Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin %65'i bitmiş işte. Nereden baksan en az bir 10 sene daha var.

Bu arada hoş geldin. Ben sana izninle bir şey sorayım. Dofy vs Fuji ne olur? Dofy orta zorlukta mı yoksa ucu ucuna mı kazanır?:)
Adamı rahat bırak ya hemen Dof virüsü salmaya başladın, forumdan kaçacak :D

Bu arada genel olarak çoğumuz bi G5 bekliyoruz ya Luffy'den, şu an bile Kid ve Law'dan bariz şekilde ayrılmış bir Luffy böyle bir tekniğin üstüne nasıl bir konuma gelir öyle düşünsenize. Süpernova kavramı hikaye olur sadece Luffy kalır. Ya da Drake ve Urugou gümbür gümbür gelip novaların şerefini kurtarır.

Adamı rahat bırak ya hemen Dof virüsü salmaya başladın, forumdan kaçacak :D

Bu arada genel olarak çoğumuz bi G5 bekliyoruz ya Luffy'den, şu an bile Kid ve Law'dan bariz şekilde ayrılmış bir Luffy böyle bir tekniğin üstüne nasıl bir konuma gelir öyle düşünsenize. Süpernova kavramı hikaye olur sadece Luffy kalır. Ya da Drake ve Urugou gümbür gümbür gelip novaların şerefini kurtarır.
Novaların devri daha yeni başlıyor. Yarın bir gün mangaka Law'a öyle bir güç verir ki oha lan deriz hepimiz. En kötü nesil denildi ama daha en ufak bir icraatları dahi yok. Yavaş yavaş göreceğiz gibi duruyor.

Novaların devri daha yeni başlıyor. Yarın bir gün mangaka Law'a öyle bir güç verir ki oha lan deriz hepimiz. En kötü nesil denildi ama daha en ufak bir icraatları dahi yok. Yavaş yavaş göreceğiz gibi duruyor.
En son Law'dan beklerim böyle bir çıkış artık. Çünkü adamı daha yeni dibine kadar işledi. Bu yüzden Urugoue ve Drake dedim, belki onlar böyle bir sürpriz çıkış yapar. Aslında kurgu açısından çok güzel olur. Kid ve Law o çıkışı yapsa klişe olacaktı, mangaka ters köşe yapıp aradan Drake ve Oruç Reis'i çıkartsa süper olur.

En son Law'dan beklerim böyle bir çıkış artık. Çünkü adamı daha yeni dibine kadar işledi. Bu yüzden Urugoue ve Drake dedim, belki onlar böyle bir sürpriz çıkış yapar. Aslında kurgu açısından çok güzel olur. Kid ve Law o çıkışı yapsa klişe olacaktı, mangaka ters köşe yapıp aradan Drake ve Oruç Reis'i çıkartsa süper olur.
Güçlenirler yani, onu demek istiyorum. Yonkou adamlarını görüyoruz ödülleri ortada. En kötü nesil deniliyorsa bu elemanlara, en azından o ödüllere ulaşmaları gerekiyor. Bu da baya bir icraat ve güç demek oluyor esasında.

Hikaye'yi böyle işlemesi daha iyi. Oda-sama'yla tam istediğim kafa'ya geldik :hhh: Herkese tek atan bir ana karaktere sahip seri'yi kimse okumazdı. Zorlansın, gerekirse hezimete uğrasın, zirveye öyle ulaşsın :D Bize okurken Kk olmanın imkansız olduğunu hissini versin böyle :D

Big Mom'ın kalan 2 komutanın da bu adalardan birini yönetiyor. Bisküviyi gördük. Diğer komutanlar içinde burdan yürünebilir. Muhtemelen peynir,kakao,şeker çıkacak. Adalar büyük çizilmiş :D

Geçen bunu koymuştum. Burdaki adalar Big Mom'ın adamlarının güç sıralamasına göre dizilmiş olabilir mi acep :D Candy ile Biscuits Whole Cake adasına yakınlar misal.
Kakao bayağı uzakta kalıyor.

Ha taşıyordu en son yav oha mingodan üstün tuttunuz Kırakeri ne hikmetse Zoro alabiliyor var mı böyle bir dünya ? Ya da kafanız çok güzel. :D
Ben Zoro'nun hakisinin ne kadar olduğunu bilmiyorum bu yüzden bence fazladır :)
Bak açık bişey bu. Adamın ne kadar hakisi olduğunu bilmiyorsan sen kendi kafana göre bi yere koyarsın ben kendi kafama göre.
Kimse kimseye kafan güzel şuran buran güzel demesin Lütfen...

Ben Zoro'nun hakisinin ne kadar olduğunu bilmiyorum bu yüzden bence fazladır :)
Bak açık bişey bu. Adamın ne kadar hakisi olduğunu bilmiyorsan sen kendi kafana göre bi yere koyarsın ben kendi kafama göre.
Kimse kimseye kafan güzel şuran buran güzel demesin Lütfen...
Ama öyle kusura bakma yani belli olmayan bir şeyi güçlü olan birinin önüne de koyamazsın .s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık