Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

karolla

Bir de şu olayı anlamıyorum: akainu ve aokiji dövüşüyor adanın iklimi değişiyor oooo çok güçlüler. Adanın iklimini değiştirmek bir güç kıstası değil ki. Al pika da adanın yer yüzü şekillerini değiştirdi. Pika çok mu güçlü?

Bir de şu olayı anlamıyorum: akainu ve aokiji dövüşüyor adanın iklimi değişiyor oooo çok güçlüler. Adanın iklimini değiştirmek bir güç kıstası değil ki. Al pika da adanın yer yüzü şekillerini değiştirdi. Pika çok mu güçlü?
İklimin değişmesi ile yeryüzünün değişmesi ayn mı? Luffy de Mingo yu gömdü yeri oydu. Fuji yer çekimi ile Zoro yu gömdü. Daha sonra 3 lü vse de yeri yok etti. İklimi etkilemiyor. PH da olan şey 2 iklimin bir den olması :S

Hayır değil. Fakat düşün ki yonkousun sen. Okuyucu olarak değil o bölgedeki bir korsan olarak düşün kendini. Korkmazsın. Korkmaman da gerekir. Tayfanın bazı şeylerden korkması da çok doğal. Aradan iki sene geçmiş amirale elini süremeyen adam iki yonkou ya birden kafa tutuyor. Yonkou nun bir diğeri ile zaten ezelden sorunu var. Biriyle yok sadece. Bugün one piece evreninde kim iki yonkou ile dövüşebilir. Hani ben tayfanın bu denli korkmasını luffy nin çok pervasız oluşuna bağlıyorum. Usopp un naminin böyle tepkiler vermesi çok doğal. Kaldı ki Zoro bile hop dedi artık. Ama görürsün luffy kendini kanıtlasın bunlar bitecektir. Tayfaya gerçekten hak veriyorum bu konularda
Luffy'nin bi olayları yaşama aşaması bunun önüne geçiyor maalesef.Luffy bi engeli aştığında hep daha zorlusu çıkacak.Hep olacak ama bu.Mesela Shanks kendisini kanıtlamış,çıkabileceği seviyeye çıkmış ama seri devam ediyor.Luffy ise çıkabileceği seviyeye çıktığında seri bitecek muhtemelen.O seviyeye çıkıncaya kadarda hep kendisinin yenmesi başta imkansız karakterlerle karşılaşacak.Yani Luffy yonko dahi olsa Usopp'un Nami'nin korkulu halleri ile muhattap olacaktır.(Bence)

Mihawk

Shiki adayı uçuruyor. En güçlü Shiki.

Bilmiyorsan söyleyeyim iklim değişimi dediğin doğa olayı yüzyıllar süren bir süreçtir.
Bunu adamlar meyve yeteneği ile 10 günde yapıyor ve sen gelmiş Pica gibi birini bunla benzetmişsin.

Cidden bazen öyle yorumlar varki insan hayret ediyor.

O adada olanlar meyve uyandırma çıkacak çok büyük ihtimalle. Meyve uyanışı gerçekleştirenler benzer etkileri yaratabilir bir adada. Misal Dof'u bıraksan 10 günde tüm adayı ipe çevirir.

MDL_Roronoa

Ace'in yaptığı iklim değişimi mi...
Şu an hala punk hazardda kar yağıyor volkan patlıyor.
Ace bile az çok etki ettiğine göre logialar için büyük bir olayı değildir muhtemelen. Öyle abartılacak bir durum değil zaten Pica'ya bile logia deyip yaptırabilirdi oda. Mesela şu ana kadar seride full koka bedenli bir amiral, yonkou ya da hasırşapka tayfasından birini görmedik ama pica'yı gördük. Büyük bir olay değilmiş yani full beden kokalı olmak. Ayrım yapılmamalı bu tarz konularda onu demeye çalışıyorum. Amiral-pica karşılaştırması yapmıyorum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık