Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğin olay mantıklı ama ben de şöyle bir şey diyeceğim. Benimde kafamı kurcalıyodu bu durum, en has adamı WB'ye kıyasla küçük kalıyor. Bi Roger tayfası akranlarında değil şeklinde. Şimdi şu sahneyi hatırlarsanız
WB'nin tayfasının toplanma kısmında WB ilk başta şuna benzer bi görünüm gösteriliyor.

Bu tayfanın oluşma sahnesini bulamadım, resim olarak atıyorum.
Bu sahneyi göz önüne alacak olduğumuzda WB'nin ilk tayfası bu gibiymiş gibi geliyor bana. WB daha önceden tek dolaşıyodu Mihawk gibi, o sıralar Roger'la kapışmış olabilir. Yani başka bi tayfası varsa eğer bahsedilmemesi sıkıntı ama yoksa da ortada mantık hatası var.
WB gençlik hallerinde başka bir korsan grubuyla idi. hatta kaptan bile değildi belki. Orda aile kavramından bahsedince onla gülen bir tayfası vardı. :D
Mf geçiyor sanırım.
@Smoker'a sor bilir büyük ihtimal
yani marco filan sonra

Dediğin olay mantıklı ama ben de şöyle bir şey diyeceğim. Benimde kafamı kurcalıyodu bu durum, en has adamı WB'ye kıyasla küçük kalıyor. Bi Roger tayfası akranlarında değil şeklinde. Şimdi şu sahneyi hatırlarsanız
WB'nin tayfasının toplanma kısmında WB ilk başta şuna benzer bi görünüm gösteriliyor.

Bu sahneyi göz önüne alacak olduğumuzda WB'nin ilk tayfası bu gibiymiş gibi geliyor bana. WB daha önceden tek dolaşıyodu Mihawk gibi, o sıralar Roger'la kapışmış olabilir. Yani başka bi tayfası varsa eğer bahsedilmemesi sıkıntı ama yoksa da ortada mantık hatası var.
Newgate daha önce başka bir tayfaya mensuptu. O dönemler kaptan değil, normal bir üyeydi. Yine o zamanlar meşhur bıyığı henüz yoktu.

Bu sahnede belirli sıraya göre karakterler ekrana geliyordu di mi? Oluşmaktan kastın o?

@Alpamis halkın kk ünvanı verdiğini hatırlamıyordum, o yüzden @Smoker'e sordum o da böyle bi şeyden bahsedilmedi dedi, yani kk ünvanını kimin verdiği belli değil ki kimse Roger'in daha büyük bi korsan olmadığını söylemiyor, söylenen güç olarak eşit oldukları. KK korsanlıkta önde olabilir. Bu gücü etkilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık