Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Monet, Luffy'i uyuttuğunda Luffy'nin G-5 askerleri tarafından uyanana kadar saklandığını, Monet'ten korunduğunu düşünelim. Forumdaki genel yargı "daha bunun uyutmasına engel olamıyor, tek başına nasıl yenecekti?" şeklinde olurdu. Ama ne oldu, birden, hatırladığım kadarıyla hakiyle Monet'i çarptı ve kurtuldu. Luffy baygınken Doflamingo'nun eline geçse yenileceği muamma. O yüzden alternatif senaryo yazmamak en iyisi.
Gözünü kırpamayan adam ne yapacaktı. Monet'le, Dof'u bir tutman zaten ayrı olay.

Monet, Luffy'i uyuttuğunda Luffy'nin G-5 askerleri tarafından uyanana kadar saklandığını, Monet'ten korunduğunu düşünelim. Forumdaki genel yargı "daha bunun uyutmasına engel olamıyor, tek başına nasıl yenecekti?" şeklinde olurdu. Ama ne oldu, birden, hatırladığım kadarıyla hakiyle Monet'i çarptı ve kurtuldu. Luffy baygınken Doflamingo'nun eline geçse yenileceği muamma. O yüzden alternatif senaryo yazmamak en iyisi.
:hhh::good:...........
:hhh:

Sonunu görmediğimiz hiçbir şeyi yazmayalım çıkarıyorum. Burges hamle yaparken, Luffy'nin tepkisiz kalışını yok sayıyorsun.
Yok saymıyorum, ama adam hikaye ne yöne giderse gitsin kılıfına uyduruyor bir şekilde. Daha son sayıda dediği "Siz beni bir de sinirlenince görün" lafını hatırlatayım. Gear 4'ün her iki formunu da görmüş Nami'ye böyle bir şey dediğine göre Luffy'nin görmediğimiz numaraları da var. E bu adam milletin sırtında bayık bayık yatıp, ölmek üzereyken "henüz sinirlenmediği" için mevcut gücünü kullanamadan öteki tarafa mı gidecekti? Bu da yazarın sıkça yaptığı saçmalamalarından birisi tabii. Ancak bu gibi belirsizlikler yüzünden milletin forumda birbirine girdiğini, zekadan uzak dalga geçmelerin başladığı, seviyenin düştüğünü gördüğüm için düşüncemi belirttim.

Son düzenleme:

MDL_Roronoa

Oda sıvacıdır. Yeni bir teknik mi kullanacak ? Örn: g5, Örn: g4 fireman ? Der ki atıyorum bu tekniği kullanmak için havanın çok sıcak olması gerekiyor böylece sürtünme ve esneme daha fazla olur. bakarsın luffy natsu gibi alev alır tüm vücudu ateşli olur :/

O değilde bu Law ile Zoro-kun ne diye gittiler Wano'ya.
Kaidonun orda olduğunu bile bile. Hadi Zoro küçükken cesaret iksiri kazanına düşmüş , Law gibi zeki biri neyi hedefledi de gitti oraya.

Girişte Kaido bunları karşılayıp , gelin bu yoldan hele derse ne olacak?
Kaldı ki Shogun ve bir yığın düşman orda.

Kaidonun orda olduğunu bile bile. Hadi Zoro küçükken cesaret iksiri kazanına düşmüş , Law gibi zeki biri neyi hedefledi de gitti oraya.

Bence onlar dayak yediler ve esirler

Kaido kesin Wano'da mı ki ?

Birde Kineomon gil nasıl çıktılarsa öyle girerler içeriye heralde.

Law ne sinsidir, ihaneti de iyi becerir. Kesin içeriden bir ayaklanma falan başlatmaya gitti, planı vardır. Sonuçta küçüklükten beri iyi yetiştirildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık