Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek ki mangada herkes herkesi yenebiliyormuş.Yani milleti goruslerine gore yargilamak yakisik almaz.Ben cikip Luffy Kaido u alamaz alacagini dusunenler hayal kuruyor dersem ne kadar dogru olur ?
Yok ben onu demiyorum. Yok Aokiji yenmezmiş o yüzden peşine amiral yollayın demiş vs şeyler yazmışlardı. Yok Smoker'ı kurtardı Dof'a saldırmadı gitmesine izin verdi vs şeyler yazmışlardı. Onun üzerine yazdım bunu. Yoksa Oda istese herkes herkesi yener.

Yok ben onu demiyorum. Yok Aokiji yenmezmiş o yüzden peşine amiral yollayın demiş vs şeyler yazmışlardı. Yok Smoker'ı kurtardı Dof'a saldırmadı gitmesine izin verdi vs şeyler yazmışlardı. Onun üzerine yazdım bunu. Yoksa Oda istese herkes herkesi yener.
O olay karişik biraz ya.Doff un hem smoker i öldürmesi hem de dressrosa ya yetişmesi gerekiyordu.Bir tarsfta aokiji diğer tarafta Law ve Luffy var.Doff mantikli olani yapip Law ve Luffy ile kapişmayi seçti.
Gerçi Aokiji bence Doff dan gucludur fakat Ph deki olay ile karşilaştirma yapmak yanliş.Aokiji Doff a dalamazdi orda.Doff hukunet destekli iken Aokijinin herhangi bir baği kalmamis hukumet ile.

O olay karişik biraz ya.Doff un hem smoker i öldürmesi hem de dressrosa ya yetişmesi gerekiyordu.Bir tarsfta aokiji diğer tarafta Law ve Luffy var.Doff mantikli olani yapip Law ve Luffy ile kapişmayi seçti.
Gerçi Aokiji bence Doff dan gucludur fakat Ph deki olay ile karşilaştirma yapmak yanliş.Aokiji Doff a dalamazdi orda.Doff hukunet destekli iken Aokijinin herhangi bir baği kalmamis hukumet ile.
Doğru başka bir durumda karşılaşsalar Aokiji alır. Zaten oradaki amacı Smoker'ı kurtarnak. Kurtardı da zaten.

Aksine Aokiji'nin Dof'u yenebileceğini düşünenler de var :gamyon:
Bence denk karekterler :bilmem:
İkinci kere yazıyorum. Dediğim yanlış anlaşıldı. Phdeyken yok Aokiji yenemezmiş o yüzden peşine amiral yollayın demiş vs şeyler yazmışlardı. Yok Smoker'ı kurtardı Dof'a saldırmadı gitmesine izin verdi vs şeyler yazmışlardı. Onun üzerine yazdım bunu. Dof'un arkası sağlam olmasa Aokiji harcardı bana göre. Uzun sürerdi ama.

Aokiji boş adam, işin gücün yok Dof gelmiş arkadaşını kesmiş ağzını yüzünü yamultmuş, sana arkasını dönmüş postasını koyup gidiyor. Madem o kadar adamsın hesabını sor ?
Dof boş adam değil, işi gücü var adasında olaylar var, istediğini almış basıp gidiyor...
Aokiji yenebilecek olsa yenerdi, en azından bana göre son yaptığı dövüşten sonra tırsıyor heralde :artiz:
Akainu bacağı aldı Dof kolu alırdı, Dof'un kol almışlığı da vardır :a:

Bugünkü twitcasting canlı yayınında Editör Sugita ile yapılan röportaj hakkında konuşulmuş. Editör Sugita'ya göre:
  • One Piece gelecek yıl Wano arkına girecek.
  • Whole Cake Island arkının ise %50'den fazlası tamamlanmış.
Kaynak: 5 Aralık twitcasting yayını: http://twitcasting.tv/school_of_jump/movie/328175780
Ayrıca bilgi için Sandman'e teşekkür ederiz.
Spoiler vermiş resmen. Bigmom'ın düşmeyeceği kesinleşti gibi. Bir ara Luffy'nin Bigmom'ı zayıflatacağını ve kaymağını Teach'in yiyeceğini söylemiştim. Öyle mi olacak acaba? :/

Bu arada direkt Wano arc'ına geçiş cidden ilginç olacak. Orada zebellah gibi Kaido bekliyor bizimkileri. Bu Luffy nasıl onun karşısına çıkacak hala anlayabilmiş değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık