Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçlüyse yenseymiş o zaman. Şimdi çıksın şimdi de yenilir. Yarın çıksın yarın da yenilir.

Öyle bir şey demiyorsun ama öyle bir şeyi ima ediyorsun işte. :/ Kedicik konumuna güvenip biraz atar yaptı diye Akainu ile kıyaslamak da nedir?

Cp-0'un en güçlü adamı Lucci değildir diyorum ben de.
Luffynin dövüşleri nasıl kazandığını bilmiyormuş gibi konuşuyorsun farkında mısın ? Croco yada Enel'den güçlüydü de yendi sanki.Lider olduğu söylendiyse daha güçlü adam çıkamaz bence.

Ne yani bu Lucci Akainu'yu yener mi demek istiyorsun?
Mantıken konumlarına göre öyle olması lazım gibi duruyor dedim sadece.Şu an için diyemem önce sahip olduğu güç miktarını göstermesi gerek mangakanın.

Lucci Fbı içerisinde üst rütbeli bir adam Akainu ise polis şefi.Böyle düşünüldüğünde aslında Lucci'nin daha önde olması gerekiyor ama mangaka ne yapacak göreceğiz.

Orasını anlamam ben.Senin bana attığın diyalogda kes sesini demiyormuydu bu adam bildiğin azarlamış işte.Onu diyebilecek çap olmasa söyleyemez.
O kes sesini diyor Akainu fino köpeği , You sunova.... Diye de küfrünü ediyor istediği gibi.

Lucci gemiyi zaten görev için istiyor , Akainu da görev Tesoro mu deyince hayır sadece o değil diyor.

Akainu gemiyi vermek zorunda çünkü dediğim gibi kutsal ejderleri korumakla görevliler. Nasıl Sengoku zamanında ter döktüyse Kutsal ejder dayak yedi diye Akainu da gemi gönderdi.

Ha Lucci bu cesareti gücüne güvendiği için buldu diyorsan ve cidden Akainu'u yenecegini düşünüyorsan birşey diyemem. O ihtimali düşünen Ender kişilerdensin. Akainu Lucci'den çok net bir şekilde güçlüdür. Bunun tartışılması bile gereksiz.

Luffynin dövüşleri nasıl kazandığını bilmiyormuş gibi konuşuyorsun farkında mısın ? Croco yada Enel'den güçlüydü de yendi sanki.Lider olduğu söylendiyse daha güçlü adam çıkamaz bence.

Mantıken konumlarına göre öyle olması lazım gibi duruyor dedim sadece.Şu an için diyemem önce sahip olduğu güç miktarını göstermesi
İçlerinde bir tek Enel güçlüydü o da anti mevzusu işte. Croco dövüşünde 3. raundda Luffy Croco'yu yakaladı. Lucci'yi ise bildiğin kafasına vura vura temiz bir şekilde yendi.

Yani Luffy'nin dövüşlerini nasıl kazandığını iyi biliyorum ama senin bildiğin gibi bilmiyorum işte.

Her neyse işte. Lucci ile Akainu'yu kıyaslamam bile. Bu yaştan sonra Akainu'yu çer çöple uğraştıracak halimiz yok ya.

O kes sesini diyor Akainu fino köpeği , You sunova.... Diye de küfrünü ediyor istediği gibi.

Lucci gemiyi zaten görev için istiyor , Akainu da görev Tesoro mu deyince hayır sadece o değil diyor.

Akainu gemiyi vermek zorunda çünkü dediğim gibi kutsal ejderleri korumakla görevliler. Nasıl Sengoku zamanında ter döktüyse Kutsal ejder dayak yedi diye Akainu da gemi gönderdi.

Ha Lucci bu cesareti gücüne güvendiği için buldu diyorsan ve cidden Akainu'u yenecegini düşünüyorsan birşey diyemem. O ihtimali düşünen Ender kişilerdensin. Akainu Lucci'den çok net bir şekilde güçlüdür. Bunun tartışılması bile gereksiz.
Akainu'nun lafını esirgediği kimse yok.Beyazsakala da aynı lafları ediyordu.Ancak Lucci bu sözleri söyleyebiliyorsa küçük görüyordur kendi konumu ve gücü yüzünden.Bence gücüne güvendiği için kibirle söylüyor o sözleri.Bu da bana senin söylediğin gibi arada net bir fark olmadığını gösteriyor bana.Lucci'ye liderlik misyonu yüklediyse en kötü bir Kuzan seviyesinde çıkarsa şaşırmam.Aksi takdirde CP0 boşuna korkulan gereksiz bir örgüt oluyor.

İçlerinde bir tek Enel güçlüydü o da anti mevzusu işte. Croco dövüşünde 3. raundda Luffy Croco'yu yakaladı. Lucci'yi ise bildiğin kafasına vura vura temiz bir şekilde yendi.

Yani Luffy'nin dövüşlerini nasıl kazandığını iyi biliyorum ama senin bildiğin gibi bilmiyorum işte.

Her neyse işte. Lucci ile Akainu'yu kıyaslamam bile. Bu yaştan sonra Akainu'yu çer çöple uğraştıracak halimiz yok ya.

Temiz yendi demek Sezar yada Hody gibi adamlar için kullanılır.Luffy yenildi bu adama aslında.Lucci tayfaya yönelmek yerine Dof'un Law'a yaptığı gibi yerde yatarken işini tamamen bitirme hamlesi yapmadı ve sonrasında kaybetti.Bu dediğimi yapabilecek konumda olan adam kazanmıştır zaten dövüş devam edince yenilmiştir o da mucizevi bir şekilde sende biliyorsun mucizeyi kafasına vura vura gibi bir durum yok.Önceden niye yapamadı da o şekilde kazanmadı Luffy.

Lucci gözükünce bu sözlerin için pişman olacaksın. :)

Tesoro CP0'ı iplemiyordu , hatta Lucci ekibine ; size tanrıya meydan okununca ne olacağını göstereceğim diyor ve saldırıyor gemiye.
Bu mantıkla Tesoro Lucci'den güçlü mü olmalı ?

Lucci Sabo ayarında diyelim. Sabo Fujitora karşısına değil de Akainu karşısına çıksaydı ne kadar varlık gösterebilir, ne yapabilirdi ? Bence Akainu deşerdi :)

Not: Fujitora ve Akainu ayırımını karakterlerindeki farklılık yüzünden yaptım; güç farklılığı yüzünden değil.

Lucci' nın gelebileceği nihai seviye amiral (bence) Şu an hangi amiralle karşılaşırsa karşılaşsın kaybeder. Ilerde devrimci Cp savaşı görürsek @Jason'un dediği gibi bu Sabo ve Lucci arasında olur. Lucci'nin amiral seviyesine geldiğini düşünsek bile Dragon ona 1 gömlek büyük gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık