Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydaa.Sonra zoro'cu abartması oluyor

Okuduğun mangada harbi öyle bi şey yok.G4'ü 3 saat açık tutabilsin göbek atacaz.Sen 10 gün demişsin

Luffy yonkolara yürüyor gel dövüşelim diyor artık siz kalkmış amiralden bahsediyorsunuz.Tek yener tabii amiral kim oluyor bu saatten sonra.Sadece yeni arc bossu olur.G4 açık tutar demedim.Sözde 10 saat g4 gücünde dövüşürmüş amiraller bu da 10 gün g4 darbelerine dayanırlar demek ki bu imkansız.Gördük krakere tek saldırıda ne olduğunu.Kraker Jozu gibi adamlar amiralle ciddi dövüşe tutuşup hasar veriyorlardı.Yani luffynin amiralden bir farkı yok.Kazanması şartsa amiral falan dinlemez indirir artık.

@Millennium Wizard
Rayleigh dediğimiz adam, luffy'ye hakinin temel prensiplerini öğretmek için 2 yılın yeterli olduğunu söyledi. Luffy'nin potansiyelinden dolayı süreyi uygun gördü. Ama dikkat temel prensipten bahsediyor bütünden değil. Geri kalanı tecrübeyle kapanıyor ve bu uzun zaman alan bir şey. Doflamingo gereken tecrübeye sahip bir adamdı. Luffy nin hakisinin çabuk bitmesi yeterince tecrübesi olmadığından. Yoksa g4 bana kalırsa da yeterli bir güç. Ama zaman lazım. O yüzden yonkou şu an erken. Yonkou adamları ve o seviyede adamlarla daha çok dövüşmesi gerekiyor. Doflamingo bu işin ilk ayağıydı. Yavaş yavaş bu açık kapanacak diye düşünüyorum.

Luffy nereye amiral alıyor, önce dofu tek başına yensin. Craker'i yardımlar almadan yensin, ondan sonra amiralle vs atsın.

Hala Mf yahu. İnsan yazarken utanır :artiz:

2 adet Zoro herhangi bir amirali perişan eder. Yener demiyorum bakın, perişan eder. Patates püresi eder. Yanına da soğanı kırıp sakesiyle götürür. Immmm pattes püresiynen de ne güzel gider :D

Luffy yonkolara yürüyor gel dövüşelim diyor artık siz kalkmış amiralden bahsediyorsunuz.Tek yener tabii amiral kim oluyor bu saatten sonra.Sadece yeni arc bossu olur.G4 açık tutar demedim.Sözde 10 saat g4 gücünde dövüşürmüş amiraller bu da 10 gün g4 darbelerine dayanırlar demek ki bu imkansız.Gördük krakere tek saldırıda ne olduğunu.Kraker Jozu gibi adamlar amiralle ciddi dövüşe tutuşup hasar veriyorlardı.Yani luffynin amiralden bir farkı yok.Kazanması şartsa amiral falan dinlemez indirir artık.
Croco'da oyaji'ye atar yapıyordu gel kapışak diye.Sonuç?
@Alpamis sen ne diyorsun?

Doğru diyor adam. Katılıyorum.
Kuzey kutbu kadar soğudum:hhh:O zaman şu adamın da hakkını ver la.
Hala Mf yahu. İnsan yazarken utanır :artiz:

2 adet Zoro herhangi bir amirali perişan eder. Yener demiyorum bakın, perişan eder. Patates püresi eder. Yanına da soğanı kırıp sakesiyle götürür. Immmm pattes püresiynen de ne güzel gider :D
Bu arada bence de sen haklısın.İki zoro'dan bahsediyoruz.Bırak amirali ortalıkta ne koca karı kalır nede kirli sakal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık