Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid handikapsız Dof'u yardımsız yenerdi. :a:
O kadar da değil yav.Law ı 5 dakikada paketler ama yinede :D Law Zoroyu alır diyenler var birde :hhh:

@Alpamis

Yav butun herkesi korumak istemesi nasıl handikap olusturuyor diyorum sana Kinemon dedi diyorsun.G4 den cikip cikmamasi onemli degil.G4 suz dogru duzgun vuramiyor Doff a.Vursa da etki etmiyor.Handikaptan ziyade avantaj sagladı bu dovuste.10 dakika yattı vücudunu dinlendirdi.Haki kullanmadan Doffun iplerine karşı koyamazdı.Hakili bile koyamadı son g4 den once.Doff aştı Luffy nin hakisini.

O kadar da değil yav.Law ı 5 dakikada paketler ama yinede :D Law Zoroyu alır diyenler var birde :hhh:

@Alpamis

Yav butun herkesi korumak istemesi nasıl handikap olusturuyor diyorum sana Kinemon dedi diyorsun.G4 den cikip cikmamasi onemli degil.G4 suz dogru duzgun vuramiyor Doff a.Vursa da etki etmiyor.Handikaptan ziyade avantaj sagladı bu dovuste.10 dakika yattı vücudunu dinlendirdi.Haki kullanmadan Doffun iplerine karşı koyamazdı.Hakili bile koyamadı son g4 den once.Doff aştı Luffy nin hakisini.
Kardeş anlatamıyorum herhalde ya da anlamak istemiyorsun. Ben sana düşeceği durumu bildiği halde sonuna kadar g4 ile savaştı Dof'u o süre içerisinde indirmek için diyorum sen bana ne etkisi var diyorsun. Bu çocuk istediği sıra g4'ten de çıkabiliyor onu da gördük. Bu durumda bunun geniş bir zamana yayıldığını düşün. O duruma düşme sebebi zaten o süre içerisinde o insanları kurtarmak içindi. Bunun mesajını veriyor zaten.Koyamazdı senin lafın. Koyduğunu dayanabildiğinide gördük. Direk adamın en güçlü tekniklerini yedi.

Hala daha avantajı diyor. Yahu adam diyor haksız bir dezavantaj diye sen hala avantaj diyorsun.

Daha fazla tartışmayalım kardeşim burada bitirelim.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Ito_Ito_no_Mi
Bu linkte sicim meyvesi olarak isimlendirilmiş. Tel meyvesiyle insanları kontrol etmek, organlarını onarmak ve overhead yaparken ki teli ısıtabilmesi yada tellerine renk verip kopyasını oluşturması anlamsız geliyor bana. Bana göre seride gösterilen en iyi meyve şuan için. Tel ile Sicim arasındaki fark ise Sicimler, bilinçli ipliksi yapılardır. Bilinçten kasıt bulundukları ortama adepte olup farklı davranabilme özelliklerinin olmasıdır. Evrenin işleyişini açıklamak için uydurulmuşlardır. Detaylı bilgi için Sicim teorisini okuyabilirsiniz :D Doff'un meyvesine Tel meyvesi demek biraz küçümser gibi oluyor bence.

Son düzenleme:
http://onepiece.wikia.com/wiki/Ito_Ito_no_Mi
Bu linkte sicim meyvesi olarak isimlendirilmiş. Tel meyvesiyle insanları kontrol etmek, organlarını onarmak ve overhead yaparken ki teli ısıtabilmesi yada tellerine renk verip kopyasını oluşturması anlamsız geliyor bana. Bana göre seride gösterilen en iyi meyve şuan için. Tel ile Sicim arasındaki fark ise Sicimler, bilinçli ipliksi yapılardır. Bilinçten kasıt bulundukları ortama adepte olup farklı davranabilme özelliklerinin olmasıdır. Evrenin yaratılışını açıklamak için uydurulmuşlardır. Detaylı bilgi için Sicim teorisini okuyabilirsiniz :D Doff'un meyvesine Tel meyvesi demek biraz küçümser gibi oluyor bence.
Thread için geçerli olabilir dediğin, ancak anlam olarak ve resmi Ingilizce isim olarak String kelimesi kullanılmış. Ismen bu tel meyvesidir. Içeriği çok önemli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık