Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeş Bellamy'den sonrasında Luffy'i böyle çizen ben değilim aç bir bak sahnelere. Al ben atayım sen zahmet etme hatta. Ayrıca Chinjao'dan dolayı zaten darbeden çok haki kaybetti. H.haki salma olayı basit bir iş olmasa gerek. Yoksa ordu içinde kullanırdı bu arc.
Ben çizmediim Luffy'i böyle.
Luffy son saniyeyle vuramadığı bir yumruk için bu 10 dakiaklık araya düşmedi mi? Bu noktada sorun haki değil miydi? Demek ki mini minnacık bir haki bile bir şeyleri belirleyebiliyor. Adamın geldiğinden beri sürekli savaştı.

Ki bir noktada Luffy zaten o duruma yediği darbelerden çok kullandığı hakiden dolayı düşüyor. Bu da ayrı bir nokta.

Ayrıca ben demedim Dof diyor atakların ağırlık kaybetmiş güçten düşmüşsün diye.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/779/15
http://www.turkcraft.com/One_Piece/779/16

Bu sahneleri ben çizmedim sonuçta.
Nasıl çizildiğini geç şimdi.Sende biliyorsun ki bu manga da anlık çıkışları oluyor Luffy nin hep.Haki kaybetti diyorsun 10 dakikada mı doluyor haki ? o zaman demek ki kalenin içinde Doffun kapının önünde otururken Haki mi depolamış Luffy ? Haki bitmeyen bir şey.Luffy G4 den çıkınca 10 dakika boyunca haki kullanamıyorum diyor hakim bitti demiyor.Bunu da fiziksel olarak kötü durumda olduğu için söylüyor.Haki kullanmak demek ki vücuda fazla yük bindiriyor.G4de de çok fazla haki kullandığı için mal oluyor işte sonunda.Kullansa böyle kullanmasa zaten bir şey yapamıyor.Son saniye de darbe vuruyor.Leo rex bazuka mı ne çakıp gömüyor duvara Doffu.Oda yetmiyor tabiki Doff u indirmek için.Neden genleri sağlam adamın torpilli anladın mı ?
Tabi 10 dakika kucaklarda dolaştıktan sonra sapasağlam gelip alıyor Doffun elinden violet ve rebeccayı.G4 e tekrar geçiyor.10 dakika dinlenerek bu gücü elde etmek torpil ile oluyor işte.Luffy nin daha velet denen yaşta olduğunu unutma.Doff kutsal ejder olduğundan torpilli Luffy D.

Nasıl çizildiğini geç şimdi.Sende biliyorsun ki bu manga da anlık çıkışları oluyor Luffy nin hep.Haki kaybetti diyorsun 10 dakikada mı doluyor haki ? o zaman demek ki kalenin içinde Doffun kapının önünde otururken Haki mi depolamış Luffy ? Haki bitmeyen bir şey.Luffy G4 den çıkınca 10 dakika boyunca haki kullanamıyorum diyor hakim bitti demiyor.Bunu da fiziksel olarak kötü durumda olduğu için söylüyor.Haki kullanmak demek ki vücuda fazla yük bindiriyor.G4de de çok fazla haki kullandığı için mal oluyor işte sonunda.Kullansa böyle kullanmasa zaten bir şey yapamıyor.Son saniye de darbe vuruyor.Leo rex bazuka mı ne çakıp gömüyor duvara Doffu.Oda yetmiyor tabiki Doff u indirmek için.Neden genleri sağlam adamın torpilli anladın mı ?
Tabi 10 dakika kucaklarda dolaştıktan sonra sapasağlam gelip alıyor Doffun elinden violet ve rebeccayı.G4 e tekrar geçiyor.10 dakika dinlenerek bu gücü elde etmek torpil ile oluyor işte.Luffy nin daha velet denen yaşta olduğunu unutma.Doff kutsal ejder olduğundan torpilli Luffy D.
Tamam işte aynı şeye geliyor. Zaten ben de haki biter diyenlerden değilim. Sonuçta haki kullanımı etkileyen bir şey bunu kendi ağzınla söylüyorsun. Yanisi bugün hakisini kullanmamış olsa saniyelik işi tamamlayabilecekti.

Genle alakası yok dostum. Bugün sen sanıyor musun ki D. olmasa farkedecekti bu iş. La ana karakter bu tabi farklı biri olacak. Ana karakter olmasın mı istiyorsunuz bir hikayede?

Sen bana söyle? O kadar haki kullanımı onu o hale düşereceğini bildiği halde ve de Luffy'nin g4'ten istediği zaman çıkabileceğini de bildiğimiz halde neden sonuna kadar Dof'u indirmeye çalıştı.

Ne Dof torpilli ne Luffy. Torpil muhabbeti zaten hikaye kurgu olan bir şey için saçma bir tabir.

Adamın babası Dragon, dedesi Garp, soyu D., küçükken Shanks ile karşılaşmış ve meyve yemiş bu sayede. Böyle torpil devlet dairesinde bile dönmez.

Bence Doflamingo en kötü ihtimalle 900 milyon ederdi.Yüksek ihtimalle de 1 milyar ödülü olması gerekirdi.Yani Jack'e denk bir ödül.Bunu nereden çıkarıyorum derseniz mangaka yenildikten sonra 500 + 500 ödül veriyor Luffy ve Law ikilisine.

Yani o açıdan bakacak olursak komutanlardan aşağı görenler ne kadar yanıldığını anlayacaktır.Doflamingo kadar zorlayacak Jack çıkarsa çıkar Luffyi geri kalanlara şans vermiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık