeyip şehir diğer ucuna uçuyor.
Aynı darbeyi 2 kere yeyip olduğu yerden biraz ileriye giden bir adam var. Üstüne daha gerçek vücudu hasar almamış. Daha sonra Luffy G4 ile atak yapıyor ve adamı kesiyor. Luffy'nin seviyesi belli. Adamı kesiyorsa Luffy'nin dediği gibi şuana kadar gördüğü en iyi B.haki ye sahip.
Ama sen Dof'u üste çıkaracam diye adamın yaptıklarını küçük görüyorsun. Bu yüzden Dof fanlarıyla pek tartışmak istemiyorum ama napalım :D
Kendin yazmışssın Luffy gerçek bedeni olmayan zırhı biraz uçurmuş diye... Gerçek bedenine o denk gelse ne olur acaba?

karolla

luffy g4 bitene kadar crakere direnecek. g4 bitince de yakalanacak ve bigmomun huzuruna çıkarılacak. orada da bege bunu küçültüp içine alacan falan gibi kurtaracaklar. Begenin de planıyla falan oradan kaçacaklar veya big mom düğüne gelenlerle düşecek.

Puahaha :D sen benim dediğime cevap ver gerçek bedenine vursa ne olurdu? Dof dan daha güzel uçardı bence :D
Yav adam meyvesini kullanıyor vurabilirse Luffy vursun nasıl mantık bu?
Dof'un meyvesinden bir şeyleri çıkartıyor muyuz biz?
Dof için meyve özelliklerini de çıkarmaya başladınız mangayı inkar ediyorsunuz da bu biraz fazla yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık