Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam işte aynı şeye geliyor. Zaten ben de haki biter diyenlerden değilim. Sonuçta haki kullanımı etkileyen bir şey bunu kendi ağzınla söylüyorsun. Yanisi bugün hakisini kullanmamış olsa saniyelik işi tamamlayabilecekti.

Genle alakası yok dostum. Bugün sen sanıyor musun ki D. olmasa farkedecekti bu iş. La ana karakter bu tabi farklı biri olacak. Ana karakter olmasın mı istiyorsunuz bir hikayede?

Sen bana söyle? O kadar haki kullanımı onu o hale düşereceğini bildiği halde ve de Luffy'nin g4'ten istediği zaman çıkabileceğini de bildiğimiz halde neden sonuna kadar Dof'u indirmeye çalıştı.

Ne Dof torpilli ne Luffy. Torpil muhabbeti zaten hikaye kurgu olan bir şey için saçma bir tabir.
Çoluk çocuğun verdiği hasarları handikap diye önüme atıyorsun yav.Çincaoya kullanıdğı haki ile Doff a kullandığı bir mi sence.Bence dağlar kadar fark var arada.

Herkesi kurtarıcam hevesine düştü de bunun handikaplık durumu yok işte.G4 den çıkınca bir şey elde etmeyecek ki.G4süz Doff a doğru düzgün vuramıyor bile.g4 den çıksa ne kaçabilecek ne de dinlenebilecek.Hayvan gibi dayanıklı Doff varken orada g4 den çıkmadan vurabildiğin kadar vurup indirecen işte.Bu arada bir tane daha vursa Doff inerdi demen yanlış.KKG nin gücünü gördün.Kong gun yanında resmen bebe oyuncağı.Kg zaten aşırı bir hasar vermiyordu Doffa.Sağa sola çarpması da bitirdi Doffu.

Bana göre torpilli.Bu torpil mangakanın arciçi torpili değil.Genel bir torpil.Dede KK dengi baba efsane bir adam çocuk çıkıp da Coby olacak değil ya.

Çoluk çocuğun verdiği hasarları handikap diye önüme atıyorsun yav.Çincaoya kullanıdğı haki ile Doff a kullandığı bir mi sence.Bence dağlar kadar fark var arada.

Herkesi kurtarıcam hevesine düştü de bunun handikaplık durumu yok işte.G4 den çıkınca bir şey elde etmeyecek ki.G4süz Doff a doğru düzgün vuramıyor bile.g4 den çıksa ne kaçabilecek ne de dinlenebilecek.Hayvan gibi dayanıklı Doff varken orada g4 den çıkmadan vurabildiğin kadar vurup indirecen işte.Bu arada bir tane daha vursa Doff inerdi demen yanlış.KKG nin gücünü gördün.Kong gun yanında resmen bebe oyuncağı.Kg zaten aşırı bir hasar vermiyordu Doffa.Sağa sola çarpması da bitirdi Doffu.

Bana göre torpilli.Bu torpil mangakanın arciçi torpili değil.Genel bir torpil.Dede KK dengi baba efsane bir adam çocuk çıkıp da Coby olacak değil ya.
Kong Gun yediği sıra ben nerdeyim diyordu Dof, kardeş senin kafan iyi mi?

Ben sana Manga'dan örnekveriyorum sen bana kendi fikrini söylüyorsun. Kinemon'u sen mi ben mi çiziyoruz? Adam Kinemon'un ağzından söyletmiş işte. Herkesi kurtarması haksız bir sorumluluk yüklüyor.

Bellamy dövüşü sonrasınıda yine Mangaka çizmiş. Dof'a güçten düşmüşsünü Mangaka çizmiş. Sen hala kendi sözlerinden bahsediyorsun. Ben sana Manga'dan örnek veriyorum sen bana alakasız şeyler diyorsun.

Sağı sola çarpıp yara aldığına inanıyorsunuz. O da ayrı bir komik. Sana biisi bir yumrukla şehir turu attıracak ama sadece yere çarpman sana zarar verecek? Bu da fiziğe aykırı bir şey. Sana biri öyle bir kuvvet uygulasın bakalım sadece yere çarpman mı sana acı yaşatıyor. Az düşünmek yeterli.

Sana göre öyle olması mantıklı olduğunu göstermiyor.

Yani o açıdan bakacak olursak komutanlardan aşağı görenler ne kadar yanıldığını anlayacaktır.Doflamingo kadar zorlayacak Jack çıkarsa çıkar Luffyi geri kalanlara şans vermiyorum.
Kaç komutan tanıyoruz ki ? kırakeri, Nami+orman+Luffy yendi
Jack belki kırakerden güçsüzdür belli olmaz o işler, adam fili yıkacam dedikten sonra gemiden top atıyor o kadar mal yani :artiz:

Kong Gun yediği sıra ben nerdeyim diyordu Dof, kardeş senin kafan iyi mi?

Ben sana Manga'dan örnekveriyorum sen bana kendi fikrini söylüyorsun. Kinemon'u sen mi ben mi çiziyoruz? Adam Kinemon'un ağzından söyletmiş işte. Herkesi kurtarması haksız bir sorumluluk yüklüyor.

Bellamy dövüşü sonrasınıda yine Mangaka çizmiş. Dof'a güçten düşmüşsünü Mangaka çizmiş. Sen hala kendi sözlerinden bahsediyorsun. Ben sana Manga'dan örnek veriyorum sen bana alakasız şeyler diyorsun.

Sağı sola çarpıp yara aldığına inanıyorsunuz. O da ayrı bir komik. Sana biisi bir yumrukla şehir turu attıracak ama sadece yere çarpman sana zarar verecek? Bu da fiziğe aykırı bir şey. Sana biri öyle bir kuvvet uygulasın bakalım sadece yere çarpman mı sana acı yaşatıyor. Az düşünmek yeterli.

Sana göre öyle olması mantıklı olduğunu göstermiyor.
Şu konuda hak veriyorum.Luffy herkesi kurtaracağım derdine düşse de düşmese de farkeden bir şey olmayacaktı.Sürekli g4 açık tuttu hemen indirmek için deniyor da e açmasa ne yapabilecek ? Hadi bir yere kadar birşeyler yaptı uyanıştan sonra ne olacak ?

El mahkum sürekli g4 ile dövüşmek zorunda kalacaktı.Kafes olayı biraz onun bahanesi oldu.Kısacası mangaka arcı bitirmek için olayları hızlandırdı.Malum arc çok uzamıştı.

Kaç komutan tanıyoruz ki ? kırakeri, Nami+orman+Luffy yendi
Jack belki kırakerden güçsüzdür belli olmaz o işler, adam fili yıkacam dedikten sonra gemiden top atıyor o kadar mal yani :artiz:

Bence Jack ya Kaidonun 1. adamı yada Kaido tayfasıyla Mom arasında kalibre farkı var.Ödüllerden Jack katakuri dengi gibi duruyor.Şayet Jack 1. adam değilse Kaido tayfası bu tayfadan bariz şekilde daha güçlüdür.

Şu konuda hak veriyorum.Luffy herkesi kurtaracağım derdine düşse de düşmese de farkeden bir şey olmayacaktı.Sürekli g4 açık tuttu hemen indirmek için deniyor da e açmasa ne yapabilecek ? Hadi bir yere kadar birşeyler yaptı uyanıştan sonra ne olacak ?

El mahkum sürekli g4 ile dövüşmek zorunda kalacaktı.Kafes olayı biraz onun bahanesi oldu.Kısacası mangaka arcı bitirmek için olayları hızlandırdı.Malum arc çok uzamıştı.

Bence Jack ya Kaidonun 1. adamı yada Kaido tayfasıyla Mom arasında kalibre farkı var.Ödüllerden Jack katakuri dengi gibi duruyor.Şayet Jack 1. adam değilse Kaido tayfası bu tayfadan bariz şekilde daha güçlüdür.
Kardeş Dof'un bir sürü tekniğinde rahatça sıyrılmıyor muydu? Bunu sen de dememiş miydin? G4'den istediği gibi girip çıkabilen biri bu adam. Bu arada farklı formları olduğunu da gördük. Sen katılıp katılmaman önemli değil ki. Mangaka bunu söyletiyor karakterine. Kinemon'a dedirtiyor bunu.

Açılın!Bir teori atacağım ortaya
Serinin sonunda luffy'i zoro öldürecek.Hater olmayanlar, nasıl yaa dediğinizi duyar gibiyim
Serinin sonunda luffy kötü bi güç,aura etkisinde kalacak ve sağa sola saldıracak.Belkide diktatörlük yapacak.Ama bunları aslında istemeye istemeye yapacak.Ruhunun derinliklerinden arkadaşlarına ''beni kurtarın lütfen..Köle olmak istemiyorum.Lütfen çocuklar size güveniyorum beni özgür bırakın.İşimi bitirin'' der.Malum zoro'da her fırsatta bir gün seni öldüreceğim diyordu 2 yıl öncesinde.Artık ya tayfaca dalarlar ve son ve en önemli darbeyi zoro indirir yada teke tek kapışma olur ve zoro luffy'in son arzusunu yerine getirip ebediyete uğurlar.Bunu daha sonra o malum başlığa yazarım belki :/

Geçen aklıma geldi Thrillar Bark ta Kaidou nun ismini duyduğumuz ilk arc tı Gecko Moria gençken Roger ın idamından etkilenip One Piece i arama yoluna yelken açıp New World e girmiş aynı Kid gibi Kaidou ile karşı karşıya gelmiş tüm tayfası katledilmiş oda Grand Line ın ilk yarısına dönüp Thrillar Bark ı kurmuş birde Ryumaanın cesedine sahip olmasından dolayı anlıyoruz ki Wano ya da uğramış yani Kaidou nun şimdiki mekanı ayrıca Ace in Ors Jr a verdiği şapkada Wano usulüydü Ace te burada bulunmuş zaten Kozuki Oden,Neko,İnu WB nin tayfasındalarmış muhtemelen WB nin bölgesiydi o dönem Marco yu çağırma sebepleride bundan sanırım neyse Moria ya dönersek şimdi anlıyoruz ki Gecko Moria , Kaidou dan oldukça etkilenmiş Ors fiziksel olarak ne kadar çok benziyor Kaidou ya ölümsüz bir tayfa oluşturmak istemesi vs Oda ta o zamanlardan aslında Kaidou nun gücüne dair ipucu vermiş bizlere.Kaidou nun meyve gücününde Marco gibi mistik zoan olduğunu düşünüyorum.
Derisini sertleştiren bir şey olabilir Marco nun aldığı darbeleri iyileştirmesi gibi hiç bir darbeden etkilenmiyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık