Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Dövüşürse ne olur, nasıl dövüşür, kimle dövüşür gibi sorular. :D Genel olarak. ^^
Meyvesinin ucunu görmedik. İlla ki etki edecek güçlü bir şeyler çıkacak o meyveden. Ki görünen itibari ile bile baya tehlikeli bir meyve. Fiziksel olarak bile baya güçlüdür bu Big Mom. Öncesinde ben Luffy'nin Big Mom'ın adamları ya da çocukları ile dövüşebileceğini düşünüyorum. Hatta şimdiden başladı. Big Mom'a da belki Jinbei bir şeyler yapmaya çalışır. Başka görünen kimse yok şu an için.

@Densetsu no Samurai

Helal la. :D

+ olarak

-Balıkadam adasının Luffy'ye katılmak istemesi. Big Mom niye beleşe versin mis gibi adayı?
-Patlayacak olan bomba.
-Lola ve onun babasının sorunu.
-Ruh meyvesinin yarattığı kötülükler.
-Big Mom'ın şeker için milleti öldürmesi, ada yakıp yıkması.
-Big Mom'a kendi çıkarı için veya zorla katılmış olan tayfa üyeleri, eşler ve çocuklar olabilir.
-Düğüne gelecek davetliler var.
-Germa ordusunun bir şekilde müttefik olacağı gerçeği. Babası bir şekilde akıllanacak çünkü.
-Pudding'in üzgün olması.

Veeeeeeeee en önemlisi

Luffy KK olmak istiyor ve Big Mom bunu kabul etmek zorunda. Her şeyi kabul etti diyelim bu kadın. Bunu niye kabul etsin? Bunu kabul etmesi demek Yonkou'luğu bırakması ve köyüne dönmesi demektir.

Şu son dediğim anlaşılsa zaten Big Mom konusunda bu kadar ısrar edilmeyecek.

Son düzenleme:
Big Mom ile mutlaka dövüşür bence Luffy. Bir yonkonun adasına gidecek onla kapışmadan geri dönecek. Hem de bu gücüyle. Bence ufak bir çarpışmada olsa çarpışır Mom ile Luffy. Ama ben Mom'ın inmesi için genelde gerçekleşen olayların gerçekleşmediğine inanıyorum. Ve %80 inmeyecek düşüncesindeyim. Olaya da düğündekiler ve germa müttefik olur Mom da iner mantığı ile yaklaşmıyorum. Ayrıca Mom'ın milletin düşündüğü kadar zalim olmadığını düşünüyorum. Biraz Franky vari bir şey çıkabilir Mom'dan.

Mom'ın inmemesi halinde sağlam makara yapacağım. :S

Luffy zaten şu Mom'u dövemiyorsa köyüne geri dönsün. Teke tekte her türlü şansı var. 2 sene eğitimi boşuna mı aldı? Kara kral boşuna mı buna yol verdi?

Luffy zaten şu Mom'u dövemiyorsa köyüne geri dönsün. Teke tekte her türlü şansı var. 2 sene eğitimi boşuna mı aldı? Kara kral boşuna mı buna yol verdi?
Kara kralın kendisi büyük ihtimalle Big mom'ı alamaz. İki sene onu eğitse ne olacak? Biraz gerçekçi olalım lütfen :)

Son düzenleme:
Big Mom'ın adada olan her şeyden haberi var. Luffylerin Sanji'yi alıp gitmesine izin mi verecek, Luffy BM'yi görünce korkup kaçacak mı, bu kadar ayrıntıya girdikten sonra tekrar aynı hikayeyi mi işleyecek Oda? Bana göre BM inecek, isyan, ihanet, çay partisinde olay çıkması vs. tarzında bir şeyler olabilir. Tabii ki mevcut tayfa gücüyle inmesi imkansız.

Kara kralın kendisi büyük ihtimalle Big mom'ı alamaz. İkisine onu egittiyse ne olacak. :)
Mom benim için amiral gücünde eski üçlüden biri diyelim. Luffy ise g4'ü 1 gün boyunca açık bıraksa yeter, kadın hantal gibi duruyor. Law yok ama bu sefer yanında gama knife atacak, Luffy'de müttefik tükenmez bulur birilerini en son vuruşu yapsın yeter.:D
Umarım bilerek yazmışsındır. Yoksa klişenin dibine vurdun :(
Sence? Sen ne düşündün, yoksa Lufy'yi teke tekte Mom'a aldırıp oradan da Dofy > Mom mı diyecektim? Hani bir an aklımdan geçmedi de değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık