Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Carrot'ta çizik var mı? Senin mantıkla C.C > Lufy, Nasıl olsa oksijeni kesip bayılttı. Biz Carrot'un gücünü konuşuyoruz, güç konusunda ezilmedi.
Sanji ezilir, göstermediği şeyler var falan denir, Carrot daha ısınmadı bile.

Carrot bir gün dayak yerse sana haklısın derim ama tavşanda çizik yok.
Yav kardeş hala bir sekilde kivirma pesindesin aynisi Namiye olsa 1000 tane yorum atarsin. Kadin ile kapişamiyor iste 1 tane yumruk yedi uçtu gitti 2. Saldirida da haps oldu bu kadar. Nami ise Tack sayesinde kurtuldu mu kurtuldu olay bitmiştir. Carrotun gostermedikleri varsa bende Naminin gostermedikleri var derim. Disarida olan kim nami, haps olan kim Carrot bu kadar.
Kivir kivir devam :D
Seni böyle görmek beni mutlu ediyor :)
3-5 bölüm önce. "Niye Carrot yakalanmiyorda Nami yakalaniyor mangaka bize mesaj veriyor iste" gibi laflar eden adam şimdi dayak yesin felan diyor ahaha :D

Son düzenleme:

Silinmiş Üye

Yav kardeş hala bir sekilde kivirma pesindesin aynisi Namiye olsa 1000 tane yorum atarsin. Kadin ile kapişamiyor iste 1 tane yumruk yedi uçtu gitti 2. Saldirida da haps oldu bu kadar. Nami ise Tack sayesinde kurtuldu mu kurtuldu olay bitmiştir. Carrotun gostermedikleri varsa bende Naminin gostermedikleri var derim. Disarida olan kim nami, haps olan kim Carrot bu kadar.
3-5 bölüm önce. "Niye Carrot yakalanmiyorda Nami yakalaniyor mangaka bize mesaj veriyor iste" gibi laflar eden adam şimdi dayak yesin felan diyor ahaha :D
Davşanıma laf etmeyiniz lütfen...

Carrot'tan kan aktı da ben mi kaçırdım, kendinden güçlü kişileri yenmenin yolları vardır. Carrot'a olan da bu işte, Luffy'de yakalanıyor. Nami tırsak, güçsüz ve kaçar. Sen Carrot'ta en ufak şüphe gördün mü? Teknik kurbanı oldu. Jinbei olsa farklı olmazdı, belki o tecrübeli diye atlamazdı.

Carrot denize açılalı 1 hafta oldu, Luffy için 3 sene oldu ama hala tuzaklara düşüyor.

Kıvırmakla alakası yok, zayıfsa zayıf deriz ama güç olarak ezilmedi. 1 yumruğa uçmayan mı var la seride?

Mangaka mesaj vermeye devam ediyor, Nami arkadaşını bırakıp kaçıyor, ama Carrot orada Nami kurtulana kadar bekliyordu. Ayrıca diğer mesajda şu: Carrot çok güçlü olduğu için onu olayların dışında tutmaya çalışıyor işte.

Bu kadar net mesajları alamıyorsun ya ne diyeyim.

@gyjbsch
Önceden ne yazdiğini bilmeyen ve unutan insanlarla tartişmak cok can sıkıyor veya unutmuş gibi yapip kiviriyorsun.
La selim Nami yakalaninca güçsuz deyip o yakalaniyor Carrot yakalanmiyor aralarinda ki farki mangaka ayirmiş felan deyip Carrotu yücelten sen değil misin?

Şuan ise Carrot da kan akmamiş felan diye kiviriyorsun yav ben seninle kan akmasini mi tartisiyorum kardesim hala meyi kivirmaya calisip paçayi kurtarmaya calisiyorsun dediğinin arkasinda dur. Yada sonradan altindan kalkamayacağin laflar etme.
Başta Carrot yakalanmiyor Nami yakalaniyor deyip Namiye ezik cumlesini yapiştiripta Nqmi kadinin elinden kurtulup Carrot yakalanipta kurtulamayinca "Carrotdan kan mi akmiş" deyip hala Nami kaçti deyip kivirmaya devam ediyorsun.
Hala kivirdiğin Jinbe yorumundan belli neymiş jinbe olsa o da kalirmiş bu senin uydurduğun bir düşünce.
Carrot orada Nami kirtulana kadar bekliyormuşta falanmiş ne yapti kurtulana kadar öyle bakti. Boş yorum yapip davşani kurtarmaa calisiyorsun hala. Demin Carrot yakalandi diye meyveyi övdü şimdi de Nami kacti diye yorum yapiyor kaçmasa ne olacak? Gitti Luffye haber verdi işte. Sen kivirarak okumaya devam et :D

@Sir Crocodile
Anlamamakta niye ısrar ediyorsun, Nami zayıf olduğu için yakalanıyor, yani yapacağı bir şey yok. Carrot ise Luffy gibi yakalanıyor, gücü her şeyi yerinde basit bir tuzağa atlıyor.

Bu olayda Carrot'u zayıf gösteren bir şey yok. Gücü yetmese haklısın derim ama ortada vs bile yok. Monet > Luffy mi diyelim ya da Ceaser falan. Nami her zaman zayıf zaten.

Carrot'un gücü yetmese tamam ama öyle bir şey yok. Tecrübe dedik önemli diye ama dinleyen yok. Teach de böyle durumlara düşüyor. Zaaf göstermeyen mi var?

Hala kıvıran sensin. Neyse ileride Carrot kimle eşleşecek görürürüz Nasıl olsa.

Zoro'yu tanımadan üzerine atlayan birinden bahsediyoruz farkında mısın? Nami bunu yapabilir mi? Jinbei bile yapamaz la.:D

Durumlar bire bir aynı değil, yok farkı göremiyorsan yapacak bir şey yok.:/

Son düzenleme:
Sanji ile çekişir her zaman. Jinbei sınırına gelmiş biri ama Carrot daha yeni başlıyor. Luffy'nin 1 haftalık halini aklınıza getirin.

Inu-Neko'yu aşar tabi tayfaya gelirse, sence o ikili Jinbei'ye neler yapar?
Carrot'u abarttığını düşünüyordum ve yanılmamışım :)

İnu-Neko ikilisini geçtim sadece İnu ya da sadece Neko bile Jinbei'yi yenebilir bence. Carrot'un yeni başladığı doğru ancak bu biraz da potansiyelle alakalı. Carrot neticede bir tavşan. Bir tavşan ne kadar güçlü olabilir ki ? Yani bir kaplan olarak, bir köpek olarak, bir leopar minki olarak doğmak var bir de tavşan olarak doğmak var :) Yani biraz da hangi türde doğduğun gücünü etkiliyor.

Bence Carrot tayfaya gelse Luffy'yi saymadığım halde bile Franky'den sonra gelecek bir savaş gücü olur. Yani 5. kişi. Sanji dediğin adamın geleceği amiral, sen gittin tavşanın tekini amiral seviyesi biriyle kapışabilecek noktaya çıkardın ? Üstelik tavşan olduğu yetmezmiş gibi bir de kız. Bu seride Mom'dan sonra gelen en güçlü kız Tsuru herhalde. Ordan hesap et bence tekrar :)

kör topal

Garp'a gel:

Rogeri yakalayamadı,
BM'yi yakalayamadı(Garp'ın torunu musun cümlesinden çıkarttım :( ),
Shanks'ı yakalayamadı
Şabondideki barcı ablayı yakalayamadı,
kafa amcayı yakalayamadı/yakalamadı.
Dadan'ı yakalayamadı/yakalamadı.
Morgan'ı bile elinden kaçırıyordu.

Burda iki ihtimal ön plana çıkıyor:
1-Yakalamaya gücü yetmediği için
2-Kendi adalet anlayışı gereği yakalamak istemediği için.

EEEEYY GARPU SEN NE BİÇİM DENİZCİ KAHRAMANISIN
Yakalamaya gücü yetmediği için chinjaoyu yakalayamadı dimi? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık