Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman Luffy'nin kral hakiye yatkınlığı var ve 2 yıldır kullanıyor diye kral hakisi Zoro'dan daha iyi de diyemeyiz ? :) Ben gösterilenler ışığında beklentimi yazıyorum. Ama yine farklı anlayıp farklı yorumlayacak olanlar ''heh işte kendin dedin bak.. Senin beklentin'' diyeceklerdir. Ama gösterilenleri hesaba katmazlar tabii :) Ama şu konuda haklısın. Görmek istemeyene gösteremezsin. Konuşunca forum tarihindeki ilk fan ilan ediliyorsun adeta. Fan gören masum köylü :)

Ülen Luffy ne kadar mıçsa da boş. Ne kadar rezalet vs. ler çıkarsa da boş. Öyle bir büyü var ki, Prensimiz ne yaparsa yapsın kimse ondan üstün olamazzzz! Tırajyekomik. Vakti geldi ayrılığın. Başarılar diliyorum herkese :byee:
Sorun aynısını Zoro için görememen. Zoro vs attığı sırada Pica'yı ortaya çıkaramıyor bile. Kandırılıp arkada bırakılmasını yetmiyor bir de Orlumbus tarafından fırlatılıyor. Pica ise salaklık yapıp vücudunu direk Zoro'ya açıyor hakisini geçemeyeceğini düşünerekten ve Zoro o adamı kesiyor.

Bu dövüşü Luffy'i yapsa sen yine aynı şeyleri söylerdin. Bunu kendinde farkedememen en acı verici nokta.

Luffy bütün gün olduğu gibi dursa Pica hiçbir zarar veremezdi ona kaya formunda. Kendini çıkarıp Luffy açsa Luffy ne yapardı biliyonuz. Ki beklemesine gerekte yok.

Sanji en fazla Zoro dan k.haki konusunda üstündür. Zoro da b.haki konusunda Sanjiden üstündür. Luffy ise ikisinden de üstündür iki konuda da. Kaptan sonuçta. Kral olacak adam. Her anlamda üstün olmasından daha doğal bir şey yok.

Bunu ben yıllardır diyorum la. Dofta da h.haki var ama neye yarar? Hepsi bir değil. ;) H.haki açsa da Luffy'den geride olduğu bi nokta daha olur işte. H.hakide zirve zaten Luffy olacak. Bu konuda var mı bi itirazı olan?
Ben sana h. haki ile Zoro daha güçlü olur demiyorum ki, şimdi denk diyen h. hakiden sonra Zoro daha güçlü der diyorum.
Onda da Zoro ilerde olacak. Her şeyde Zoro ilerde.
Oda'nın suçu, farkı net çizemiyor. Hem luffy her şeyde en iyi olamaz.

Her şeyde iyi diyen kim? Zoro ile kılıç konusunda yarışamaz. Ama haki ve fiziksel güç gibi şeyler birbirinden o kadar ayrı güçler değil.

@Eustass Captain Kid

Neyi anlatmaya çalıştı ki orda?
Sanji > Belamy
Sanji ile Vergo tekme tokuşturduklarında Sanji'nin ayak pert.
Belamy,Luffy'e yumrukla vurduğunda zarar veriyor herhangi betona vurmuş etkisi olmuyor.Kol kemiği kırılmıyor yani.
Vergo'nun b.hakisi > Luffy'nin b.hakisine getirip.

Zoro'nun Vergo gibi tüm vücut koka yapan birine Pica'ya b.haki olarak üstün geliyor diyerek.Oradan Vergo'ya göz kırparak
Zoro'nun b.hakisi > Vergo'nun b.hakisi dedim.

Zorlama biraz biliyorum :/
Ama kıyaslayacak başka birşey yok zaten. Belki Tashigi'nin Vergo'yu kesememesi birşey ifade edebilir.
Tabi Pica'nın b.hakisi ile Vergo'nun ki eşitmi o da belli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık