Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tashigi ve Zoro güzel bir örnek oldu cidden. Teprikler :)

Luffy b. hakim zayıf dedi mi ? Dedi. Kendince öyle olduğunu düşünüyor oluşu yine kendini bağlar :) Zoro'dan böyle bir cümle duyduk mu ? Hayır.

Belami'den yumruk yiyip gözü içine kaçan Luffy mi ? Evet. Hasarları minimize eden lastik ve kokayı birleştirmesine rağmen kokası aşılan kişi Luffy mi ? Ona da evet.

Luffy'nin b. hakiyle yaptığı ve Zoro'nun b. hakiyle yapamayacağı bir şey gösterebilir misin ? Yok.

Bir de bir önceki mesajımda Zoro'nun b. hakisi hakkında dediklerimi bu mesaja eklersen kimin hangi haki türünde daha iyi olduğu net bir şekilde ortaya çıkıyor zaten :)
Adam bişey demiyor zaten, söylediğinde de haklı. Luffy'den üstün diyemezyiz x karekterin falanca güce yatkınlığı var diye.
Zoro Luffy dengi bi karekterdir bence. Çünkü adamdan beklentim var bu kadar açık ve net daha fazlasını anlatmana gerek yok. İnkar etmek isteyen çerçeveyi bile inkar eder boşu boşuna site içi Zoro fanları mevzusu açacaksın 40 yıllık :bilmem:

Tashigi ve Zoro güzel bir örnek oldu cidden. Teprikler :)

Luffy b. hakim zayıf dedi mi ? Dedi. Kendince öyle olduğunu düşünüyor oluşu yine kendini bağlar :) Zoro'dan böyle bir cümle duyduk mu ? Hayır.

Belami'den yumruk yiyip gözü içine kaçan Luffy mi ? Evet. Hasarları minimize eden lastik ve kokayı birleştirmesine rağmen kokası aşılan kişi Luffy mi ? Ona da evet.

Luffy'nin b. hakiyle yaptığı ve Zoro'nun b. hakiyle yapamayacağı bir şey gösterebilir misin ? Yok.

Bir de bir önceki mesajımda Zoro'nun b. hakisi hakkında dediklerimi bu mesaja eklersen kimin hangi haki türünde daha iyi olduğu net bir şekilde ortaya çıkıyor zaten :)
O örneği anla diye verdim. Kıyas yaptığımı düşünmedin umarım?

Bak aynen öyle. Kendince b.hakisinin daha güçlü olması gerektiğini düşünüyor. Fakat o andaki hakisinin Zoro'dan zayıf olduğunu nasıl çıkaracaz buradan? Adam zirveyi hedefliyor ve doğal olarak hala yeterli olmadığını düşünüyor. Hody'den diş yediğinde Zoro'nun "Öbür tarafı da ısır, kaşınıyor." diyeceğini mi sanıyorsun? Zoro'dan duymuyoruz çünkü böyle bir şeyle karşılaşmadı henüz.

Sen bana Zoro'nun b.haki ile yapıp da Luffy'nin yapamayacağı bir şey göster desem? Yok tabi. :D Ama haklısın. Bir önceki bölümde Zoro da Bellamy'den yumruk yemişti ama yerinden bile kıpırdamamıştı. Unutmuşum ben o sahneyi. :/

Yaptığın şey A yoluna giden birisinin yolda çektiği çileleri örnek gösterip B yolunda giden kişi neden öyle şeyler yaşamadı demenden farksız. Zoro Luffy'nin yaşadıklarını yaşar ve hasar almazsa o zaman haklısın derim. Onun dışındaki şeyler boşa yazılmış oluyor.

Gene eski tartışmalara dönüyoruz. :D İrade desen Zoro'da, dayanıklılık desen Zoro'da, fiziksel güç desen Zoro'da, bitiricilik desen Zoro'da, b.haki desen Zoro'da. Ee ne kaldı Luffy'ye? Bir lütfedip h.haki veriyorsun, bir de hız veriyorsun. Allah razı olsun ne diyeyim. :S

@Vaas Montenegro
Yeap. Ne k.hakisi Sanji kadar, ne de b.hakisi Zoro kadar. Rakiplerine karşı hiçbir halta yaramayan ama uzman olduğu h.haki sayesinde ayakta kalıyor adamım. :( Bence ölsün Luffy. Çok zayıf.

Adam bişey demiyor zaten, söylediğinde de haklı. Luffy'den üstün diyemezyiz x karekterin falanca güce yatkınlığı var diye.
Zoro Luffy dengi bi karekterdir bence. Çünkü adamdan beklentim var bu kadar açık ve net daha fazlasını anlatmana gerek yok. İnkar etmek isteyen çerçeveyi bile inkar eder boşu boşuna site içi Zoro fanları mevzusu açacaksın 40 yıllık :bilmem:
O zaman Luffy'nin kral hakiye yatkınlığı var ve 2 yıldır kullanıyor diye kral hakisi Zoro'dan daha iyi de diyemeyiz ? :) Ben gösterilenler ışığında beklentimi yazıyorum. Ama yine farklı anlayıp farklı yorumlayacak olanlar ''heh işte kendin dedin bak.. Senin beklentin'' diyeceklerdir. Ama gösterilenleri hesaba katmazlar tabii :) Ama şu konuda haklısın. Görmek istemeyene gösteremezsin. Konuşunca forum tarihindeki ilk fan ilan ediliyorsun adeta. Fan gören masum köylü :)

Ülen Luffy ne kadar mıçsa da boş. Ne kadar rezalet vs. ler çıkarsa da boş. Öyle bir büyü var ki, Prensimiz ne yaparsa yapsın kimse ondan üstün olamazzzz! Tırajyekomik. Vakti geldi ayrılığın. Başarılar diliyorum herkese :byee:

O zaman Luffy'nin kral hakiye yatkınlığı var ve 2 yıldır kullanıyor diye kral hakisi Zoro'dan daha iyi de diyemeyiz ? :) Ben gösterilenler ışığında beklentimi yazıyorum. Ama yine farklı anlayıp farklı yorumlayacak olanlar ''heh işte kendin dedin bak.. Senin beklentin'' diyeceklerdir. Ama gösterilenleri hesaba katmazlar tabii :) Ama şu konuda haklısın. Görmek istemeyene gösteremezsin. Konuşunca forum tarihindeki ilk fan ilan ediliyorsun adeta. Fan gören masum köylü :)

Ülen Luffy ne kadar mıçsa da boş. Ne kadar rezalet vs. ler çıkarsa da boş. Öyle bir büyü var ki, Prensimiz ne yaparsa yapsın kimse ondan üstün olamazzzz! Tırajyekomik. Vakti geldi ayrılığın. Başarılar diliyorum herkese :byee:
Son paragrafına da cevap vereyim madem başladık. Luffy fillerle cebelleşirken sen Zoro karınca yeniyor diye Zoro'yu arşa çıkarmaktasın. Asıl büyü Zoro'da olsa gerek ki çer çöp yendi diye Wb'yi yenmiş gibi davranılıyor. :S

Kimse değil, Zori üstün olamaz. :rolleyes:

O zaman Luffy'nin kral hakiye yatkınlığı var ve 2 yıldır kullanıyor diye kral hakisi Zoro'dan daha iyi de diyemeyiz ? :)
Zoro K haki gösterseydi haklı olurdun... Bildiklerimizle gidecek olursak Luffy'nin k hakisi çok dandik en alt sevie sayılıyor, Oda açıklamasında.
Yatkınlığı olan diğerlerini geçmiyor, önemli olan nasıl kullanıldığı :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık