Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis tüm mangayı o sözlere göre yorumluyorum :) Bence Garp, Smoker gibi zamanında çarpışmış ama ardından boyunun ölçüsünü almış. Artı Buggy'de Garp'ı adamdan saymıyormuş benim gibi, hoşuma gitti. WB, Roger savaşı ölümüne yapılış ve iki tarafta ölmemişse bu eşit olduklarını gösterir. Ölümüne yapılmamış bi savaşsa ve yaşıyorsa gene WB'nin Roger'i pek takmadığını gösteriyor, öyleki herkesi öldüren Roger bu seferlik yutkunmakla kalmış, sonuçta orda kaybetti demiyor, diyor mu yoksa :bilmem:
Roger'in WB'yi korsanlıkta, ünde ve hazinede geçtiğine katılıyorum ama kişisel Güç olarak WB'den üstün olduğunu gösteren pek bişey yok ortada:a:

Hey masallah ya, odanin kendisi iki kral deyip kapak yapmış, ama hala yorumlara bak. :D
Ek olarak luffy benim seride ki ikinci adamim. Ama sogutuyorsunuz valla hi. Her acigini kapatmak zorunda degilsiniz la. Adam basbaya handikapli dofla kapisti, ki dofun handikapida kabul edilmiyor o kadar saldiri yemesine ragmen Law'dan. Dof ve ozellikle de Craker vsleri hayal kirikligiydi benim icin.

@Alpamis tüm mangayı o sözlere göre yorumluyorum :) Bence Garp, Smoker gibi zamanında çarpışmış ama ardından boyunun ölçüsünü almış. Artı Buggy'de Garp'ı adamdan saymıyormuş benim gibi, hoşuma gitti. WB, Roger savaşı ölümüne yapılış ve iki tarafta ölmemişse bu eşit olduklarını gösterir. Ölümüne yapılmamış bi savaşsa ve yaşıyorsa gene WB'nin Roger'i pek takmadığını gösteriyor, öyleki herkesi öldüren Roger bu seferlik yutkunmakla kalmış, sonuçta orda kaybetti demiyor, diyor mu yoksa :bilmem:
Roger'in WB'yi korsanlıkta, ünde ve hazinede geçtiğine katılıyorum ama kişisel Güç olarak WB'den üstün olduğunu gösteren pek bişey yok ortada:a:
Roger ile savaşmış ve hayatta kalmış demesi bu anlamlara direk gelmeyebilir. Roger için GL'yi fethetti deniyorsa WB'den de üstün olduğunu göstermiştir. WB Shanks'i görünce o adamın açtığı yaralar hala sızlıyor diyordu. Bir de Roger hastaymış ha.:D Birde bu olaya örnek verebileceğimiz bir sürü vs var. İlla dediğiniz çapta gerçekleşmesi gerekmiyor.

@Eserovic

Dostum yok yahu açın gösterin şundan dolayı şurda istediğini yapamadı felan deyin. Bulamazsınız yok çünkü. Handikap WB'nin ki gibidir. Soluğu kesilip yere düşüyordu açık veriyordu. Ayrıca sadece Dof savaşmış yara almış gibi söylüyorsunuz orası da başka olay. Law ile tek savaşaış gibi söylüyorsunuz o da başka bir olay.

Roger ile savaşmış ve hayatta kalmış demesi bu anlamlara direk gelmeyebilir. Roger için GL'yi fethetti deniyorsa WB'den de üstün olduğunu göstermiştir. WB Shanks'i görünce o adamın açtığı yaralar hala sızlıyor diyordu. Bir de Roger hastaymış ha.:D Birde bu olaya örnek verebileceğimiz bir sürü vs var. İlla dediğiniz çapta gerçekleşmesi gerekmiyor.
Dediğimiz çapta gerçekleşmemesi Roger'in ayıbı :D derler adama herkesi öldürüyorsun WB niye yaşıyor değil mi ama ? Fetih meselesine gelirsek Ray Luffy'e söylediğinde Luffy'nin verdiği cevap aslında bunu çok güzel açıklıyor, adamlar bi yerleri fethetmemişler de olabilir, özgür olmuşlar işte. Luffy fetih boş iş ben özgür olacam dediğinde Roger'e benzetiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Luffy'nin şimdi fetih işlemine başladığını düşünüyorsan balık adam adasında ve Rosa'da bizim bayrağın dalgalanması gerekmez mi ?
WB sağsa ölümüne dövüşte eşitler demektir.
WB sağsa herkesi öldüren adam onu öldüremediği için gene eşitler :D
Yani birgün denirse WB yenildi o zaman üstünlük kabul edilir bunun dışında, adamı almak istemediği bir ünvanın kime gittiği ilgilendirmez :byee:

Dediğimiz çapta gerçekleşmemesi Roger'in ayıbı :D derler adama herkesi öldürüyorsun WB niye yaşıyor değil mi ama ? Fetih meselesine gelirsek Ray Luffy'e söylediğinde Luffy'nin verdiği cevap aslında bunu çok güzel açıklıyor, adamlar bi yerleri fethetmemişler de olabilir, özgür olmuşlar işte. Luffy fetih boş iş ben özgür olacam dediğinde Roger'e benzetiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Luffy'nin şimdi fetih işlemine başladığını düşünüyorsan balık adam adasında ve Rosa'da bizim bayrağın dalgalanması gerekmez mi ?
WB sağsa ölümüne dövüşte eşitler demektir.
WB sağsa herkesi öldüren adam onu öldüremediği için gene eşitler :D
Yani birgün denirse WB yenildi o zaman üstünlük kabul edilir bunun dışında adamı almak istemediği bir ünvanın kime gittiği ilgilendirmez :byee:
Fetih derken önüne çıkan herkesi indirmişler işte son yolculuklarında. Onu demek istedim. Yoksa o konuda ben de öyle düşünüyorum.

Dostum WB ile Roger'ın eşit olduğunu söylemek istese önceki çevirideki gibi der geçerdi. Bildiğin Roger ile savaşıpta sağ çıkabilen tek kişi demişler WB için. Bunu tarafsız düşün bi. Ayrıca adam Shanks'i görünce diyor ki o adamın açtığı yaralar sızlıyor gibisinden. Bu dövüş dediğiniz gibi gerçekleşmişte olabilir başka türlü de olabilir. Ama Roger'ı WB'den öne koymaya yetiyor her anlamda da.

Ayrıca Roger zamanında ünvan yoktu. Roger'a yaptıklarından dolayı KK demişler. Yoksa ortada alınacak bir ünvan yok. Yani ortada olan korsanlardan ki buna da WB'de dahil. Yaptıklarıyla kendisine KK yakıştırması yapılan kişi Roger olmuş.

WB'nin ünvanı almak ya da almamak istemesi ile bir alakası yok.

Roger sana da anlatsa raftel'in yerini sende gider; kral olursun:flaugh:
WB KK'lığın hakkını veremezdi;

Roger marineford'a saldırsaydı; denize gömülmüştü orası.
O zaman senin mantığınla doğu mavideki 8 milyonluk kişiye söylese oda korsanlar kralı olurdu yani. Ayrıca benim kastettiğim o değil dediğimi iyi anla.

Bence Ace için fazla atıp tutuluyor. Daha önce Sabo kadar dedim ama belki de şu sözlere bakılarak yola çıkacak olursak -ki bunun öncesinde de korkunç bir hız ve dikkate değer bir güçle yükseldiğinden bahsediliyor- belki yine çocukluklarında olduğu gibi 26 - 24 'lük bir fark ile önde olurmuş.

Fetih derken önüne çıkan herkesi indirmişler işte son yolculuklarında. Onu demek istedim. Yoksa o konuda ben de öyle düşünüyorum.

Dostum WB ile Roger'ın eşit olduğunu söylemek istese önceki çevirideki gibi der geçerdi. Bildiğin Roger ile savaşıpta sağ çıkabilen tek kişi demişler WB için. Bunu tarafsız düşün bi. Ayrıca adam Shanks'i görünce diyor ki o adamın açtığı yaralar sızlıyor gibisinden. Bu dövüş dediğiniz gibi gerçekleşmişte olabilir başka türlü de olabilir. Ama Roger'ı WB'den öne koymaya yetiyor her anlamda da.

Ayrıca Roger zamanında ünvan yoktu. Roger'a yaptıklarından dolayı KK demişler. Yoksa ortada alınacak bir ünvan yok. Yani ortada olan korsanlardan ki buna da WB'de dahil. Yaptıklarıyla kendisine KK yakıştırması yapılan kişi Roger olmuş.

WB'nin ünvanı almak ya da almamak istemesi ile bir alakası yok.
Ahahahahahah mangayı okuyan adama bak Shanks'ın karasakal için dediği lafı beyazsakal Roger için demiş. Evet çok güzel manga okuyorsun helal sana.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/434/10

Al bir daha bak o lafı kim demiş. Bu ara Garp niye yaşıyor onu cevaplamadın daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık