Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Judge ile de iyi anlaşırlar aslında bak. Muhtemelen ikisi de Vegapunk geçmişleriyle bir araya gelirler. Zamanında onun izin vermediği ahlaki sınırları kaldırıp bilimsel gelişmelere girebilirler. Hikayeye ne katkısı olacak bunun bilmiyorum. Üzerinde düşünmek gerek.
Caaser bizimle gelse ne olacak ki? Tayfaya katılması lazım bence onun için hadi katılmasa bile bizle ne yapacak... Aslında Kaidou için önemli yanların da mı götürürler ki ? Ama adamın gideceği en mantıklı yer bence Vinsmoke ailesi gibi duruyor.

Farketmez diğeri de içerik hatası. Shanks Manga'da E.Oda'nın çizdiği mangada böyle bir şey demiyorken Animecilerin bunu yapması hele ki aynı sahnede kolu ile ilgili yapılmış bir hata da varken nasıl kıstas alınıyor? Yok Manga'da böyle bir şey nasıl kabul ediyoruz.:D

Zamanında olması onu her zaman en güçlü yapmıyor işte bu kaçırdığınız nokta. Zaten zamanında en güçlü olabilir bunu ben de kabul ediyorum. Big Mom'ın sözü de zaten o zamanları kastediyor da olabilir. Zira Big Mom bu sözü WB öldükten 2 yıl sonrasında söylüyor.Bu da geçmişe atıfta bulunuyor olmasını söyleyebilmemiz için kanıt oluyor. Diğer taraftan WB yaptığı imaj ile de hepsinden daha önde gözüküyor olabilir. Direk güç olarak değil. Adam Korsan Kral'ın baş düşmanıydı. Böyle bir efsanesi var. Ama güç değişken bir şey? WB bile MF savaşında bundan dem vurdu. Sonsuza kadar en güçlü kalamam diye söyledi. Bunu ölü bedeni için demiyor. Bunu yaşadığı zaman için kastediyor. Ve bunu o sıra için kastediyor olması kaçınılmaz.
Shanks dahil diğer yonkoların çok uzun bir geçmişi yok diye biliyorum.Açıkçası ben ananın çok eski bir zamandan bahsettiğini düşünmüyorum.Çünkü lola kaçalı çok uzun bir süre geçmemiş.3 - 5 seneden fazla değildir bence.Daha da güçten düşecekti kendi dediği gibi ama henüz ünvanı da kaybetmemişti.Demek ki o raddeye gelmemiş savaştan önce.

Shanks dahil diğer yonkoların çok uzun bir geçmişi yok diye biliyorum.Açıkçası ben ananın çok eski bir zamandan bahsettiğini düşünmüyorum.Çünkü lola kaçalı çok uzun bir süre geçmemiş.3 - 5 seneden fazla değildir bence.Daha da güçten düşecekti kendi dediği gibi ama henüz ünvanı da kaybetmemişti.Demek ki o raddeye gelmemiş savaştan önce.
Kaido'nun ünvanı 2 yıl sonrasında verilmiş bir şey mi bu belli değil yalnız. Ayrıca sadece Lola'nın üzerinden (TB olayı yani) 2-3 yıl geçmiş. Ve Lola'nın orada kaç yıldır mahsur kaldığı da belli değil. Lola ordan kaçtıktan sonrasında hemen mi Moriah'a yakalandı bu da belli değil ya da Luffy'ler TB'ye geldiğinde Lola orda mahsur kalalı ne kadar olmuştu gibi verileri bilsek çıkarım yapabiliriz.

Ama bence Roger öleli 20 küsür sene oluyorsa Big Mom ile Kaido'nun en az 10 senesi vardır Yonkou olalı. Hatta Yonkou kavramı bu dördüyle birlikte çıkmışta olabilir. Çünkü Yonkou zaten adı itibari ile 4 Hükümdar anlamına geliyor benim bildiğim. Bu da aslında hepsinin aynı anda ortaya çıktığını gösteriyor. Shanks genç desek bilmediğimiz Yonkou'nun yerini aldı desek bile Big Mom'a etkisi yok.

Son düzenleme:
2008'de saçma sapan herifin birini genel yönetmen yaptılar(Herif ergen kızlar için yapılan animeleriyle ünlü bu arada), ondan 1 sene sonra da ben izlemeyi bıraktım baktım düzelmeyecek. Rezillik resmen, sen Prime Time'da 1. ol koskoca Caponya'da, sonra sabah saatlerinde 6. ol, rezillik. Marineford'u bile izlemedim lan.
Herşey Wb karasakaldan yumruk yiyip ayakları yerden kesilince başladı.O süreç hala devam ediyor. :( Onun dışında marineford ve shabondy yine iyiydi.Hatta Zoronun kutsal ejdere saldırdığı kısımları falan çok seviyorum çok iyi yansıtılmıştı o sahneler ve atışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık