Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Sahneden sahneye de değişiyor. Mesela Luffy'nin olduğu bir kapak vardı. Orda baya baya iri duruyordu. Law gibi iri bir adamın yanında bile.
Hatırladığım kapaksa orada bile pek haşmetli değildi. Normal halinden iyiydi ama. Sonuçta Luffy kadar güçlü, çok dövüşen ve eğitim yapan bi adam için yetersiz. Daha uzun şekliyle açıkladım zaten üstte. Luffy Garp benzeri kaslanmaz. Muhtemelen onun kasları büyümüyor ama daha yoğun oluyor ve esneme kapasitesi artıyor. Zaten öyle olmasa g3, g4 o kadar etkili olmazdı.

Hatırladığım kapaksa orada bile pek haşmetli değildi. Normal halinden iyiydi ama. Sonuçta Luffy kadar güçlü, çok dövüşen ve eğitim yapan bi adam için yetersiz. Daha uzun şekliyle açıkladım zaten üstte. Luffy Garp benzeri kaslanmaz. Muhtemelen onun kasları büyümüyor ama daha yoğun oluyor ve esneme kapasitesi artıyor. Zaten öyle olmasa g3, g4 o kadar etkili olmazdı.
İlla ki öyle bir gelişim vardır. Yoksa iki yıl öncesiyle arasında sadece haki farkı yok. Fiziksel olarakta çok güçlendi. Neyse belki ileri de zaman atlaması olur felan daha da olgun çizebilir.

Biliyorum o muhabbeti de lastiğe bi şey olmaz. :)
Etrafını taklit ediyordu Luffy o anlarda.
Bende dalgasına attım, gece gece o kadar arayıp buldum.:D Luffy onları taklit ediyor olayını Oda mı açıklamıştı. Goku 1 numara ise Luffy 2 olur herhalde ama o saf kadın erkek ne demek bilmeyen Goku'nun bile bir sürü çocuğu oldu, Luffy de ileride bir şeyler yapar ama bu Hancock olmazda Rebecca olur gibi.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık