Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eee bir benzeri de Big Mom-Luffy için geçerli işte. Luffy'de kötü değil. Bana göre Big Mom'da öyle aşırı kötü değil. İyilik meleği demesekte. Bunlar arasında daha önce bir anlaşma sağlandı. Böyle olaylar tekrarlanabiliyor bu evrende. Mesela Bellamy'nin teklenişi. Bon-chan'ın yardımları gibi. Ben Big Mom'ın karşılığını aldığında pasif kalmayı yeğleyebilecek biri olduğunu düşünüyorum. Tıpkı Baadaki gibi.
Biri senin en sevdiğin yemeği yerse mi daha çok sinirlenirsin yoksa sana sadık olan bir adamını indirip o kadar kişiyi davet ettiğin çay partisinde seni rezil edip üstüne damadını ve bilim adamını alırsa mi daha çok sinirlenirsin. BM bu kadarına da izin vermez. Verirse yonkou olmasının bir itibari kalmaz. Crackeri indirirse zaten artık dönüşü yoktur yani. Bu olay luffy ve Franky'den çok farklı.

Beyler, aklıma geldi de ben ikinci bir zaman atlamasına kesin gözüyle bakıyorum. Luffy'nin 10 yıl felan sonra kral olacağını düşünüyorum.

53 nere 72 nere ya. Aralarında epey fark var. Ayrıca kılıcın hasar verdiği yer çok önemli. Tam kalbine saplanıyor. Mide ile bir değil yani. Ayrıca top hariç dediğin gibi kizaru da epey vurdu onu bunların da etkisi çok. Seride şu an için bu kadar hasar alıp frankyi indirecek kişi yok. (Gücü bilinenlerden bahsediyorum) Çoğu hareket bile edemezdi. Ayrıca bence o kadar büyük konuşma. Kaidou mf deki beyazsakaldan rahat daha güçlüdür. O zaman görürüz amirale tek atabilecek biri varmı yok mu.
Tamam bekleyip görelim en iyisi:/

Biri senin en sevdiğin yemeği yerse mi daha çok sinirlenirsin yoksa sana sadık olan bir adamını indirip o kadar kişiyi davet ettiğin çay partisinde seni rezil edip üstüne damadını ve bilim adamını alırsa mi daha çok sinirlenirsin. BM bu kadarına da izin vermez. Verirse yonkou olmasının bir itibari kalmaz. Crackeri indirirse zaten artık dönüşü yoktur yani. Bu olay luffy ve Franky'den çok farklı.
Karşılığını alacak diyorum. Okudun mu bari oraları? Bm bir korsan isteğinden taviz vermez diyip Luffy ile anlaşan birisi. Sırf Luffy ilgisini çekti diye. Anlaşmaya müsait birisi yani. Bence. Kaido mesela. Daha Sanji'yi geri ve... diyemeden adama dalacak bir kişiliğe sahip. Big Mom'ın öyle biri olmadığını düşünüyorum.

Kaidou bb bigmom ölürse birden bire kalp krizi ile falan olabilir.
Linlin müttefik olsa, şanksu cepte, Teach zaten üvey evlat herkesler düşman, Kaido'yu 50 kişi dövseler, Dragon babalık görevini yapsa zaten bir dünya müttefik var. Luffy'de Raftel'e gitse ve op'yi bulsa ben kk'yım diye bağırsa tamamdır bu iş. Güce gerek yok çünkü Luffy'i milli irade başgan yapacak.

Karşılığını alacak diyorum. Okudun mu bari oraları? Bm bir korsan isteğinden taviz vermez diyip Luffy ile anlaşan birisi. Sırf Luffy ilgisini çekti diye. Anlaşmaya müsait birisi yani. Bence. Kaido mesela. Daha Sanji'yi geri ve... diyemeden adama dalacak bir kişiliğe sahip. Big Mom'ın öyle biri olmadığını düşünüyorum.
Karşılığını alacak olması tamamen senin fikrin. Şu an ortada öyle bir durum yok. Ve Big Mom senin dediğin gibi biri olsaydı Luffyi indirmesi için Crackeri yollamazdi yani senin kaidou için verdiğin örnekten çok farklı bir tavır takınmadı. Direk kendisinin dalmaması ise biraz senaryo. Şu ana kadar hemen hemen hiç bir arc bossu arc başında luffye dalmadı. Aynı sebepten Big Mom da luffye dalmadi işte.

Neye dayanarak kesin mesela ?
Üstad, bu çocuk daha çok toy..
Tamam her geçen gün biraz daha güçleniyor. Müttefik sayısı artıyor, pek çok şey iyi yönde ilerliyor ama bir şeyler eksik. Doflamingo'yu bile yardım almadan yenemeyen birinin, gidip yonkou indirmesi bana pek olası gelmiyor. En azından bireysel olarak yonkou gücünde olsa diyecem ki tamam bu çocuk zaman atlamasına ihtiyaç duymadan kral olabilir ama öyle bir gücü de yok. Yakın zamanda olacağına da ihtimal vermiyorum. Yani bu adam kral olacaksa, sürekli birilerinin yardımınamı ihtiyaç duyacak? Tamam kendisi de söylüyor, Amiral yonkou hepsini yenicem... Ama yenecem demeyle de yenilecek adamlar değil ki onlar.

Sonuç olarak, gücünün yetersiz olduğunu düşünüyorum. G4 çok güçlü olsa da sınırlı bir güçle, kral olacağına pek ihtimal vermiyorum. En azından normal hali bir g4 Luffy kadar olmalı..

Bir de Seriinin sadece yonkou'ları aşıp,One Piece'i bulmakla sona ermeyeceğini, tahmin edemediğim, tüm dünya ile ilgili şeylerin olacağını düşünüyorum. Bu kadar olayın da bir kaç yılda olacağına hiç mi hiç ihtimal vermiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık