Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco ve saz arkadaşları ile Sakazuki vs atmadı sadece Sakazuki'nin Luffy'e gitmesini engellemek için çabaladılar. Vs atmak farklı bir şey ;)

@Raiden

Bana göre Sakazuki en tehlikeli meyveye sahip. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı da tam bi hayvan. Bana göre son rakip hatta.
Tamam hadi dediğin gibi olsun da ben hala neye itiraz ettiğini anlayamadım. Wb gibi yaşlı da değil, gücünün zirvesinde birisi için yaşayan en güçlü kişi denmiş Kaido için. Ben de bunu söyledim. Neresi yanlış?

Şu Sbs de geçen bir olay vardı. Anneler Akainu'dan güçlü müdür gibisinden? O da cevabını Anneler Kaido'dan bile güçlüdür diyerek cevaplamıştı. Oda Kaido'nun Akainu'dan da güçlü olduğunu bildiğin ifade etmiş. Manga'da ki lakap bir yerlere çekilebiliyor ben de çekmiştim.

Ama adam bir kaç SBS'de söyledikleriyle de bunu tescilliyor. Artık bunu kabul etmek gerek. Kaido en güçlü gibi duruyor.

Tamam hadi dediğin gibi olsun da ben hala neye itiraz ettiğini anlayamadım. Wb gibi yaşlı da değil, gücünün zirvesinde birisi için yaşayan en güçlü kişi denmiş Kaido için. Ben de bunu söyledim. Neresi yanlış?
Yanlış bişi yok la o nerden çıktı :D konuşurduk ya başka konularda ondan dedim belgeyle gel diye :D yani bana göre rakip senden güçlü olsa bile onu yenecek meyveye sahip Sakazuki.

Akainu vs Aokiji
Kaido vs Shanks
Shiki vs Garp & Sengoku
Ace vs Jinbei
Jack vs Neko & İnu
Marco & Komutanlar vs Karasakal tayfası.

Şuraya bakar mısın lan.Şu vsler çizilmez mi be.

Yanlış bişi yok la o nerden çıktı :D konuşurduk ya başka konularda ondan dedim belgeyle gel diye :D yani bana göre rakip senden güçlü olsa bile onu yenecek meyveye sahip Sakazuki.
E sorun kalmıyor ki o zaman. :D Kaido'ya en güçlü demişse ona denk kimse yok gözüyle bakıyorum ben olaya. Shanks da öyle, Mom da öyle. Kaido hepsinden üstünmüş.

Şu Sbs de geçen bir olay vardı. Anneler Akainu'dan güçlü müdür gibisinden? O da cevabını Anneler Kaido'dan bile güçlüdür diyerek cevaplamıştı. Oda Kaido'nun Akainu'dan da güçlü olduğunu bildiğin ifade etmiş. Manga'da ki lakap bir yerlere çekilebiliyor ben de çekmiştim.

Ama adam bir kaç SBS'de söyledikleriyle de bunu tescilliyor. Artık bunu kabul etmek gerek. Kaido en güçlü gibi duruyor.
Aynen bende tam bunu yazacaktım.Çok bilmek isteyenler için güzel bir bilgi.Mangaka tarafından onaylı bir durum Kaido > Akainu.Zaten mantıkta bunu gerektiriyor.Bence o kolu da zor alır akainu öyle kolay mı...

E sorun kalmıyor ki o zaman. :D Kaido'ya en güçlü demişse ona denk kimse yok gözüyle bakıyorum ben olaya. Shanks da öyle, Mom da öyle. Kaido hepsinden üstünmüş.
Ben en güçlü yaratık dediği için takıldım. Öyl diyordu demi? En güçlü canavar. Yani kendi ırkının en güçlüsü mü yoksa OP aleminin en güçlüsü mü onu çözemedim. Yani şöyle, Wb ünvana bakıyoruz. Dünyanın en güçlü adamı= güç olarak zirve, onu 1 vs 1 savaşta yenecek rakibi yok demek. Ha genç hali için denilmiş orası ayrı tabi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık