Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb abartılmış bir balondur, koca tayfası savaş meydanında tek amirali indirememiştir, hastaydı gibi bahaneler sıralanmamalı. Adam meyvesi ile dalga yapıp savaş meydanına iniyor elindeki oyuncakla. Strateji dehası birisi olsa gemiden bile inmeyip, direk kaleyi deprem ile yerle bir etmesi gerekiyordu. Dünyayı yok edecek güçte bir meyve olarak tanıtılıyor fakat adam meyvesini kullanmıyor, elindeki kürdanla meydana iniyor. Serinin en balon karakteridir bu herhalde, böyle büyük patlama görülmedi seride.
Adayı yok etmeye mi geldi, Ace'i kurtarmaya mı geldi... Bunun farkında değilsin galiba.

Wb abartılmış bir balondur, koca tayfası savaş meydanında tek amirali indirememiştir, hastaydı gibi bahaneler sıralanmamalı. Adam meyvesi ile dalga yapıp savaş meydanına iniyor elindeki oyuncakla. Strateji dehası birisi olsa gemiden bile inmeyip, direk kaleyi deprem ile yerle bir etmesi gerekiyordu. Dünyayı yok edecek güçte bir meyve olarak tanıtılıyor fakat adam meyvesini kullanmıyor, elindeki kürdanla meydana iniyor. Serinin en balon karakteridir bu herhalde, böyle büyük patlama görülmedi seride.
Dediklerinde kısmen haklı olabilirsin fakat o savaş Wb ve tayfasının yenilmesi üzerine kurulmuş bir savaştı,o yüzden bir şey yapamazdılar.

Yonko tayfaları oldukça geniş ve esaslı adamlar var.Çekirdek üyeler bile kaliteli bir Yeni Dünya Korsanına bedel.BM'nin en güçsüz Yonko olduğu belli sebepler ile belli.'En Güçsüz' tanımlaması bile uymuyor kadına çünkü inanılmaz bir güce ve konuma sahip.Zeus ve Prometheus için sağ ve sol kol dendi.Bu yüzden büyük ihtimal tatlı komutanlarından üstünler.Katakuri'nin ödülü 1 Milyar'ı büyük ihtimal aşacak.BM Korsanları'nın ödül sisteminin hem güç hem tehdit hem de katliamdan ötürü olduğunu düşünüyorum.Hep beraber tayfa düzenine bakalım.

Kaptan:Big Mom
Sağ ve Sol kol:Zeus,Prometheus
Tatlı Komutanları
Katakuri
Smoothie
Cracker
Snack(Akıbeti bilinmiyor)

Bunun dışında başka komutanlar var ve bakanlar adı verilen kişiler var ama bunlar aileye özgü.Ama tabi hem bakan hem de komutan olan var.Cracker,Smoothie,Opera vb..

Ve oldukça fazla çekirdek üye var.
Bobbin,Opera,MDO,Galette,Amande,Pekoms ve daha pek çok kişi.

Tamago biraz daha önemli bir herif gibi.Tayfa içerisinde en bilgili kişilerden.

Pudding şerefsizi ise Ana'nın gözde çocuklarından biri.O yüzden beklentileri büyük tutun.

Yonko tayfaları oldukça geniş ve esaslı adamlar var.Çekirdek üyeler bile kaliteli bir Yeni Dünya Korsanına bedel.BM'nin en güçsüz Yonko olduğu belli sebepler ile belli.'En Güçsüz' tanımlaması bile uymuyor kadına çünkü inanılmaz bir güce ve konuma sahip.Zeus ve Prometheus için sağ ve sol kol dendi.Bu yüzden büyük ihtimal tatlı komutanlarından üstünler.Katakuri'nin ödülü 1 Milyar'ı büyük ihtimal aşacak.BM Korsanları'nın ödül sisteminin hem güç hem tehdit hem de katliamdan ötürü olduğunu düşünüyorum.Hep beraber tayfa düzenine bakalım.

Kaptan:Big Mom
Sağ ve Sol kol:Zeus,Prometheus
Tatlı Komutanları
Katakuri
Smoothie
Cracker
Snack(Akıbeti bilinmiyor)

Bunun dışında başka komutanlar var ve bakanlar adı verilen kişiler var ama bunlar aileye özgü.Ama tabi hem bakan hem de komutan olan var.Cracker,Smoothie,Opera vb..

Ve oldukça fazla çekirdek üye var.
Bobbin,Opera,MDO,Galette,Amande,Pekoms ve daha pek çok kişi.

Tamago biraz daha önemli bir herif gibi.Tayfa içerisinde en bilgili kişilerden.

Pudding şerefsizi ise Ana'nın gözde çocuklarından biri.O yüzden beklentileri büyük tutun.
Sadece BMnin en güçsüz yonkou olduğu belli kısmına takıldım. Yoksa yazdıkların genel doğru.Herkesin dilinde aynı şey ben mi bir yeri kaçırdım bilemiyorum.

Sadece BMnin en güçsüz yonkou olduğu belli kısmına takıldım. Yoksa yazdıkların genel doğru.Herkesin dilinde aynı şey ben mi bir yeri kaçırdım bilemiyorum.
Eğer Lola'yı o adamla evlendirseydi.Kaido,Shanks 'hatta' Beyazsakal'ı bile halledebilirmiş.Burdakilerin herhangi birinden güçlü olsaydı böyle bir şey demezdi.

Jack,Kaido'nun en güçsüz afeti ise,bu da kesin değil tabi ki..Katakuri anca geçecek Jack'i.

Bu da net bir kanıt değil ama Oda,şöyoe bir mantık yürüttü:
Tatlı Komutanlarını gösterirken sıra sıra gitti.Cracker>Smoothie ve Katakuri çıkacak.Güçsüz'den güçlüye şeklinde gidiyor.Aynısını Yonkolar'da Arc mantığı olarak yapabilir.Yonko Saga'nın ilk Arc'ı BM için.

O yüzden çoğu kişi öyle düşünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık