Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yalandan mı ağlıyor? Bu kadar da olmaz. :( Nasıl peşinden gidecek ayrıca, şu yüz ifadesi(Nami) her şeyi anlatmaya yeter bence;

Law mı, nope. :(

O kadarına kim olsa endişelenir tayfa üyesi sonuçta Sanji.Ama ben peşinden gideceğim Sanji'yi ikna edeceğim getireceğim vs demedi sanırsam.

Law muhabbetini ben uydurmadım böyle teoriler gördüm nette.

http://i9.mangareader.net/one-piece/824/one-piece-7419937.jpg

arkadaş bu nasıl vuruştur , herif resmen kıta atlattı , o vurduğu elemanı kim bilir nerden topladılar.
Bu hayvanın biriyle savaşını dört gözle bekliyorum.
Geriye toplanacak eleman kaldıysa o elemanda sağlam adamdır:p Yalnız Kaido'nun bizimkilere karşı dövüşünde bu denli bir güç olmayacaktır. Kısacak bu gücü karşımıza Oz'un daha güçlü olanını koyacak. Yoksa Luffy'i GL'nin dışına yollaması gerekir kıta atlatacaksa:fool: Yeni dünya falan dediler ama güç seviyesi hala bir küçük adayı rahat yok edecek kadar değil. Bundan sonrada artmaz o seviye.

Ben Oz dövüşüne çok benzeyeceğini düşünüyorum. Moria falan girerse işin içine Luffy'e gölge bile verebilir. O vakit tek başına 1000 gölge ile Kaido'ya karşı dövüşür falan ama tabi düşük ihtimal..

Rise and Shine

Sadece tek istediğim bu 2 yıl içinde tayfanın kendilerini eğitmeleriydi Zoro gibi bir adamın eğitim için diz çokmesi yakışmadı.

Halbuki 0,75 amiral adam
Kaptın bu işi.Döner-ayran hesabına girsen çıkamazdın işin içinden :D.

Nami'nin gönlü Luffy'de. Sanji, Law hikaye.:D
Zoro ile ilgili teorilerde vardı,bi ihtimal olabilir ama Luffy-Nami olması en yüksek ihtimal bence de.

Hancockun gazabından kurtulamaz. Başka kapıya gitsin. :)
Luffy takmıyor Hancock'u olur da bi beraberlikleri olursa Hancock yamanmış gibi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık