Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Sbs de geçen bir olay vardı. Anneler Akainu'dan güçlü müdür gibisinden? O da cevabını Anneler Kaido'dan bile güçlüdür diyerek cevaplamıştı. Oda Kaido'nun Akainu'dan da güçlü olduğunu bildiğin ifade etmiş. Manga'da ki lakap bir yerlere çekilebiliyor ben de çekmiştim.

Ama adam bir kaç SBS'de söyledikleriyle de bunu tescilliyor. Artık bunu kabul etmek gerek. Kaido en güçlü gibi duruyor.
Bigmom aynı bile kelimesini kullanıyordu onu kabul etmiyordun ama :hhh::hhh:

Hacı sen Kaido'nun ilk göründüğü bölümdeki tartışmalarda kalmışsın. :D Şimdi anladım neden itiraz ettiğini. :/ Unvanını ilk gördüğümüzde ben de öyle olabilir diyordum da öyle değilmiş. Kendisi insan olmadığı için en güçlü yaratık deniyor. Ondan sonra hava, kara ve denizdeki yaşayan her şeyden, her varlıktan daha güçlü olduğu belirtilmiş. İnsan, hayvan, canavar fark etmeksizin yani.
O bir söylenti, ünvan değil. Ünvanı en güçlü yaratık. Havada karada diye devam eden söylenti oluyor çünkü insanlar derler ki diye başlıyor...

Bigmom aynı bile kelimesini kullanıyordu onu kabul etmiyordun ama :hhh::hhh:
Anlayamadım neyden bahsediyorsun?

@Vaas Montenegro

Direk Kutsal Ejder olmasa bile onlara çalışan CP0 gibi Denizcilerin ve o 5 yaşlı moruğun mecburi katlanmalarını sağlayan bir güç kesinlikle olmalı. Bu adamlar görüyoruz Dünya Hükümeti'nin başındakileri bile hiçe sayıyor. CP0'dan Lucci Akainu'ya nasıl istediğini yaptırıyor görüyoruz.

Ben Kutsal Ejder'ler içerisinden akıllı kimselerin olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar olanların hepsi atalarının bıraktığı koltukta ... büyüten tiplerdi. İçlerinden illa bir şeylerin farkında olanlar olmalı. Değilse bile onlara bağlı olarak yetiştirilen çok güçlü birileri olmalı bence.

Dof kutsallıktan atıldığı için böyle güçlü oldu.Kutsal olarak devam etseydi o sümüklüler gibi devam edecekti.
Hayır ailesi zamanında dressrosaya hükmetmiş.Cüceleri köle gibi kullanıp vurmuş kırbacı.Ne aileler vardır Vinsmoke bile böyle güçlüyken.Ben 10 sağlam aile bekliyorum açıkçası hep o sayıda elit güçlü aile oluyor genelde.Diğerleri alabaşta gibi bile olsa bunlar sağlamdır çekirdek tayfası güçlüdür.3 civarı da zirvededir.

@Alpamis Bigmom demiyor mu ''Kaido'yu Shanks'ı hatta WB'yi bile yenerdim'' diye ama sana kalsa denkler, ee adamda denk sayıyor laf etmemen lazım :artiz: Oda'nın öldü dediği adam ölmemiş o yüzden o laflarına pek inanmamak lazım.

@Alpamis Bigmom demiyor mu ''Kaido'yu Shanks'ı hatta WB'yi bile yenerdim'' diye ama sana kalsa denkler, ee adamda denk sayıyor laf etmemen lazım :artiz: Oda'nın öldü dediği adam ölmemiş o yüzden o laflarına pek inanmamak lazım.
Oda öldü dememiş sanıyorsam.( Sabo'yu kastediyorsan bunu okuyucuya bırakıyorum felan demiş doğrusu.)

Bana kalsa denk değiller. WB evet güçlüydü ama son dönemlerinde en güçlü olmadığını düşünüyorum. Geçmiş zamandan bahsediyor orda. Bu söz söylendiği sıra WB zaten ölü. Burdan anlıyoruz ki Big Mom o sözü geçmiş zamandaki herhangi bir ara için söylüyor. Belki de o ara WB sağlıklıydı ve daha ön plandaydı. Ama ben kesinlikle MF'de gördüğümüz WB'nin en güçlü olduğunu düşünmüyorum. Doğru dürüst h.haki salamayacak ve b.haki kullandığını görmediğimiz bir adamı diğer canavalardan yukarıda göremiyorum. Özellikle Kaido ve Shanks'ten.

Filler değil animede geçiyor.Oda'da takip ediyor animeyi benim bildiğim.Yani gene kontrol Oda'da.Mangada gösteremediği bazı şeyleri animede göstermek istemiş olabilir.
Hayır Oda animeyi benim bildiğim kadarıyla takip eden biri değil. En son yapılanlara da kızmış mı bir şeyler olmuştu. Manga'da geçen bir şey değil bunlar kardeşim. Manga'da bu sahne yok. Bu animatörler tarafından yapılmış filler bir sahne. Sana göre Oda Shanks'in o bölümlerde iki kollu çizilmesine de olur verdi? (Çünkü o bölümlerde Shanks iki kollu çiziliyor.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık