Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KK demek kendinden güçlü kimsenin olmaması demektir diye başka bir açıklama getireyim ben de. :a: Wb gibi denk olanlar çıkabilir belki daha güçlüsü imkansız.

En özgür olmak için bu denizlerde kimsenin sana höt diyememesi lazım. Bu da güç gerektirir, hem kişisel hem de tayfa olarak.

Luffy 19 yaşında döverek kral olmasın bi zahmet. Tamam belirli bir güce ulaşır da bu yaşta kral olması ne bileyim , hoş seri shounen alayına güm güm .

@kadir †. Beyazsakal'ın büyük ihtimal ailesi yok. Kendisi sahip olamadığı için aile istiyor diye düşündüm hatta bu bariz bir şey gibi duruyor. Ailesi öldürülmüş olabilir. Bu yüzden tayfa - aile içinde ölüm yasak kuraldır.

En ünlü, en güçlü ve en zengin mi diyor yoksa ün, güç ve para'ya sahip mi diyor ? WB güç'e ve Ün'e sahip olsa bile zenginliğe sahip olmadığı için yada bunlardan herhangi birine sahip olmadığı için geride durmuş olabilir ki adam ne para ne ün istemediğini söyledi :byee:

Ben şahsen o işin altından başka bi işin çıkabileceğini düşünüyorum, ilerde bakıp göreceğiz ve Roger açıklandıkca gittikce daha fazla müttefik ve daha fazla sağ kalanlar olacaktır :a:
Gücü ileri almıyorsun ama ünü ve parayı öne alıyorsun.:D Açıkca Roger WB'den öndeydi bunu kabullenmelisin. Yalnız WB güçte istediğini söylemedi senin bakış açına göre sadece aile istedi.

Roger'ı gücüyle WB'den daha da ön plana çıkmış. Çıktığı son macerasında önüne çıkanı devirmiş. WB'ye Shanks'i gördüğünde hala daha sızlayan yaralar bırakmış. WB'nin kendisine saygı duymasını sağlamış. Ve dünyada Korsan Kral olarak anılmış.

KK demek kendinden güçlü kimsenin olmaması demektir diye başka bir açıklama getireyim ben de. :a: Wb gibi denk olanlar çıkabilir belki daha güçlüsü imkansız.

En özgür olmak için bu denizlerde kimsenin sana höt diyememesi lazım. Bu da güç gerektirir, hem kişisel hem de tayfa olarak.
Wb ye güç anlamında kimse bir şey demez de,roger shiki den sonra kk oluyor.Malum ilk yonkou gibi takılan o.Son boss hem gücünden hem filosundan.

Gücü ileri almıyorsun ama ünü ve parayı öne alıyorsun.:D Açıkca Roger WB'den öndeydi bunu kabullenmelisin. Yalnız WB güçte istediğini söylemedi senin bakış açına göre sadece aile istedi.

Roger'ı gücüyle WB'den daha da ön plana çıkmış. Çıktığı son macerasında önüne çıkanı devirmiş. WB'ye Shanks'i gördüğünde hala daha sızlayan yaralar bırakmış. WB'nin kendisine saygı duymasını sağlamış. Ve dünyada Korsan Kral olarak anılmış.
Roger, WB'ye en büyük hazinesini teklif ediyor adam sallamıyor, kimin kime nasıl saygı duyduğunu görüyoruz...
Son defa yazıyorum bak :D
Başkaları Roger, ün ve para'da daha ön planda olduğu için onu kk yapmış yada öyle görmüş olabilir ama bu Roger'i WB'den güçlü yapmıyor.
WB'den ünlü
WB'den zengin
WB'den güçlü değil çünkü böyle bişeyin ispatı yok, herkes istediği şekilde düşünebilir.

Roger, WB'ye en büyük hazinesini teklif ediyor adam sallamıyor, kimin kime nasıl saygı duyduğunu görüyoruz...
Son defa yazıyorum bak :D
Başkaları Roger, ün ve para'da daha ön planda olduğu için onu kk yapmış yada öyle görmüş olabilir ama bu Roger'i WB'den güçlü yapmıyor.
WB'den ünlü
WB'den zengin
WB'den güçlü değil çünkü böyle bişeyin ispatı yok, herkes istediği şekilde düşünebilir.
Kardeş Roger'ın WB'den daha ünlü olmasının ispatı nasıl oluyor? Zenginlik olayı ayrı bir şey. Bugün Shanks'in Doflamingo kadar zengin olup olmadığı bile belli değil.
Ben sana kendimce ispatımı yapayım.

Roger önüne geleni yere sermiş. Buna WB'de dahil. ( Özellikle son macerasında) Görüyoruz Teach'de Marco'ları indirdiği için Yonkou ünvanını kazanıyor.(Ün yakalıyor.) Aynısını Roger ve WB'de de şöyle açıklayabilirsin.Roger'da farkını buna WB'de dahil olmak üzere herkesi yenerek yakalıyor. Bu sayede gücüyle üne kavuşuyor. Zenginilik olayı da macerasının getirisidir. One Piece'in ne olduğunu da bilmiyoruz.

O değilde Roger çağ değiştiriyor. Wb tahtın önünde duruyor ve çağ değiştiriyor. Bu iki adamda ölünce düzen değişiyor ama Garp etkisiz eleman resmen, kimsenin umrunda değil. Garp artık denizci değil falan kimse umursamıyor.

@RedTeroR ne diyorsun bu işe?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık