Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Roronoa Zoro

Nami güçsüz değil ki tayfadakiler çok güçlü olduğu için diğerlerinden beklenti yükseliyor. Nami rotacı hiç dövüşmese bile olur. Ayrıca benim gözümde Robinden daha güçlü ...
Hiç dövüşmese olur yazmışsın da erkek olsaydı aynı şeyleri söyler miydin? Hem neresi Robinden güçlü?

Roronoa Zoro

Kadın kısmı korsan olmaz diyorsun yani? Ne güzel mantık.
Ayrıca Nami güçsüz değil. :D Robin'den daha çok işe yarıyor savaş konusunda.
Hayır yaramıyor, yaradığı tek arc Enies Robby di.Başka da yok zaten.Sırf güzel diye böyle taraf tutuyorsunuz.

Hayır yaramıyor, yaradığı tek arc Enies Robby di.Başka da yok zaten.Sırf güzel diye böyle taraf tutuyorsunuz.
Ahahhahahha :D
Yoo, ne alakası var? Robin güzel değil mi kardeş? Gayet güzel, kapışırlar bile o konuda. Sen beni çok yanlış anlıyorsun. Özellikle iki yıl sonraki Nami can yakar. Kanıt sunmama gerek yok, zira aynı seriyi okuyoruz. Sadece sen fazla ezmek niyetindesin.

Roronoa Zoro

Ahahhahahha :D
Yoo, ne alakası var? Robin güzel değil mi kardeş? Gayet güzel, kapışırlar bile o konuda. Sen beni çok yanlış anlıyorsun. Özellikle iki yıl sonraki Nami can yakar. Kanıt sunmama gerek yok, zira aynı seriyi okuyoruz. Sadece sen fazla ezmek niyetindesin.
Neyini ezeyim ya! İki yıl içinde en az gelişen kişi Nami güç bakımından sondan ikinciyken sonuncu oldu.

Neyini ezeyim ya! İki yıl içinde en az gelişen kişi Nami güç bakımından sondan ikinciyken sonuncu oldu.
Ne diyeyim ki, duvara konuşmakla eşdeğer olacak sana Nami'nin gelişimini anlatmak. Zaten onca bölümde anlayamamışsan bana diyecek bir şey kalmıyor pek. Nami'nin serideki rolü ve önemini bir daha gözden geçirmeni öneririm, nefret etsen dahi daha çok uzun yıllar göreceksin kendisini. :D

Ne diyeyim ki, duvara konuşmakla eşdeğer olacak sana Nami'nin gelişimini anlatmak. Zaten onca bölümde anlayamamışsan bana diyecek bir şey kalmıyor pek. Nami'nin serideki rolü ve önemini bir daha gözden geçirmeni öneririm, nefret etsen dahi daha çok uzun yıllar göreceksin kendisini. :D
Nedir önemi ben pek göremedim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık