Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro gibi ağır abi takılan karakter bile Mihawk'a yenilince hüngür hüngür ağladı,

Seride ağlamak çok normal bir hal aldı, Rayleigh bile bir zamanlar düşmanı olan WB için neredeyse ağlayacaktı.

@Magmana

Popüler seriye derinlik katma çabası. Yabancılar özellikle "koma" teorisine bağlamaya bayılır. Örnek verirsek güya Ash'i ilk bölümde yıldırım çarpmış da komaya girmiş, bütün Pokemon dünyasındaki macerası kendi rüyasıymış, arzularının şekillenmesiymiş vs. vs.

Mesela ülkemizde de Leyla ile Mecnun'da böyle bir durum yaşanmıştı. Siyasi nedenlerden dolayı dizi ekrandan kaldırılınca senarist, yabancılardan esinlenerek Mecnun'u da komada gösterip etrafındakileri yine kendi zihnindekileri sembolleştirdiği şeklinde göstermişti. Güya baştan böyle planladım gibisinden zırvalamıştı ama sonradan doğruları söyledi.

Daha böyle tonlarca örnek var ama en iyi bilinenlerden örnek vereyim dedim.

Oda çok büyük adam. Sanji gibi öz babası teknoloji ile deneyler ile güç kazanmayan çalışan ve bunun ile övünen birine karşı manevi ve gerçek babasının ağzından yani Zeff'in ağzından şu sözleri çıkartıyor. '' Yüzlerce silah ile donanmış olsan bile bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın...'' Bu olay yine tekrar edecektir. Öyle geliyor.
O söz ana karakter değilsen sonunu getirir. Misal Fisher Tiger yalan olmuştu.

Luffy bu bölüm beni çok etkiledi ama, doğruyu söylemek gerekirse zamanında neden sevdiğimin cevabı oldu. Nami konusunda ne diyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık