Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'ın dediği doğru cidden. Bu Roger çok ballı adammış. Geminin birini gözüne kestiriyor ve içindeki adamı yoldaşın olarak seçiyorsun adam h.haki sahibi çıkıyor. kadere bak.
Roger'ın karizmasına gölge düşürmek gibi olmasın ama o adam hem kral hakili hem de 72 yaşında amiral durdurabilecek kadar güçlü. Gençliğinde nasıldı kim bilir ? Chinjao ve Hancock gibi kral haki kullanıcılarının çok çok üzerinde bir adam. Şans işte :) Enteresandır ki aynı bal Luffy'de de var. Zoro gibi bir adam çıkıyor karşısına.

Logia ya Gamma işlermi ki.
Mangada işler, neden işlemesin. Dış bedene değilde iç organlara saldırıyor sonuçta. Şimdi düşündüm de harbiden dışarıya etki etmeyip nasıl içeriye zarar veriyor bu şey. Asit gibi görünür bir şey olsa, temas alanından yok etmeye başlardı. Law'ın saldırısı bug resmen.
Onla kurtarır mı ? Bi 500 adam falan lazım kucak taşımacılığı için anca :hhh:
Luffy akıllı adam, kimsenin olmadığı yerde dövüşe girmez, kaçın der.:D

Şimdi düşündüm de harbiden dışarıya etki etmeyip nasıl içeriye zarar veriyor bu şey. Asit gibi görünür bir şey olsa, temas alanından yok etmeye başlardı. Law'ın saldırısı bug resmen.
Law doktor, bu saldırı da laser operasyonlardan esinlenilmiş olmalı. Onda da belirli bir noktaya ve belirli bir hedefe etki edecek şekilde odaklanma ve frekans ayarlanıyor. Diğer dokulardan serbest şekilde geçiyor diye biliyorum.

Akainu vs Luffy&Zoro savaşı için ise şu an erken. En sevdiğim iki karakter Luffy ve Zoro ama şu ana kadar gösterdikleri yeterli değil.

Law doktor, bu saldırı da laser operasyonlardan esinlenilmiş olmalı. Onda da belirli bir noktaya ve belirli bir hedefe etki edecek şekilde odaklanma ve frekans ayarlanıyor. Diğer dokulardan serbest şekilde geçiyor diye biliyorum.

Akainu vs Luffy&Zoro savaşı için ise şu an erken. En sevdiğim iki karakter Luffy ve Zoro ama şu ana kadar gösterdikleri yeterli değil.
Ben dalgasına demiştim ama güzel bir açıklama getirmişsin, öyledir büyük ihtimal.

Lufy ve Zoro'da aslında belli olmaz. Şimdilik alamazlar gibi duruyor ama Zoro'dan ne çıkacak görmek lazım.

Zoro'ya güven. Partnerinin tam tersidir bu tip konularda. Kucakta taşınmaz. 500 kişi tarafından 300 sefer kurtarılmaz. İşine başkalarını karıştırmaz, boş tehditler savurmaz, düşmanından kendisini serbest bırakmasını istemez kendisi nasıl serbest kalacağını düşünür vs. vs.

Adamın b. haki kalkanı bile var. Rayleigh'ten başka yapabilen var mı bunu ? B. hakide aşmış adam. Az konuşur çok iş yapar. Alayına gider, alayını keser. İşte o kişidir Ğoğonoa Zoğo :at:

:a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık