Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı konularda 2+2=4'tür. (Bana göre elbette) Ben şans tanımıyorum bu arkadaşlara. Tanıyana da saygı duyarım, onun düşüncesidir.
Ben, pek çok konuda sürprizlere hazırlıklı olmamız gerektiğini düşünürüm.

Geçmişte sürekli savumduğum Lucci gibi mesela. Lucci tahminlerime göre en az bi amiral seviyesi olarak dönüş yapacak. Sinyallerini aldık bunun, cp0 lideri olmuş adam. Sonra Crocodile, Mihawk ve Marko ile ilgili beklentilerim de ciddi anlamda yüksek.

Elbette benim de farklı düşüncelere saygım var :) ama bu konuda senin gibi düşünmüyorum.

Mom şu arc inmezse tahmini en güçlü 2. Yonkoudur.Fakat tahmin yani,ilerde Shanks aslında daha güçlü derse hiç bir türlü itiraz edemem. Nedenlerine gelirsek:
1.İlk başta Kidler.Kid ve ekibi daha önce Mom karşısında başarısız olup hedefini sonradan Shanks diye değiştirdier. Bu belkide gücümüz Moma yetmedi birde Shanksi deneyelim kafası yüzündendir.
2.Poneglyphler.4 tane var dendi Raftele ulaşmak için.Birisi Kaidouda diğeri Momda.2sinin yeri bilinmiyor.Bu demek oluyor ki Poneglph savaşında 2 Yonko daha baskın.
3.Eğer bu arc inmezse Mom onca etmene rağmen. Cidden hem aşırı sağlam biri oluğunu hemde serideki yerinin önemli olduğunu gösterir ve inişide seri sonuna yakın olur.
4.Mom ve Kaidou;Shanks ve BBye göre daha eski jenerasyon.Güçlerinin direk zirvesindeler.Fakat Shanks ve BB kendini geliştirebilir bence.
5.Zaten en güçlü Yonkou mangaka onaylı Kaidou.En güçsüzüde şimdilik yeni Yonkou olduğu için BB gibi duruyor. Shanksten ise şu üstteki etmenlerden dolayı 1 tık önde gibi gözüküyor.

2.Poneglyphler.4 tane var dendi Raftele ulaşmak için.Birisi Kaidouda diğeri Momda.2sinin yeri bilinmiyor.Bu demek oluyor ki Poneglph savaşında 2 Yonko daha baskın.
Ya diğer ikisi Shanks'taysa?

.İlk başta Kidler.Kid ve ekibi daha önce Mom karşısında başarısız olup hedefini sonradan Shanks diye değiştirdier. Bu belkide gücümüz Moma yetmedi birde Shanksi deneyelim kafası yüzündendir.
Bir ara neden olarak shank'sın kılıcı gösteriliyordu:D

Mom şu arc inmezse tahmini en güçlü 2. Yonkoudur.Fakat tahmin yani,ilerde Shanks aslında daha güçlü derse hiç bir türlü itiraz edemem. Nedenlerine gelirsek:
1.İlk başta Kidler.Kid ve ekibi daha önce Mom karşısında başarısız olup hedefini sonradan Shanks diye değiştirdier. Bu belkide gücümüz Moma yetmedi birde Shanksi deneyelim kafası yüzündendir.
3.Eğer bu arc inmezse Mom onca etmene rağmen. Cidden hem aşırı sağlam biri oluğunu hemde serideki yerinin önemli olduğunu gösterir ve inişide seri sonuna yakın olur.
4.Mom ve Kaidou;Shanks ve BBye göre daha eski jenerasyon.Güçlerinin direk zirvesindeler.Fakat Shanks ve BB kendini geliştirebilir bence.
5.Zaten en güçlü Yonkou mangaka onaylı Kaidou.En güçsüzüde şimdilik yeni Yonkou olduğu için BB gibi duruyor. Shanksten ise şu üstteki etmenlerden dolayı 1 tık önde gibi gözüküyor.
Poneglyphlerin sadece birinin yeri bilinmiyor. Biri Kaido'da biri Mom'da biri de Zou'da.

Ya diğer ikisi Shanks'taysa?

Bir ara neden olarak shank'sın kılıcı gösteriliyordu:D
Sanki mangada direk bilgi olarak geçmişti yeri kesin olarak bilinmiyor diye. Ha derseki Shanksteydi Oda bir şey diyemem tahmin sonuçta benimkiler.
Kılıç ne hakikatten bu arada :D Shanks yerden taş toplayıp fırlatarak bile alır Kidleri.

@kuroashi.no.sanji1993
Aynen unutmuştum. Sağolasın hatırlattığın için.

Yine ve yeniden :)

Belki meyve yemeden önce evet. Ama şu an kılıç ustası değil bana göre. Ama kılıç ustası olmasa bile övülecek bir yeteneği olduğu kesin.

Valla ben anlamadım, anlatamadım. Zoro ve tayfadaki pek çok kişi yola başladığından bu yana yüzlerce kat güçlendi. Şu an Zoro'yu yonkou sağ kollarından bazılarını yenebilecek kadar güçlüdür. Bazılarına da yenilir. Ancak yonkou sağ kolu dediğimiz adamlar amirale yakın güçteki adamlar zaten. Önümüzdeki arclarda nasıl bir gelişim özürlüsü olmasını bekliyorlar Zoro'nun ki amiralle arasındaki güç farkını korumayı başarabilsin ? :)
"Şu an Zoro yonkou sağ kollarından bazılarını yenebilecek kadar güçlüdür."

Zoro'ya 1 arc sonra amiral olacak demenin sebebi şimdi anlaşıldı. Sağ kolların alayı Zoro'yu kaldırır atar. Gelişme özürlüsü değil, sadece seviyesi belli. Zoro önce senin sağ kollardan zayıf gördüğün Dof'un seviyesine gelsin bir hele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık